08.04 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 1 : 2 )
Skład: Szultk, Wykrent, Kozakiewicz, Kubiak, Młynarczyk, Mingin, Wójcik, Kulik, Maksimowski, Kalwat, Nowak
Skład: Dubiel, Węgrzyn, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo, Gubański, Przybylak, Migawa
2' Paweł Wójcik
15' Bartłomiej Kozakiewicz
22' Piotr Nowak
12' Kacper Gubański
36' Tomasz Dubiel
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kozakiewicz (Bartek zaprezentował się ze strony, którą pamiętamy z poprzednich edycji rozgrywek. W dzisiejszym spotkaniu zanotował na swoim koncie bramkę oraz asystę.)

Oba zespoły zmierzą się ze sobą po raz pierwszy w najwyższej klasie rozgrywek. Ponadto oba zespoły nie odniosły jeszcze żadnego zwycięstwa w tym roku, co bez wątpienia zmotywuje zawodników do walki o punkty w tym starciu. To spotkanie może mieć duży wpływ na przyszły obraz grupy spadkowej superligi.

1' Piłka po strzale Kubiaka ląduje na poprzeczce.
2'  (0:1) - Paweł Wójcik otwiera wynik spotkania.
3' Dwójkowa akcja Wójcika z Kozakiewiczem. Piłka po strzale tego drugiego trafia w słupek.
4' Niecelny strzał z dystansu Maksikowskiego.
6' Kontra Czerwonych Diabłów, jednak w porę wrócili obrońcy.
7' Niecelne uderzenie z dystansu Wiesieckiego.
12'  (1:1) - Kacper Gubański decyduje się na strzał z wysokości pola karnego. Zasłonięty Kalwat nie miał najmniejszych szans na interwencję.
13' Świetna interwencja Kalwata w starciu sam na sam z
15'  (1:2) - Kozakiewicz precyzyjnym strzałem z dystansu wyprowadza ponownie Boty na prowadzenie.
16' Kolejna akcja Botów. Tym razem Węgrzyn powstrzymuje Kozakiewicza.
17' Uderzenie z głowy Kulika świetnie broni Węgrzyn.
18' Pewna interwencja Kalwata przy strzale Gubańskiego.
21' Kontra Czerwonych Diabłów, jednak do wrzuconej piłki w pole karne dopada jako pierwszy Kalwat.
22'  (1:3) Rzut rożny dla Botów. Do narożnika podchodzi Kozakiewicz który wrzuca piłkę w pole karne. Do futbolówki jako pierwszy dopada Piotrek Nowak, który nie daje najmniejszych szans Węgrzynowi.
24' Węgrzyn piąstkuje piłkę po mocnym strzale z dystansu Nowaka.
25' Boty zamknęły rywala we własnym polu karnym, jednak przed utratą kolejnej bramki ponownie ratuje ich Krzysztof Węgrzyn.
28' Strzał Pierzgały w porę blokują obrońcy.
30' Pewna interwencja Kalwata przy strzale Migawy.
32' Piłka po strzale Kozakiewicza trafia w poprzeczkę.
35' Kolejna akcja Botów i kolejne niecelne uderzenie Kozakiewicza.
36'  (2:3) - Czerwone Diabły wracają do gry! Migawa zagrywa piłkę w pole karne, do której jako pierwszy dopada Dubiel. Futbolówka ląduje w siatce.
38' Czerwony Diabły postawiły wszystko na jedną kartę, jednak jak na razie Boty świetnie organizują się w obronie i nie pozwalają aby rywale doprowadzili do wyrównania.

Po bardzo emocjonującym spotkaniu swoje pierwsze zwycięstwo w najwyższej klasie rozgrywek mogą zanotowały Boty. Podopieczni Krzysztofa Ronczkowskiego do ostatnich sekund bronili jakże korzystnego dla siebie wyniku i nie pozwolili sobie na kolejny podział punktów w tym sezonie. Czerwone Diabły po niezłym spotkaniu muszą powalczyć w następnej kolejce z Prezesami, natomiast Boty podejmą KS Znajomych Sędziego.