07.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Malina, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Jakubowski, Podsędek, Wełna, Niciński, Zieliński, Pecyna, Zaborowski, Sara
Skład: Stencel, Knap, Dębiński, Siorak, Kasprzycki, Kotuła, Jankowski, Adamczyk, Adham, Krysztofiak, Zapart, Kamiński
31' Bartosz Zieliński
24' Mateusz Dębiński
Zawodnik meczu: Marcin Niciński (Kilkakrotnie powstrzymał ataki rywali, bronił wyśmienicie w dość trudnych sytuacjach.)

Mistrz po ostatnim spotkaniu czuje wielki niedosyt i piłkarską złość, strata punktów w starciu z miejscowymi Kuźnikami może mieć kolosalne znaczenie w daleszej fazie sezonu. Co było to było grać trzeba dalej, teraz czas na RTV, podopieczni Piotra Jakubowskiego będą walczyć o każdy metr boiska i spróbują zrewanżować się przeciwnikowi za porażkę w Superpucharze Ligi.

4' Na boisku trwa zacięta walka, obie drużyny grają dość odważnie i zachowawczo.
5' Udana interwencja Jakuba Kotuły, z wielkim trudem wybija piłkę po strzale Adriana Wełny
7' Po przeciwnej stronie boiska dobrą interwencją popisuje się Niciński, nogami wybijajc piłkę po strzale Dębińskiego ratuje zespół przed utratą gola.
8' Kolejny groźny strzał Dębińskiego, nawierzchnia dość mokra i piłka śliska, futbolówka o centymetry minęła słupek.
10' Siorak strzela w zamieszaniu w polu karnym, piłka przelatuje obok słupka.
13' Indywidualna akcja Sioraka, minął jednego rywala i strzela w światło bramki, wspaniałą interwencją popisuje sie Niciński wybijając futbolówkę w boczny sektor.
15' Wojskowi zepchnęli rywal do defensywy, RTV dobrze się broni i przerywa ataki rywali.
17' Rzut wolny dla WSOWL, strzał Kasprzyckiego wybija Polańczyk.
22' Ostra walka w środkowej strefie boiska, na boisku spotkali się godni siebie rywale.
24'  (1:0) - Ależ fantastyczne trafienie WSOWL, Mateusz Dębiński strzela z narożnika pola karnego, Niciński bez szans na skuteczną intewencję.
26' Alan Adham strzela z dystansu, piłka trafiła w poprzeczkę !!!
28' To co zrobił teraz Jakub Kotuła sprawiło, że ręce same składają się do oklasków, z metra wyciągnął strzał Zbyszka Zborowskiego.
30' Rzut wolny dla Wojskowych, Kamiński zbyt lekko podaje do kolegi i cała akcję przerywa Pecyna.
31'  (1:1) - RTV wyrównuje, Robert Sara strzela z narożnika pola karnego, piłka obija się od obrońcy i spada prosto pod nogi Zielińskiego, Bartek pewnym strzałem doprowadza do remisu.
33' Mecz bardzo wyrównany, obie ekipy walczą o każdy metr boiska, walka i jeszcze raz walka towarzyszą jednym i drugim.
35' Kamiński pociągnął kilka metrów z piłka i zagrywa Zaparta, niestety zawodnik wojskowych trafia prosto w obrońce. Mamy tylko rzut rożny
37' Jesteśmy świadkami ostrej walki, jedni i drudzy nie odstawiają nogi.

Emocjonujący pojedynek, obie drużyny pokazały wielką wolę walki i chęci do gry. Wojskowi znów mogą czuć niedosyt bowiem mieli okazje na zmianę rezultatu. RTV pokazało jednak, że w piłkę grać potrafi i jeszcze sporo namiesza w Lidze Wrocbal. W następnym meczu WSOWL zagra z FC Moose, RTV Euro AGD podejmie Prezesów.