13.05 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
1 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Dzietczyk, Smok, Jaskólski, Smok, Glapiak, Worożański
Skład: Malina, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Jakubowski, Podsędek, Wełna, Niciński, Szozda, Zieliński, Pecyna, Zaborowski, Sara
31' Grzegorz Paukszt
34' Bartosz Zieliński
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Najaktywniejszy zawodnik tego spotkania. Po indywidualnej akcji Grześka Prezesi wyszli na prowadzenie, jednak ostatecznie doszło do podziału punktów w tym spotkaniu.)

Na zakończenie wtorkowych zmagań na boisko wybiegną drużyny z Superligi. Prezesi aby myślec o utrzymaniu w najwyższej klasie rozgrywek nie mogą pozwolic sobie na stratę punktów. Na ich przeszkodzie staną zawodnicy RTV Euro AGD, którzy na pewno tak łatwo nie oddadzą punktów rywalom.

3' Niecelny strzał z dystansu Maliny.
5' Piłka po strzale Kopysia trafia w słupek.
6' Kontra Prezesów. Paukszt posyła piłkę do Jaskólskiego, którego strzał z największym trudem broni Niciński. Mamy rzut rożny.
7' Strzał Brzozy wybija z lini bramkowej obrońca!
8' Uderzenie Wełny z największym trudem broni Worożański.
9' Kolejna kontra Prezesów. Jaskólski decyduje się na strzał ze skrzydła. Zabrakło naprawdę niewiele!
10' Paukszt zagrywa ręką na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla RTV Euro AGD.
11' Źle rozegrany rzut wolny i zmarnowana szansa na otwarcie wyniku spotkania przez zespół RTV Euro AGD.
12' Świetna interwencja Nicińskiego po strzale z głowy Jaskólskiego.
13' Kolejna parada Nicińskiego, tym razem po strzale Dzietczyka.
15' Niecelny strzał z dystansu Zaborowskiego.
17' Pewna interwencja Worożańskiego po strzale Maliny.
18' Niecelny strzał z dystansu Glapiaka.
20' Świetny strzał z dystansu Smoka, jednak po raz kolejny górą Niciński.
21' Potężne uderzenie Brzozy z dystansu. Zabrakło naprawdę niewiele!
23' Niecelny strzał z dystansu Sary.
25' Strzał Kopysia w porę blokuje Paukszt.
26' Świetna interwencja Worożańskiego po strzale Maliny. Mamy rzut rożny.
28' Piłka po uderzeniu Jaskólskiego minimalne mija bramkę.
30' Kontra RTV Euro AGD. Uderzenei Pecyny w ostatnej chwili blokuje obrońca.
31'  (0:1) - Kontra Prezesów. Grzesiek Paukszt decyduje się na samotny rajd, który kończy precyzyjnym strzałem w długi róg i tym samym otwiera wynik spotkania.
32' Rzut wolny dla RTV Euro AGD. Piłka po strzale Maliny trafia w ustawionego w murze obrońcę.
33' Indywidualna akcja Jaskólskiego zakończona niecelnym strzałem.
34'  (1:1) - Świetna akcja RTV Euro AGD. Do wyrównania doprowadza Bartosz Zieliński.
35' Worożański wybija piłkę na aut bramkowy po strzale z dystansu Polańczyka. Mamy rzut rożny.
36' Kolejne uderzenie Polańczyka i ponowne górą bramkarz Prezesów.
37' Niecelny strzał z dystansu Zaborowskiego.
38' Karpiński decyduje się na indywidualną akcję na skrzydle, którą kończy strzałem. Niciński ratuje swój zespół przed utratą gola.
39' Wełna wykłada piłkę na skrzydle do Polańczyka, który decyduje się na strzał z pierwszej. Wykończenie bardzo niecelne.

Losy tego spotkania ważyły się do ostatnich minut. Po zaciętej walce doszło ostatecznie do sprawiedliwego podziału punktów, co z pewnością nie zadowala żadnej z ekip. W następnej kolejce RTV Euro AGD podejmie Boty, natomiast Prezesi zmierzą się z WSOWL.