10.04 godz. 19:25, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
3 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Antczak, Duda, Sroka, Iwańczak, Różanowski, Kaleta, Kruk, Stoczkiewicz
Skład: Paukszt, Brzoza, Czarnik, Karpiński, Początek, Dzietczyk, Jędras, Smok, Worożański
2' Maciej Stoczkiewicz
7' Maciej Stoczkiewicz
37' Grzegorz Antczak
40' Grzegorz Antczak
20' Karol Smok
38' Grzegorz Paukszt
39' Grzegorz Paukszt
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Jak zwykle doskonały w obronie, skuteczny w ataku. W pojedynku z Blitz Wrocław popisał się dwoma fantastycznymi trafieniami na wagę remisu.)

Chociaż za nami już prawie trzy tygodnie od inauguracyjnego spotkania XII edycji Ligi Wrocbal, pojedynek z Prezesami jest dla Blitz Wrocław pierwszym meczem w tym sezonie. Brązowi medaliści bez wzmocnień postarają się o przynajmniej taki sam sukces jaki osiągnęli jesienią ubiegłego roku, Prezesi upatrywani byli w roli czarnego konia Superligi ale w trzech, pierwszych meczech mocno zawiedli przegrywając wszystkie z nich.

2' (0:1) - Mocne otwarcie spotkania w wykonaniu Blitz Wrocław. Worek z bramkami otwiera Maciek Stoczkiewicz.
3' Strzał Paukszta blokują obrońcy. Mogło być groźnie!
4' Kontra Blitz Wrocław, jednak w porę wraca Początek. Rzut rożny.
6' Rzut wolny sprzed pola karnego dla Blitz Wrocław po zagraniu ręka przez Paukszta. Strzał Stoczkowskiego minimalnie mija bramkę.
7'  (0:2) - Stoczkiewicz wbiega z piłką wprost w gąszcz obrońców i decyduje się na strzał. Futbolówka po rykoszecie wpada do bramki!
9' Strzał Kalety w ostatniej chwili blokuje Paukszt. Mamy rzut rożny.
12' Jak na razie Prezesi nie są w stanie rozbić świetnie zorganizowaną obronę rywala.
13' Niecelny strzał z dystansu Jędrasa.
14' Pewna interwencja Worożańskiego po strzale Kalety.
16' Blitz Wrocław wychodzi z kontrą 3 na 1, jednak w porę wraca Początek.
18' Kaleta mógł zaskoczyć własnego bramkarza po kiksie, jednak Sroka instynktownie wybija piłkę.
20'  (1:2) - Karol Smok zdobywa bramkę tuż przed przerwą, dając tym samym Prezesom nadzieję na odrobienie strat w drugiej połowie.
22' Strzał Kalety świetnie broni Worożański.
24' Kolejne starcie Worożańskiego z Kaletą. Górą ponownie bramkarz Prezesów.
25' Strzał Stoczkiewicza w ostatniej chwili broni Paukszt.
28' Piłka po strzale Początka wpada w boczną siatkę.
30' Blitz Wrocław wychodz z kontra, jednak w porę wraca Paukszt.
32' Kolejny strzał Kalety, kolejna pewna interwencja Worożańskiego. Czyli wszystko zostaje po staremu.
34' Prezesi starają się wyprowadzić akcję, która pozwoli im na doprowadzenie do wyrównania, jednak jak na razie w ekipie Karola Smoka brakuje kluczowego podania.
36' Brzoza posyła piłkę w pole karne rywala, jednak nikt z kolegów nei zdołał dopaść do futbolówki.
37' Grzegorz Antczak ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe zatrzymanie rywala.
38'  (2:2) - Rzut wolny. Paukszt podchodzi do piłki i strzałem w krótki róg zdobywa bramkę. Prezesi doprowadzają do wyrównania!
39'  (2:3) - Co za uderzenie! Piłka po strzale Paukszta z odległości 25 metrów wpada w samo okienko!
40'  (3:3) - Grzegorz Antczak w ostatniej akcji meczu trafia do bramki. Blitz Wrocław ratuje punkt w ostatniej sekundzie spotkania.

Osoba Grzegorza Paukszta robi sporą różnicę w grze Prezesów. To po jego dwóch trafieniach zespół Macieja Smoka zdołał powalczyć z brązowymi medalistami poprzedniej edycji, o pierwsze punkty w Superlidze. Blitz na przetarcie z nowym sezonem remisuje ale już w kolejnym meczu liczy na zwycięstwo z obrońcą mistrzowskiego tytułu, zaprzyjaźnionym WSOWL. Prezesi podejmą w przyszłym tygodniu Czerwonych Diabłów.