04.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Węgrzyn, Wisiecki, Pierzgała, Pondo, Gubański, Przybylak
Skład: Kuzyk, Stefańczyk, Leib, Lewalski, Wójcik, Zaborek, Domek, Wydrzycki
23' Tomasz Dubiel
30' Jakub Lewalski
32' Jakub Lewalski
34' Jakub Lewalski
Zawodnik meczu: Jakub Lewalski (Dał sygnał swoim kolegom do odrabiania strat. W przeciągu czterech minut skompletował klasycznego hat tricka.)

Oba zespoły wyjdą na to spotkanie w zupełnie innych nastrojach. FC Moose w dobrym stylu ograł zespół Znajomych Sędziego, natomiast Czerwone Diabły zaliczyły falstarst w starciu z RTV Euro AGD. Podopieczni Tomasza Staśkiewicza z pewnością postarają się o zdobycie pierwszych punktów w tej edycji, jednak czy stawią czoła tak świetnie dysponowanym rywalom?

3' Pierwszy celny strzał w tym meczu oddaje Jakub Lewalski po zagraniu piłki od Przemysława Stefańczyka.
4' Rzut wolny dla drużyny FC Moose jenak strzał Lewalskiego trafia w mur.
7' Kolejny rzut wolny dla "Łosi" po zagraniu ręką jednego z graczy "Diabłów". Tym razem strzał Artura Wydrzyckiego broni Krzysztof Węgrzyn.
10' Bardzo mocne uderzenie Romana Wisieckiego z przed pola karnego jenak piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.
12' Świetne zagranie Lewalskiego do Wójcika a ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem Diabłów.
14' Długie podanie z własnej połowy otrzymuje Stefańczyk.Arkadiusz Całka wybija piłkę spod nóg gracza FC Moose co prawie kończy się golem samobójczym.
16' Adam Domek strzela zza pola karnego. Węgrzyn wybija piłkę na rzut rożny.
17' Obrońcy Diabłów w ostatniej chwili blokują strzał Stefańczyka.
20' Do przerwy nie obejrzeliśmy żadnej bramki
21' Z linii autowej piłkę w pole karne dogrywa Lewalski a Stefańczyk strzałem głową posyła piłkę obok słupka.
23'  (0:1) - Tomasz Dubiel strzałem z najbliższej odległości daje prowadzenie Czerwonym Diabłom.
25' Dobra okazja na podwyższenie wyniku.Wisiecki zagrywa w pole karne do Pawła Pondo jednak ten strzela zbyt lekko i piłka ląduje w rękach Grzegorza Kuzyka.
27' Stefańczyk próbuje zaskoczyć bramkarza płaskim strzałem zza pola karnego jednak piłka przechodzi obok bramki.
30'  (1:1)  - Jakub Lewalski przejmuje źle wybitą piłkę przez jednego z obrońców Diabłów i strzałem po ziemi doprowadza do wyrównania.
31' Rzut wolny po zagraniu ręką Arkadiusza Całki. Świetną interwencją po strzale Lewalskiego popisuje się Węgrzyn.
32'  (2:1) - Jakub Lewalski bardzo ładnym strzałem z daleka wyprowadza swój zespól na prowadzenie.
34'  (3:1) - Jakub Lewalski w 4 minuty kompletuje hat trick. Tym razem pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.
36' Gracze Czerwonych Diabłów próbują odrabiać straty jednak z ich akcji nic nie wynika.
39' Uderzenie Zaborka mija bramkę przeciwnika.

Zasłużne zwycięstwo zespołu FC Moose,który był w tym spotkaniu stroną dominującą i stworzył sobie więcej dogodnych okazji do strzelenia bramek.Gracze "Łosi" po dwóch spotkaniach mają na koncie komplet punktów natomiast Czerwone Diabły jeszcze nie zdobyły w tym sezonie punktów.W następnej kolejce FC Moose zagra z RTV Euro AGD a Czerwone Diabły będą szukały pierwszych punktów w starciu z zespołem Boty.