23.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Stencel, Knap, Dębiński, Siorak, Kasprzycki, Kotuła, Boniecki, Adamczyk, Adham, Zapart, Kamiński
Skład: Dubiel, Całka, Węgrzyn, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo, Gubański, Przybylak, Migawa
6' Karol Knap
14' Jakub Kotuła
25' Mateusz Kasprzycki
32' Karol Knap
33' Mateusz Dębiński
Zawodnik meczu: Mateusz Kasprzycki (Pewna gra w obronie, powstrzymał kilku rozpędzonych napastników Czerwonych Diabłów. Włączał się też do akcji ofensywnych, zaliczył jedno trafienie.)

Patrząc na formę Sokoła Wrocław, WSOWL chcąc myśleć o kolejnej obronie tytułu nie mogą już pozwolić sobie na kolejną wpadkę oraz stratę punktów jak to miało miejsce w starciu z Blitz Wrocław. Rywal broni się przed spadkiem więc z całą pewnością nie będzie to łatwy pojedynek dla Wojskowych.

5' Świetna okazja Czerwonych Diabłów do zdobycia bramki!!! Paweł Pondo po przywileju korzyści zastosowanym przez sędziego, zakłada "siatkę" Adhamowi i staje oko w oko z Kotułą! Bramkarz WSOWL wychodzi z tego pojedynku zwycięsko broniąc płaski strzał lewą nogą!!!
6'  (0:1) - Kontra WSOWL, Kasprzycki podaje piłkę z głębi pola do Dębińskiego, ten odgrywa ją do Karola Knapa, który po chwili już niemal leżąc pokonuje bramkarza "Diabłów"!
8' Mateusz Dębiński oddaje groźny strzał z linii pola karnego, futbolówka mija Węgrzyna ale bramkarza Czerwonych Diabłów wyręcza Dybski.
10' Kolejna, świetna okazja WSOWL! Dębiński otrzymuje podanie od Bonieckiego ale zamiast podać do lepiej ustawionego Knapa, zdecydował się na strzał. Z odległości 2 metrów trafił jednak w bramkarza.
13' Mateusz Dębiński coś nie może się wstrzelić! Tym razem trafił w obrońcę rywali!
14' - Kontra Czerwonych Diabłów, Dubiel faulowany przez Kotułę przed polem karnym, sędzia pokazuje bramkarzowi WSOWL żółty kartonik, zgodnie z regulaminem zamiast bramkarza może zejść zawodnik z pola i Jarosław Patałuch decyduje, że będzie to grający na "szpicy" Kamiński.
15' Dubiel trafia do siatki w bramce Kotuły, sędzia nie uznaje jednak gola gdyż wcześniej dopatrzył się przewinienia Migawy.
15' Czerwone Diabły chcą wykorzystać grę w przewadze! Groźny strzał Gubańskiego z trudem broni Kotuła.
16' WSOWL już w komplecie.
17' Akcja pod bramką "Diabłów", Stencel strzela minimalnie obok okienka bramki Węgrzyna!
21' Piłka po płaskim strzale Bonieckiego, o centymetry mija bramkę Czerwonych Diabłów.
25'  (0:2) - Mateusz Kasprzycki wyprowadza akcję z własnej połowy środkiem boiska, wymienia podanie z Bartkiem Siorakiem i strzałem zza pola karnego tuż przy prawym słupku podwyższa prowadzenie dla WSOWL.
26' Jakub Kotuła długim wyrzutem spod bramki uruchamia Sioraka, który wychodzi sam na sam z Węgrzynem. Bramkarz Czerwonych Diabłów wychodzi z bramki i wybija z rytmu napastnika rywali, akcja kończy się rzutem rożnym dla WSOWL.
28' Kontra "Wojskowych", Siorak podaje do Bonieckiego, ten mając na wprost całą bramkę strzela obok słupka.
30' Węgrzyn broni nogą płaski strzał Stencela! Piłka szybuje w górę i spada za poprzeczką bramki Czerwonych Diabłów.
32'  (0:3) - Karol Knap wywalczył piłkę w polu karnym rywala a właściwie dostał ją w prezencie od obrońcy. Węgrzyn nie miał najmniejszych szans na obronę.
33'  (0:4) - obrońcy mistrzowskiego tytułu idą za ciosem! Mateusz Dębiński strzałem w krótki róg podwyższa prowadzenie i jest już po meczu!
35' Kasprzycki przejmuje piłkę na połowie rywala, próbuje podać na prawo do Sioraka ale zamiary obrońcy WSOWL wyczuł obrońca Czerwonych Diabłów.
37' Adamczyk strzela mocno zza pola karnego, Węgrzyn broni nogą!

WSOWL wygrali pewnie 4:0 ale to efekt skuteczniejszej gry zwłaszcza w pierwszej połowie gdzie wynik spotkania otworzył Knap. Gdyby Czerwone Diabły wykorzystały swoje okazje to druga połowa mogłaby wyglądać całkiem inaczej.