14.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
( 2 : 2 )
Skład: Stencel, Knap, Dębiński, Kasprzycki, Kotuła, Boniecki, Jankowski, Adamczyk, Kupczak, Krysztofiak, Zapart, Kamiński
Skład: Antczak, Duda, Sroka, Iwańczak, Różanowski, Kaleta, Kruk, Wierzgacz, Stoczkiewicz
6' Karol Knap
16' Arkadiusz Stencel
18' Bartłomiej Kamiński
32' Mateusz Kasprzycki
17' Artur Kaleta
20' Mateusz Wierzgacz
35' Artur Kaleta
38' Przemysław Kruk
Zawodnik meczu: Artur Kaleta (Dał sygnał swoim kolegom do odrabiania strat strzelając kontaktową bramkę a przed końcem spotkania zdobył zwycięskiego gola)

Mistrz ligi WROCBAL z ostatnich trzech lat drużyna WSOWL spotka się z brązowym medalistą poprzedniego sezonu ekipą Blitz Wrocław."Wojskowi" sezon rozpoczęli od dwóch zwycięstw w takim samym stosunku ( 3:1 ) natomiast Blitz jak dotąd rozegrał tylko jedno spotkanie notując remis w starciu z Prezesami.Zapowiada się ciekawe spotkanie....

2' Zablokowane uderzenie Artura Kalety. Rzut rożny.
3' Niecelny strzał zza pola karnego w wykonaniu Mateusza Dębińskiego.
4' Ponownie uderza Kaleta. Tym razem broni Damian Krysztofiak.
5' Kacper Kupczak faulowany przed polem karnym.Z rzutu wolnego niecelnie uderza Mateusz Kasprzycki.
6'  (0:1) - Rafał Boniecki dogrywa z rzutu rożnego a Karol Knap płaskim strzałem wyprowadza "Wojskowych" na prowadzenie.
8' Boniecki strzela zza pola karnego.Piłka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
10' Tym razem Bartłomiej Kamiński decyduje się na strzał jednak jest on zablokowany.
12' Łukasz Sroka broni mocne uderzenie Dębińskiego.
16'  (0:2) - Arkadiusz Stencel strzałem zza pola karnego zdobywa drugą bramkę dla WSOWL.
17'  (1:2) - Szybka odpowiedź drużyny Blitz.Artur Kaleta będąc w polu karnym mocnym strzałem zdobywa bramkę kontaktową.Napastnik Blitz zmieścił piłkę w krótki róg pomiędzy słupkiem a interweniującym bramkarzem WSOWL.
18'  Bartłomiej Kamiński ukarany żółtą kartką za faul.
19' Z rzutu wolnego nad bramką uderza Mariusz Iwańczak.
20'  (2:2) - Drużyna Blitz wykorzystuje grę w przewadze.Jakub Różanowski przedarł się lewą stroną,będąc w sytuacji sam na sam przerzucił piłkę nad leżącym Krysztofiakiem. Zmierzającą do bramki piłkę przed pole karne wybił Stencel a nadbiegający Mateusz Wierzgacz pięknym strzałem z woleja doprowadził do wyrównania.
22' Marcin Duda fauluje Dębińskiego w polu karnym.Sędzia nie ma wątpliwości! Rzut karny!
22' Do piłki podchodzi sam poszkodowany jednak jego strzał jest niecelny! Znakomita okazja na objęcie prowadzenia zmarnowana.
23' Kupczak ratuje wychodzącą na aut piłkę i uderza w kierunku bramki przeciwnika. Piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.Mielibyśmy piękną bramkę aczkolwiek przypadkową.
25' Strata Kasprzyckiego i gracze Blitz wychodzą z kontrą.Kaleta uderza zza pola karnego jednak zbyt lekko i piłkę bez problemu łapie Jakub Kotuła,który w przerwie meczu zmienił między słupkami Krysztofiaka.
27' Niecelne uderzenie Bonieckiego zza pola karnego.
29' Tym razem piłka po strzale Dębińskiego nie znajduje drogi do bramki.
32'  Mateusz Kasprzycki ukarany żółtą kartką za faul.
33' Z rzutu wolnego uderza Kruk jednak ponad bramką.
34' Próba zaskoczenia strzałem z połowy w wykonaniu Marcina Dudy. Jednak zbyt lekko i piłka ląduje w rękach Kotuły.
35'  (3:2) - Fatalne zachowanie graczy WSOWL,którzy zapomnieli o obronie i całą drużyną udali się na połowę przeciwnika.Po przejęciu piłki zawodnicy Blitz wyszli we dwóch na osamotnionego Kotułę. Maciej Stoczkiewicz dograł do Artura Kalety a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.
37' Blitz wychodzi z kontrą.Różanowski przed polem karnym mija obrońcę WSOWL jednak wracający Jankowski wybija piłkę spod nóg kapitana Blitz.
38'  Przemysław Kruk ukarany żółtą kartką za utrudnianie rozpoczęcia gry z autu.
38' Do końca spotkania gracze WSOWL będą grali z przewagą jednego zawodnika.Czy wykorzystają to i zdobędą wyrównującą bramkę?
39' Dębiński strzela zza pola karnego jednak bardzo niecelnie.

Obie drużyny zaprezentowały dziś bardzo dobrą grę a wynik spotkania do końca pozostawał sprawą otwartą.Mecz mógł się ułożyć zupełnie inaczej gdyby na początku drugiej połowy zawodnik WSOWL wykorzystał rzut karny jednak spudłował a jak najbardziej trafne w tym przypadku wydaje się stwierdzenie,że niewykorzystane sytuacje sie mszczą. W nastepnej kolejce dzisiejsi zwycięzcy spotkają się z liderem Superligi Sokołem Wrocław natomiast WSOWL będzie szukał punktów w starciu z RTV Euro AGD.