13.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 3 )
Skład: Szymański, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Halek, Mytych
Skład: Grocki, Kolczyk, Jany, Ogrodowicz, Stadnicki, Krzyżański, Depta, Smarzoch, Słonecki, Pawlicki
3' Filip Borysewicz
5' Tomasz Jany (Gol samobójczy)
13' Grzegorz Krowicki
38' Filip Borysewicz
9' Marek Słonecki
13' Jakub Krzyżański
21' Dawid Stadnicki
Zawodnik meczu: Filip Borysewicz (Najaktywniejszy zawodnik w szeregach zwycięzców. Spotkanie zakończył z dwoma bramkami na koncie. Wywalczył również rzut karny.)

Oba zespoły już dawno straciły szanse na utrzymanie się i kolejną edycję rozpoczną w nowo powstającej trzeciej lidze. Pozostała im już tylko walka o jak najlepsze zakończenie obecnych rozgrywek.

1' Chwilę po rozpoczęciu spotkania na strzał z dystansu zdecydował sie Filip Borysewicz a Zygmunt Grocki wybił piłke na rzut rożny.
1' Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Borysewicz wyskakuje do strzału i zostaje popchnięty przez jednego z rywali. Sędzia dyktuje rzut karny! Do piłki podchodzi Tomasz Kaniecki jednak nie trafia w bramkę!
2' Ogrodowicz w znakomitej okazji do zdobycia bramki. Zawodnik Agentów w sytuacji sam na sam jednak jego strzał nogą odbił Marcin Borysewicz.
3' (0:1) - Filip Borysewicz w indywidualnej akcji. Zawodnik Auto Truck minął rywala i zdobył bramkę w sytuacji sam na sam z Grockim.
5' (0:2) - Po zagraniu Macieja Mytycha w pole karne niefortunną interwencją popisuje się Tomasz Jany i kieruje piłkę do własnej bramki.
9' Marek Słonecki ukarany żółtą kartką za krytyke orzeczeń sędziego.
12' (0:3) - Grzegorz Krowicki popisuje się znakomitym uderzeniem z dystansu a piłka po odbiciu się od poprzeczki i ziemi wpada do bramki.
13' (1:3) - Tomasz Jany dośrodkowuje z linii autowej a bramkę strzałem głową zdobywa Jakub Krzyżański.
15' Niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Kanieckiego.
20' Mytych uderza z linii pola karnego jednak Grocki dobrze interweniuje.
21' (2:3) - Dawid Stadnicki wbiega z piłką w pole karne z lewej strony, strzela po długim rogu a piłka po odbiciu się od słupka wpada do bramki.
25' Kaniecki przejmuje piłkę, uderza zza pola karnego jednak nie trafia w bramkę.
28' Ogrodowicz dostaje podanie w pole karne, przyjmuje piłkę i oddaje strzał jednak Borysewicz nie daje się zaskoczyć.
32' Robert Szymański mija dwóch rywali przed polem karnym i uderza na bramkę jednak niecelnie.
34' Borysewicz z Krowickim zagrali na jeden kontakt. Ten pierwszy oddał mocny strzał na bramke jednak Grocki nie dał się zaskoczyc i odbił piłkę.
38' (2:4) - Filip Borysewicz decyduje się na strzał z 12 metrów a piłka wpada do bramki tuż przy słupku.
40' Kontra zespołu Auto Truck. Zbigniew Krowicki uderza z 7 metra a piłka trafia w spojenie słupka z poprzeczką.

Auto Truck był zdecydowanie lepszym zespołem i odnióśł zasłużone zwycięstwo. Tym spotkaniem obydwie ekipy zakończyły zmagania w obecnej edycji. Dziękujemy za walke i emocje, którymi nas obdarzyli i zarówno jednym jak i drugim życzymy szybkiego powrotu do drugiej ligi.