09.04 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
0 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Leib, Radota, Wójcik, Zaborek, Domek, Kublik, Wydrzycki, Małecki
Skład: Malina, Polańczyk, Kopyś, Podsędek, Wełna, Zieliński, Pecyna, Przechrzta
13' Mariusz Malina (Gol samobójczy)
30' Adrian Kublik
Zawodnik meczu: Przemysław Stefańczyk (Obrońca FC Moose szalał na prawym skrzydle, gdy tylko jego zespół nadziewał się na kontrę, Przemek od razu powracał za rywalem. Stworzył też kilka groźnych akcji pod bramką RTV Euro AGD.)

Oba zespoły znają się jak łyse konie, rywalizują przecież ze sobą od blisko dziesięciu lat jeszcze w lidze prowadzonej przez Piotra Mireckiego. Zarówno RTV Euro AGD jak i FC Moose są jednymi z nielicznych, którzy zmierzyli się już kiedyś na boisku w Leśnicy we wspomnianych rozgrywkach gdy Wrocbal jeszcze raczkował.

W bramce RTV Euro AGD zadebiutował Marek Przechrzta, który zastąpił pauzującego za czerwoną kartkę Marcina Nicińskiego. W szeregach FC Moose od pierwszych minut zabrakło Adriana Kublika, miał on dotrzeć na drugą połowę.

Pierwsze minuty spotkania zdecydowanie do RTV Euro AGD, już w 3 minucie Łukasz Kopyś mógł otworzyć wynik ale jego strzał zza linii pola karnego obronił Zbigniew Piechnik. Dwie minuty później Kopyś zmarnował kolejną sytuację trafiając w słupek i chociaż piłka wróciła pod jego nogi to dobitka była już fatalnie niecelna. Po kolejnych trzech minutach gry swojej szansy nie wykorzystał Adrian Wełna, pomocnik Euro AGD strzelił niecelnie po długim rogu z lewego skrzydła.

Chociaż to RTV miało więcej z gry to na prowadzenie wyszli FC Moose. W 13 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Bartka Zaborka, piłka trafiła w Mariusza Malinę co kompletnie zmyliło Przechrztę nie dając mu szans na dobrą onterwencję. Uskrzydlone "Łosie" ruszyły do ataku by podwyższyć prowadzenie, bliski szczęścia był dwie minuty później Rafał Radota ale jego strzał zza pola karnego wybronił bramkarz Euro AGD.

Po chwili zapał FC Moose nieco się ostudził i znów kontrolę nad meczem zaczęli przejmować zawodnicy w niebieskich strojach. W 18 minucie idealną okazję, nie trafiając z dwóch metrów do pustej bramki zmarnował Adrian Wełna. W kolejnej akcji po centrze Zielińskiego, Kopyś strzałem z głowy nie zdołał pokonać Piechnika i pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem FC Moose 1:0.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, zawodnicy RTV Euro AGD wciąż marnowali kolejne akcje. W 22 minucie Polańczyk oddał niecelny strzał zza pola karnego, po chwili Zieliński trafił prosto w bramkarza po dobrym podaniu Polańczyka. Jeszcze jednak akcja RTV i kolejna, świetna obrona Piechnika po strzale Pecyny.

W 26 minucie na boisku pojawił się spóźniony Adrian Kublik i już w pierwszym kontakcie z piłką stanął przed szansą podwyższenia wyniku lecz posłał piłkę minimalnie nad poprzeczką bramki rywala. Po kilkudziesięciu sekundach Kublik przegrał pojedynek z Przechrzątą. Kolejną sytuację zmarnował Marcin Małecki, który nie trafił z pięciu metrów do pustej bramki.

Napór Moose zaowocował w 30 minucie! Po strzale Adriana Kublika z narożnika pola karnego, fatalny błąd popełnił Marek Przechrzta, który wypuścił piłkę z rąk i ta po ramieniu wpadła do jego bramki. Cztery minuty później, bramkarz RTV Euro AGD zrehabilitował się broniąc w ekwilibrystyczny sposób strzał Stefańczyka, który w momencie uderzenia piłki miał przed sobą pustą bramkę! Przechrzta w mgnieniu oka przeniósł się z jednego słupka pod drugi niczym teleportowany.

Pomimo kilku dogonym sytuacjom po obu stronach boiska wynik nie uległ już zmianie i FC Moose ograli RTV Euro AGD 2:0. Na boisku lepszą stroną był jednak zespół dowodzony przez Darka Polańczyka.