11.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Żmudziński, Koła, Natalli, Pawlak, Padiasek, Kostrzewa, Sobczak, Bojarski, Jakubowski
Skład: Sierakowski, Smarzyński, Kaczorowski, Jaskowski, Jaśkowiak, Rybak, Biela, Fornal, Rybak
17' Maciej Padiasek
15' Adam Smarzyński
34' Adam Smarzyński
Zawodnik meczu: Adam Smarzyński (Bardzo dobry mecz w defensywie oraz w ofensywie, Strzelił dwie bramki które pozwoliły jego drużynie zgarnąć komplet punktów.)

Drużyna dowodzona przez Jacka Żmudzińskiego i Macieja Kołę zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym, porażka chluby nie przynosi i przydałoby się przełamanie, rywal godny tego żeby w końcu zdobyć premierowy punkt.

4' Dość niemrawe rozpoczęcie spotkania, obie drużyn grają dość zachowawczo, żadna ze stron nie potrafi osiągnąć optycznej przewagi.
5' Maciej Koła dostał dobre podanie z głębi pola, strzela z narożnika pola karnego mocno ale bardzo niecelnie.
6' Podanie na ściane do Andrzeja Jaskowskiego, napastnik Wielkiej Niewiadomej w swoim stylu obraca się z piłką i oddaje strzał prosto w bramkarza.
7' Ależ zmarnowana okazja Orfinu ! Sędzia Rynkowski stosuje korzyść, Padiasek wychodzi sam na sam z Sierakowskim i nie trafia w światło bramki.
12' Wielka Niewiadoma przeprowadza szybką kontrę, Bartek Jaśkowiak strzela z bocznego sektora boiska, Jacek Żmudziński nogiami broni strzał zawodnika Wielkiej Niewiadomej.
15'  (1:0) - Rzut wolny dla Wielkiej Niewiadomej, do piłki podchodzi Adam Smarzyński i pewnym strzałem w okienko bramki zdobywa prowadzenie dla swojej drużyny.
17'  (1:1) - Błyskawiczna odpowiedź Orfinu, strzał z bocznego sektora boiska i piłka wpada do siatki. Autorem trafienia Maciej Padiasek.
21' Żmudziński interweniuje i wybija piłkę samymi czubkami palców po strzale napastnika WN.
25' Wielka Niewiadoma w opałach, na ich szczęście miedzy słupkami stoi Sierakowski, w pięknym stylu broni strzał Sobczaka z najbliższej  odległości.
29'  (2:1) - Adam Smarzyński ! To jego dzień ! Obrońca oddaje strzał zza pola karnego, piłka wpada w długi róg bramki.
32' Dośrodkowanie Piotra Rybaka w pole karne Wielkiej Niewiadomej, strzał z głowy Fornala, piłka przelatuje nad poprzeczką.
34' Udany powrót w pole karne Kaczorowskiego, w ostatniej chwili blokuje strzał Padiaska.
36' Składna akcja Wielkiej Niewiadomej, Jaśkowiak podaje Jaskowskiemu niestety zwrotne podanie Andrzeja było niedokładne i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
38' Udana interwencja Żmudzińskiego, w ostatniej chwili broni strzał Fornala.

Orfin pokazał się z bardzo dobrej strony, na ich nieszczęście miedzy słupkami stał Maciej Sierakowski, w dobrej dyspozycji strzeleckiej był dzisiaj obrońca Adam Smarzyński. Trzy oczka stawiają Wielką Niewiadomą w bardzo komfortowej sytuacji przed meczem z Apgeo.pl Sokół Wrocław. Orfin Studio swoich pierwszych punktów poszuka w starciu z RTV Euro AGD.