15.04 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Dubiel, Węgrzyn, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo, Przybylak, Migawa
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Dzietczyk, Rudziak, Jędras, Smok, Musiatowicz
8' Karol Pierzgała
17' Paweł Pondo
18' Maciej Migawa
10' Grzegorz Paukszt
11' Karol Smok
17' Paweł Brzoza
30' Karol Smok
38' Karol Smok
Zawodnik meczu: Karol Smok (Jak na kapitana przystało poprowadził swój zespół do bardzo ważnego zwycięstwa, zdobywając w tym meczu trzy bramki)

Bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn, które początku obecnego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych.Prezesi w czterech spotkaniach zdobyli 1 punkt natomiast Czerwone Diabły przegrały wszystkie swoje mecze.Oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej a zwycięzca tego meczu znacznie poprawi swoją sytuację w walce o utrzymanie.

3' Dobra interwencja Węgrzyna po strzale Karola Smoka.
5' Minimalnie niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Grzegorza Paukszta.
6' Będący w polu karnym Bartłomiej Karpiński w ostatniej chwili został zablokowany przez Romana Wisieckiego.
7' Dobre zagranie Paukszta do Karola Smoka jednak strzał kapitana Prezesów jest niecelny.
8'  (0:1) - Karol Pierzgała w sytuacji sam na sam pokonuje Piotra Worożańskiego.
10'  (1:1) - Grzegorz Paukszt przejął piłkę na własnej połowie i ruszył do przodu.Podanie do boku do Musiatowicza ten odgrywa do środka z powrotem do Paukszta a obrońca Prezesów mocnym strzałem doprowadza do wyrównania.
11'  (2:1) - Prezesi idą za ciosem. Karol Smok po chwili zdobywa drugą bramkę.
12' Strzał Wisieckiego przelatuje wysoko nad poprzeczką.
13' Paweł Pondo w świetnej sytuacji na doprowadzenie do remisu jednak napastnik Diabłów przegrywa pojedynek sam na sam z Worożańskim.
14' Krzysztof Węgrzyn broni uderzenie Karpińskiego zza pola karnego.
17'  (2:2) - Paweł Pondo mija Paukszta i strzałem z dużego palca doprowadza do wyrównania.
17'  (3:2) - Natychmiastowa odpowiedź Prezesów. Paweł Brzoza zdobywcą bramki dającej prowadzenie.
18'  (3:3) - Maciej Migawa już po chwili doprowadza do wyrównania.Asystę przy bramce zaliczył Wisiecki.
20' Znakomita indywidualna akcja Grzegorza Paukszta rozpoczęta na własnej połowie.Obrońca Prezesów minął trzech rywali a jego uderzenie zza pola karnego trafiło w słupek!
21' Niecelne uderzenie Karola Smoka.
22' Musiatowicz zagrywa w pole karne do niepilnowanego Rafała Dzietczyka.Pomocnik Prezesów decyduje się na strzał z powietrza jednak jego próba jest niecelna.
24' Świetna interwencja Węgrzyna po strzale Paukszta.
28' Brzoza uderza zza pola karnego - broni Węgrzyn.Dobitka Smoka i ponownie bramkarz Diabłów świetnie interweniuje.
30'   (4:3) - Karol Smok obrócił się z piłką przed polem karnym i ładnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie.
32' Marcin Jędras minął dwóch rywali i zagrał w pole do Dzietczyka,który minimalnie przestrzelił.
33' Musiatowicz w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Węgrzynem.
35' Mocne uderzenie Paukszta przelatuje jednak nad poprzeczką.
38'  (5:3)  - Bartłomiej Karpiński przejął piłkę z prawej strony.Dogranie w pole karne do Karola Smoka który nie ma kłopotu z umieszczeniem piłki w bramce. Hat trick na koncie kapitana Prezesów!
39' Karpiński minął obrońcę i uderza na bramkę jednak świetnie broni Węgrzyn a dobitka Smoka jest niecelna.

W ważnym dla układu tabeli meczu o "6 pkt" drużyna Prezesów odniosła bardzo cenne zwycięstwo i wydostała się ze strefy spadkowej.Czerwone Diabły po raz kolejny schodzą z boiska pokonane i z zerowym dorobkiem punktowym nadal pozostają na przedostatnim miejscu w tabeli Superligi a w kolejnych spotkaniach czeka ich bardzo ciężka walka o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywek. W następnej kolejce Prezesi spotkają się  z zamykającym tabelę Orfinem studio natomiast Czerwone Diabły pierwszych punktów będą szukały w starciu z obecnym mistrzem ligi WROCBAL drużyną WSOWL.