09.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Stencel, Knap, Dębiński, Kasprzycki, Kotuła, Boniecki, Jankowski, Adamczyk, Kupczak, Krysztofiak, Kamiński
Skład: Żmudziński, Koła, Perucki, Natalli, Padiasek, Kostrzewa, Sobczak, Bojarski, Jakubowski
2' Mateusz Dębiński
5' Karol Knap
16' Bartłomiej Kamiński
22' Mateusz Kasprzycki
19' Łukasz Bojarski
Zawodnik meczu: Rafał Boniecki (Bardzo dobra gra w ofensywie, po jego dośrodkowaniach koledzy z zespołu zdobywali bramki w tym spotkaniu.)

Mistrzowie walczą o kolejny tytuł, po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu czas na następnego przeciwnika. Orfin jeżeli zagra z Lewandowskim w składzie ma spore szanse na końcowy triumf, miejmy nadzieje że popularny "Lepik" pojawi się na boisku przy ul. Sarbinowskiej, jego brak spowoduje kleskę Orfinu.

2'  (0:1) -Dośrodkowanie Bonieckiego w pole karne, najprzytomniej w polu karny zachował się Mateusz Dębiński który precyzyjnym strzałem w środek bramki umieścił piłkę w siatce.
3' Akcja na połowie wojskowych, strzela Padiasek ale piłka przelatuje obok słupka.
4' Uderzenie z bocznego sektora boiska Rafała Bonieckiego, piłka ląduje w bocznej siatce.
5' (0:2) -Boniecki zagrywa piłkę w pole karne, Karol Knap wykorzystuje podanie i umieszcza piłkę w siatce.
7' Gdyby Karol Knap był odrobię wyższy to byłoby 3:0, idealne dośrodkowanie Bonieckiego w pole karne, zarakło niewiele.
8' Rzut wolny dla Orfinu, odległość dość spora, do piłki podchodzi Janek Perucki, uderza precyzyjnie lecz zbyt lekko, piłkę pewnie chwyta Kotuła.
10' Wojskowi co chwile nękają bramkę strzeżoną przez Żmudzińskiego, tym razem Dębiński i Kamiński nieporozumieli się i piłka przelaciała temu drugiemu koło nosa.
13' Potężny strzał Stencela zza pola karnego, Żmudziński wyciąga się jak struna i wybija piłkę na rzut rożny
16' (0:3) - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kupczaka, Kamiński skutecznie wykończył dośrodkowanie.
17' Bramkarz wojskowych pewnie chwyta piłkę po strzale Peruckiego.
19' (1:0) - Orfin zmniejsza dystans do rywala, bramkę zdobywa Łukasz Bojarski.
22' - Faul Kasprzyckiego, sędzia Malec słusznie pokazuje mu żółtą kartkę.
25' Próba zaskoczenia bramkarza strzałem z dystansu, Kostrzewa niestety zbyt lekko aby zagrozić bramkarzowi wojskowych
27' Orfin powoli dochodzi do głosu, Kotuła wyciąga się jak struna i wybija piłkę na rzut rożny po strzale Jakubowskiego.
29' Jakubowski strzela z narożnika pola karnego, Kotuła nogami wybija piłkę.
30' Orfin nie daje za wygraną, zawodnicy w dalszym ciągu próbują gonić wynik.
31' Rzut wolny dla WSOWL, Kasprzycki do Dębińskiego i piłka wychodzi za linię bramkową.
33' Karol Knap strzela z narożnika pola karnego, trafia w słupek.
34' Dębiński wykłada piłkę Knapowi, Karol fatalnie pudłuje.
36' Wojskowi ciągle nękają obrońców oraz golkipera Orfinu, brakuje im przede wszystkim skuteczności.
38' Kotuła pewnie chwyta piłkę po strzale zza pola karnego Macka Padiaska.

Wojskowi po dobrej pierwszej połowie zaslużenie zgarneli komplet punktów, w drugiej części Orfin pokazał lwi pazur i walczył jak równy z równym. W następnym spotkaniu Orfin Studio spróbuje urwać punty Wielkiej Niewiadomej. Na mistrzów czeka brązowy medalista Blitz Wrocław.