15.05 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
4 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Malina, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Jakubowski, Podsędek, Wełna, Niciński, Szozda, Zieliński, Pecyna, Zaborowski, Sara
Skład: Ronczkowski, Wykrent, Młynarczyk, Mingin, Wójcik, Kalwat, Nowak, Jakubowski
9' Bartosz Zieliński
23' Andrzej Szozda
5' Piotr Młynarczyk
18' Michał Wykrent
26' Dawid Jakubowski
30' Piotr Nowak
31' Dariusz Polańczyk (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Piotr Nowak (Najaktywniejszy zawodnik w tym spotkaniu. Piotrek zanotował na swoim koncie asystę oraz bramkę. W duecie z Dawidem Jakubowskim rozbili dzisiaj rywala.)

Czwartkowe zmagania zakończą ekipy RTV Euro AGD oraz Boty. W tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta, dlatego też losy tego meczu mogą się ważyć do ostatniej minuty. Tego widowiska nie można przegapić!

1’ Ostatni mecz dzisiejszego dnia, rozpoczyna RTV Euro AGD.
2’ Młynarczyk uderza, jednak broni bramkarz. Mamy rzut różny dla Botów.
4’ RTV Euro AGD atakuje, ale pewnie jak na razie spisują się obrońcy.
5’ Strzał głową Młynarczyka, który trafia prosto w obrońcę.
5’  (1:0) - Młynarczyk uderza płasko po ziemi i Boty wychodzą na prowadzenie!
7’ Prostopadłe podanie Nowaka, jednak świetnie to przeczytał Niciński
9’  (1:1) - Rzut wolny przed polem karnym dla RTV. 3 podania i bramkę zdobywa Zieliński , który tym samym doprowadza do wyrównania.
11’ Szansa dla Botów, jednak kontra świetnie zatrzymana przez obronę RTV Euro AGD.
12’ Strzał z daleka oddaje Kopyś, jednak pilka leci wysoko nad bramką.
14’ Zieliński oddaje mocny strzał, prosto w ręce bramkarza.
15’ Rzut różny dla Botów. Niecelne uderzenie Jakubowskiego.
16’ Jakubowskiego decyduje się na strzał ze skrzydła, bramkarz wypuszcza pilke, ale w porę wybija ją obrońca.
17’ Rzut różny dla Botów. Jakubowski mija się minimalnie z piłką.
17’ Zieliński uderza mocno z przed pola karnego. Piłka przelatuje obok bramki.
18’  - Faul Botów i żółtą kartką ukarany Michał Wykrent.
19’ Strzał Wójcika, bramkarz RTV wybija piłkę na rzut różny.
20’ Drugą połowę rozpoczynają Boty.
22’ Malina oddaje strzał na bramke, jednak ten zostaje zablokowany przez obrońcę.
23’  - Szozda przerywa szansę na kontrę dla Botów i otrzymuje żółtą kartkę.
24’ Kolejny faul RTV Euro AGD. Rzut wolny dla Botów, jednak pilka po strzale przelatuje obok bramki.
26’  (2:1) - Nowak podaje do Jakubowskiego, który precyzyjnym strzałem ponownie wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
28’ Polańczyk oddaje strzal z przed pola karnego, piłkę pewnie lapie bramkarz.
29’ Kopyś uderza z przed pola karnego. Niestety obok bramki.
30’  (3:1) - Obrona RTV w tej akcji nie istniala. Jakubowski do Nowaka i Boty podwyższają prowadzenie.
31’  (4:1) - Boty nie zwalniają tempa! Nowak podaje piłkę do Jakubowskiego, jednak SAMOBÓJCZYM trafieniem popisuje się Polańczyk
33’ Młynarczyk z daleka , bramkarz RTV- Niciński, wybija piłkę na rzut rożny.
34’ Faul z lewej strony boiska dla RTV Euro AGD, Pecyna z wolnego uderza wysoko nad bramką.
36’ Zieliński podaje do Kopysia, ten trafia tylko w bramkarza.
36’ Kontra Botów – trzech zawodników kontra bramkarz. Szansa zmarnowana!
37’ Zieliński uderza z dystansu, bramkarz wybija piłkę na rzut różny.
39’ Boty spokojnie rozgrywają piłkę miedzy sobą, losy tego spotkania są już przesądzone.

Boty pewnie pokonują rywala w dzisiejszym spotkaniu i mogą przypisać na swoje konto komplet punktów. To zwycięstwo pozwala podopiecznym Krzysztofa Ronczkowskiego uciec ze strefy spadkowej, jednak aby myśleć o pozostaniu w najwyższej klasie rozgrywek, Boty muszą zwyciężyć w następnym meczu z FC Moose, natomiast RTV Euro AGD poszuka punktów z Apgeo.pl Sokół Wrocław.