07.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 2 )
Skład: Kuzyk, Stefańczyk, Leib, Lewalski, Radota, Wójcik, Zaborek, Wydrzycki, Małecki
Skład: Sierakowski, Smarzyński, Kaczorowski, Jaskowski, Jaśkowiak, Szczerbicki, Biela, Fornal, Czajka, Korecki
5' Marcin Małecki
17' Przemysław Stefańczyk
14' Andrzej Jaskowski
32' Łukasz Szczerbicki
38' Bartosz Jaśkowiak
39' Bartłomiej Biela
Zawodnik meczu: Mateusz Czajka (Mimo iż nie strzelił żadnej bramki był bardzo aktywny przez całe spotkanie, to dzięki niemu w ekipie WN podniosła się jakość gry.)

Szlagier w Superlidze. Starcie odwiecznych rywali zawsze wzbudza wiele emocji. Wielka Niewiadoma po powrocie Mateusza Czajki złąpała wiatr w żagle i zaczęła gromadzić punkty, popularne "Łosie" w ostatnim tygodniach zawodzą, obecnie zespół notuje się fatalną passą dwóch porażek. Kolejna strata punktów może spowodować, że obecny sezon może pójść na marne. Czeka nas ciekawe widowisko.

2' Przemysław Stefańczyk strzela zza pola karnego i trafia w poprzeczkę !
3' Kolejna szansa przez "Łosiami", piłka po strzale Zaborka przelatuje obok bramki
5'  (0:1) -Małecki strzela pare metrów za linią środkową, piłka wpada do siatki.
6' Na boisku pojawia się spóźniony Mateusz Czajka. Siła rażenia Wielkiej Niewiadomej wzrasta.
8' Rzut wolny dla Wielkiej Niewiadomej, niestety Mateusz Czajka fatalnie to rozegrał i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
10' Zaborek mija Fornala i strzela na bramkę, dzięki przytomności Sierakowskiego, który wyszedł z bramki nie stracili bramki.
14'  (1:1) - Wymiana podań miedzy Czajką a Jaskowskim, strzał tego drugiego ląduje w któtkim rogu bramki strzeżonej przez Kuzyka.
17'  (1:2) - Rzut rożny dla WN niestety zakończyła się błyskawiczą kontrą którą wykończył Przemysław Stefańczyk.
19' Wielka  nie daje za wygraną kolejny rzut rożny i kolejna niewykorzystana okazja.
23' Stefańczyk próbuje strzału z dystansu piłka przelatuje nad poprzeczką
25' Rzut wolny dla Wielkiej Niewiadomej, Czajka centruje piłkę w pole karne, niestety obrońcy wybijają piłkę na aut.
27' Biela zagrywa do Smarzyńskiego, Adam obraca się z piłką i strzela z woleja prosto w bramarza.
30'  (2:2) - Krótka wymiana piłki przez zawodników Wielkiej Niewiadomej, ostatecznie Fornal zagrywa do Szczerbickiego który z najbliższej odległości umieszcza piłkę w siatce.
33' Strzał zza pola karnego Bartosza Zaborka, Sierakowski pewnie chwyta futbolówkę.
35' Korecki strzela z dystansu, strzał nieprzygotowany więc cel nie został osiągnięty.
37' Udana interwencja Sierakowskiego po strzale Wójcika.
38' Szansa przed FC Moose, strzał Radoty bardzo niecelny.
38'  (3:2) - Jaśkowiak dośrodkowuje z połowy boiska, piłka nieoczekiwanie ląduje w samym okienku bramki, spory błąd przy tej bramce popełnił Kuzyk, źle obliczył lot piłki.
39' Strzał zza pola karnego Jaśkowiaka, Kuzyk wybija piłkę na rzut rożny.
39' - Biela ostrzymuje żółtą kartkę za przerwanie korzystnej akcji.

Wielka Niewiadoma rzutem na taśme przechyla zwycięstwo na swoją korzyść. Mecz pełen emocji, FC Moose mogą mieć pretensje do samych siebie bowiem mieli rywala już na widelcu. Piłka jest nieprzywidywalna i dlatego sprawia nam aż tyle radości. W następnym meczu Wielka Niewiadoma zagra z KS Znajomi Sędziego, FC Moose podejmie mistrza WSOWL.