tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Żar Tropików 10 +27 26
2 . IBM Blue 10 +27 24
3 . Fizjoterapia Polska VillaMedica 10 +34 21
4 . Domino 10 +13 17
5 . Brak Sponsora 10 +5 15
6 . Hectas 10 +4 15
7 . Fulanito 10 +1 14
8 . Auto Truck 10 -11 8
9 . 40+ 10 -26 6
10 . F.C. Nakacu 10 -17 5
11 . Los Agentes Hofses Team 10 -57 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
26.05 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
Domino
Hectas
0 : 7
( 0 : 5 )
Skład: Bzowski, Tyszkiewicz, Leszczyński, Jurzyk, Kloczkowski, Tetera, August, Przedpełski
Skład: Kulesza, Żal, Walczak, Skowyra, Maślak, Żal, Andrzejewski, Zaborski
1' Paweł Tetera
3' Dawid Kloczkowski
10' Grzegorz August
11' Dawid Kloczkowski
20' Grzegorz August
24' Krzysztof Tyszkiewicz
26' Paweł Tetera
Zawodnik meczu: Marcin Przedpełski (Motor napędowy Domino, rozgrywał piłkę, asystował przy golach kolegów, strzelał (niestety tylko niecelnie),)
    vs   
 
Po jednostronnym widowisku jakie zaprezentowały nam Moico i Wratislavia-Bio, spodziewaliśmy się wyrównanego i pełnego emocji meczu pomiędzy Hectasem a Domino. Ci pierwsi, w ubiegłym tygodniu grając jednego zawodnika mniej przez całe spotkanie, pokonali Auto Truck 4:2. Domino natomiast boryja się nieco z atmosferą w zespole po tym jak z niewiadomych przyczyn opuścił go kapitan, Radosław Banaś.

Debiutant swoją siłę pokazał już w 32 sekundzie gdy to Paweł Tetera, atomowym strzałem po długim rogu wyprowadził Domino na prowadzenie. Minutę później na 2:0 mógł podwyższył Kloczkowski ale piłka natrafiła na słupek. Czego nie udało się zrobić w 2 minucie, udało się zrobić w minucie trzeciej. Ekspert od wrzutek z rogu, Marcin Przedpełski posłał piłkę w polę karne gdzie Dawid Kloczkowski dołożył głowę i zrobiło się 2:0.

Hectas w tym dniu nie miał pomysłu na grę, w 10 minucie po świetnym strzale Grzegorza Augusta z rzutu wolnego, stracił kolejnego gola oraz motywację do dalszej gry. Domino wykorzystało to już minutę później, Kloczkowski przechwycił odbitą przez bramkarza piłkę i strzelił na 4:0. W kolejnej akcji, Tyszkiewicz posłał połlę minimalnie nad poprzeczką. W 13 minucie Kloczkowski po raz drugi stanął przed szansą na pokonanie Zaborskiego strzelając z głowy po wrzutce Przedpełskiego lecz "Pingwinów" uratowała poprzeczka.

Po kwadransie gry, Hectas przeprowadził jedną z nielicznych akcji. Tomasz Maślak przejął piłkę na połowie boiska i popędził lewym skrzydłem docierając aż w pole karne rywala, przez cały czas pędził za nim jednak Przedpełski, który w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg snajpera Hectasu.

Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Michała Baranieckiego w pierwszej części spotkania, czwórkową akcję Domino wykończył August i debiutanci tego sezonu, na przerwę schodzili prowadząc 5:0.

W drugiej połowie, Domino wciąż było stroną przeważającą a ich bramkarz, Grzegorz Bzowski nie miał zbyt wiele pracy. W 24 minucie na 6:0 podwyższył Krzysztof Tyszkiewicz, po podaniu Przedpełskiego, który ukoronował w ten sposób swój świetny występ. Wynik spotkania w 26 minucie ustalił Paweł Tetera. Od tej pory goli już nie oglądaliśmy a widowisko robiło się coraz mniej ciekawe i coraz mniej emocjonujące. Spodziewaliśmy się zdecydowanie lepszej postawy Hectasu w tym spotkaniu.


Zawodnik meczu :

Marcin Przedpełski (Domino)

autor: Marcin Wiktorowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl