13.05 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
1 : 3
( 1 : 0 )
Skład: Antczak, Duda, Sroka, Iwańczak, Różanowski, Kaleta, Kruk, Wierzgacz, Stoczkiewicz
Skład: Dubiel, Węgrzyn, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Gubański, Przybylak, Migawa
30' Mariusz Iwańczak
32' Jakub Różanowski
35' Maciej Stoczkiewicz
14' Tomasz Dubiel
Zawodnik meczu: Maciej Stoczkiewicz (Najaktywniejszy zawodnik w szeregach Blitz Wrocław. Na swoje konto w dzisiejszym spotkaniu Maciek może przypisac na swoje konto jedno trafienie.)

Oba zespoły znajdują się na dwóch skrajnych biegunach tabeli. Czerwone Diabły postarają się zdobyc pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach, natomiast Blitz Wrocław ma jeden, jasny cel na to spotkanie ... zwycięstwo.

1' Wtorkowe zmagania rozpoczynamy z małym opóźnieniem, jednak zawodnicy Czerwonych Diabłów w końcu pojawili się na boisku.
3' Kontra Czerwonych Diabłów. Migawa przenosi piłkę nad wychodzącym z bramki Sroką. Zabrakło naprawdę niewiele!
4' Uderzenie Różanowskiego w ostatniej chwili broni Przybylak.
5' Piłka po rykoszecie traci impet i wpada wprost w ręcę Węgrzyna.
7' Blitz Wrocław nie zwalnia tempa, jednak jak na razie świetnie w obronie spisują się rywale.
9' Strzał głową Stoczkiewicza pewnie broni Węgrzyn.
10' Migawa decyduje się na strzał z wysokości pola karnego. Piłka mija bliższy słupek.
12' Przewaga Blitz Wrocław jest znacząca, jednak ja na razie nic z niej nie wynika.
14'  (1:0) - Czerwone Diabły otwierają wynik spotkania! Dubiel najwyżej wyskakuje w polu karnym i precyzyjnym strzałem z głowy pokonuje bramkarza!
16' Kaleta zagrywa piłkę w pole karne, jednak do futbolówki jako pierwszy dobiega obrońca. Mamy rzut rożny.
18' Świetna interwencja Węgrzyna po strzale Stoczkiewicza.
21' Kaleta decyduje się na strzał z dystansu. Piłka po rykoszecie zmienia tor lotu, jednak Węgrzyn po raz kolejny popisuje się refleksem.
22' Uderzenie Różanowskiego piąstkuje przed siebie Węgrzyn.
23' Kolejna akcja Blitz Wrocław. Niecelne strzał Wierzgacza.
24' Zamieszanie w polu karnym Czerwonych Diabłów i ... wszystko wyjaśnia Węgrzyn.
26' Parada Węgrzyna po strzale z dystansu Różanowskiego.
28' Stoczkiewicz kładzie Węgrzyna i posyła piłke w kierunku bramki, która wpada w boczną siatkę.
30'  (1:1) - Rzut wolny dla Blitz Wrocław. Kaleta zagrywa piłkę do niepilnowanego Iwańczaka, który strzałem po ziemi doprowadza do wyrównania.
32'  (1:2) - Iwańczak wykłada piłkę przed pole karne do Różanowskiego, który decyduje się na uderzenie z pierwszej. Zasłonięty bramkarz nie miał nic do powiedzenia.
34' Piłka po strzale Wisieckiego unosi się wysoko nad poprzeczką.
35'  (1:3) - Kontra Blitz Wrocław. Kaleta zagrywa piłkę do Stoczkiewicza, który precyzyjnym strzałem pokonuje Węgrzyna
36' Czerwone Diabły próbują odpowiedzieć, jednak jak na razie rywale nie pozwalają na rozegranie składnej akcji.
38' Strzał Wisieckiego na raty broni Sroka.

Po dosyc niespodziewanym otwarciu spotkania Czerwone Diabły wyszły na prowadzenie z wyżej notowanym rywalem. Jednak braki kadrowe dawały się we znaki podopiecznym Tomka Staśkiewicza, co w konsekwencji doprowadziło do szybkiej straty 3 bramek. Blitz Wrocław nie oddał tego prowadzenia do końca spotkania i to właśnie im przypisujemy komplet punktów. W następnej kolejce podopieczni Marcina Dudy podejmą Orfin Studio, natomiast Czerwone Diabły zmierzą się z Wielką Niewiadomą.