28.03 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
2 : 4
( 2 : 2 )
Skład: Malina, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Jakubowski, Podsędek, Wełna, Niciński, Zieliński, Pecyna, Zaborowski
Skład: Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Węgrzyn, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo, Broniarz, Gubański, Przybylak
1' Zbigniew Zaborowski
13' Krzysztof Pecyna
24' Bartosz Zieliński
38' Dariusz Polańczyk
4' Karol Broniarz
10' Karol Pierzgała
Zawodnik meczu: Bartosz Zieliński (Zawodnik o bardzo wysokich umiejętnościach, rywal miał sporo problemów z powstrzymaniem pomocnika RTV, swój dobry występ udokumentował jednym trafieniem.)

RTV Euro Agd po sukcesie w lidze futsalowej będzie chciało pójść za ciosem, walka o medal w lidze trawiastej jest w ich zasięgu, wzmocniona ekipa Piotra Jakubowskiego stawi czoła groźnej drużynie Czerwonych Diabłów. Mecz bardzo ciekawy który będzie trzymał w napięciu do ostatniej minuty.

1' (0:1) - Fantastyczny debiut w ekipie RTV, Zbigniew Zborowski wykorzystuje podanie Adriana Wełny i umieszcza piłkę w siatce Czerwonych Diabłów. Zbyszek oddał precyzyjny strzał w krótki róg.
3' (1:1) - Koszmarny błąd w obronie Dariusza Polańczyka, niedokładnie podanie do Maliny przechwytuje Karol Broniarz, napastnik Czerwonych Diabłów nie miał problemów z pokonaniem Nicińskiego.
6' Pomocnik RTV Adrian Wełna strzela zza pola karnego, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
9' Ajj !!! Podsędek strzela z woleja, Węgrzyn popisuje się piękną paradą i wybija piłkę na rzut rożny.
10' (2:1) - Diabły wychodzą na prowadzenie, Karol Pierzgała wykorzystuje znakomite podanie Sebastiana Staśkiewicza.
13' (2:2) - Łukasz Kopyś zgrywa piłkę głową do Pecyny, Krzysztof uderza z woleja nie do obrony, sporo szczęścia było w tej akcji bowiem obrońca Czerwonych Diabłów źle obliczył lot piłki.
16' Na boisku nie dzieje się nic ciekawego, trwa walka w środkowej strefie boiska.
18' Zieliński próbuje z dystansu, jego strzał blokują obrońcy Czerwonych Diabłów.
21' Karol Broniarz stanął przed szansą na zmianę rezultatu, napastnik Czerwonych Diabłów trafił obok słupka.
22' Rzut wolny dla RTV, Bartosz Zieliński precyzyjnie uderzył w kierunku bramki, piłkę zmierzającą w światło bramki biodrem wybił na rzut rożny obrońca Czerwonych Diabłów.
23' Rzut rożny dla RTV, Wełna podaje do Kopysia, Łukasz próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z piętki lecz jego uderzenie pozostawia wiele do życzenia.
24' (2:3) - Bartek Zieliński przyjmuje piłkę w środkowej strefie boiska, podbiega do pola karnego i oddaje lekki strzał na bramkę, piłka odbiaja się od bramkarza następnie od słupka i wpada do siatki.
26' Broniarz marnuje kolejną okazję na zdobycie bramki, jego strzał dość pewnie broni Niciński.
30' To mogła być bardzo kosztowna zabawa z piłką, Zborowski chciał okiwać Pierzgałę, Karol odebrał piłkę zawodnikowi RTV i błyskawicznie podał do Broniarza, Karol niestety zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i jego chęci w ostatniej chwili zniwelował powracający w pole karne Malina.
34' Czerwone Diabły nie dają za wygraną, wciąż walczą jednak RTV skutecznie rozbija ataki rywali.
38' (2:4) - Rzut wolny dla RTV, do piłki podchodzi Dariusz Polańczyk i skutecznie strzela na bramkę Czerwonych Diabłów, spory udział przy trafieniu obrońcy RTV miał Piotr Jakubowski który zasłonił pole widzienia bramkarzowi.

RTV zgarnęła komplet punktów, to bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. W następnym spotkaniu ekipa Piotra Jakubowskiego zagra z miejscowymi Kuźnikami, Czerwone Diabły podejmą FC Moose.