06.05 godz. 19:25, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
3 : 7
( 0 : 3 )
Skład: Żmudziński, Perucki, Grzegorczyk, Natalli, Pietruszka, Padiasek, Lewandowski, Sobczak
Skład: Paukszt, Brzoza, Czarnik, Karpiński, Jędras, Jaskólski, Smok, Worożański
12' Wojciech Sobczak
19' Sebastian Lewandowski
20' Sebastian Lewandowski
22' Sebastian Lewandowski
30' Maciej Padiasek
37' Wojciech Grzegorczyk
39' Sebastian Lewandowski
23' Radosław Czarnik
25' Mateusz Jaskólski
39' Mateusz Jaskólski
Zawodnik meczu: Sebastian Lewandowski (Stwarzał największe zagrożenie pod bramką przeciwnika a swój dobry występ zakończył z czterema bramkami i dwoma asystami na koncie)

Niezwykle istotne starcie dla obydwu zespołów. Obie ekipy dopiero w ostatniej kolejce odniosły swoje pierwsze zwycięstwa w obecnych rozgrywkach. Remis na pewno nie usatysfakcjonuje żadnej z drużyn,ponieważ zajmują one miejsca w strefie spadkowej i chcąc zachować Superligowy byt muszą zagrać o pełną pulę. Zapowiada się ciekawa walka o trzy punkty.

1' Drużyna Prezesów rozpoczyna to spotkanie w sześcioosobowym składzie.
2' Perucki dośrodkowuje z rzutu rożnego, bramkarz odbija piłkę przed siebie a strzał piętą Lewandowskiego zostaje zablokowany.
4' Prezesi już w pełnym składzie.
5' Uderzenie z woleja w wykonaniu Jakuba Pietruszki na rzut rożny wybija Piotr Worożański.
9' Do wybitej przed pole karne piłki dopada Grzegorczyk i decyduje sie na strzał jednak dobrą interwencją popisuje się Worożański.
10' Szybkie rozegranie rzutu wolnego. Paukszt zagrywa w pole karne do niepilnowanego Czarnika a ten będąc na trzecim metrze trafia w bramkarza.
11' Paukszt faulowany przed polem karnym. Sam poszkodowany podchodzi do piłki jednak jego strzał na rzut rożny wybija Żmudziński.
12'  (0:1) - Sebastian Lewandowski urwał się prawą stroną i zagrał do Wojciecha Sobczaka, który strzałem do pustej bramki otwiera wynik spotkania.
15' Bartłomiej Karpiński mija obrońcę i oddaje strzał jednak świetną interwencją popisuje się Żmudziński.
18' Padiasek zagrywa do Lewandowskiego. W sytuacji sam na sam górą bramkarz rywali.
19'  (0:2) - Sebastian Lewandowski strzałem z linii pola karnego podwyższa prowadzenie Orfinu.
20'  (0:3) - Jakub Pietruszka przejmuje piłkę przed polem karnym, zagrywa do Sebastiana Lewandowskiego, który mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi.
22'  (0:4) - Kuriozalna sytuacja! Karpiński zagrywa z autu i trafia w swojego zawodnika wiążącego w tym czasie buta! Piłka odbija się od gracza Prezesów i trafia wprost pod nogi Sebastiana Lewandowskiego, który precyzyjnym strzałem tuż przy słupku zdobywa bramkę kompletując tym samym hat trick.
23'  (1:4) - Grzegorz Paukszt znakomicie dogrywa w pole karne do niepilnowanego Radosława Czarnika, który z najbliższej odległości zdobywa bramkę.
25'  (2:4) - Mateusz Jaskólski pokonuje bramkarza płaskim strzałem zza pola karnego.
27' Dogranie Pietruszki do Lewandowskiego. Strzał napastnika Orfinu na rzut rożny wybija Worożański.
28' Lewandowski z rzutu wolnego. Mocno ale nad poprzeczką.
29' Dwójkowa akcja Smoka z Jaskólskim. Ten ostatni otrzymał znakomite podanie jednak będąc tuz przed bramkarzem źle przyjął piłkę, która wyszła poza boisko.
30'  (2:5) - Sebastian Lewandowski zagrywa do Macieja Padiaska, który w sytuacji sam na sam mija bramkarza i strzela do pustej bramki.
33' Mocne uderzenie Jaskólskiego nogami odbija Żmudziński.
37'  (2:6) - Dogranie Jakuba Pietruszki na bramkę zamienia Wojciech Grzegorczyk.
38' Jaskólski zagrywa do Smoka a ten zdobywa bramkę jednak po strzale zawodnika Prezesów piłka odbiła się od.... ręki strzelającego i sędzia nie zalicza tego trafienia.
38' Uderzenie Lewandowskiego broni Worożański a dobitka Pietruszki trafia w słupek.
39'  (2:7) - Sebastian Lewandowski w sytuacji sam na sam zdobywa kolejną bramkę.
39'  (3:7) - Mateusz Jaskólski strzałem zza pola karnego ustala wynik spotkania.

Pewna wygrana zespołu Orfin Studio, która pozwala tej drużynie wydostać się ze strefy spadkowej. Znakomite zawody rozegrał Sebastian Lewandowski. Popularny "Lepik" był głównym motorem napędowym swojego zespołu i można zakładac, że gdyby był obecny we wcześniejszych meczach sytuacja w tabeli ekipy Macieja Koły byłaby znacznie lepsza. Prezesi natomiast notują kolejną porażkę a przed nimi ciężka seria meczów z czołówką tabeli. W następnej kolejce drużyna Karola Smoka spotka się z RTV Euro AGD a Orfin Studio zagra z Botami.