21.05 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
( 3 : 0 )
Skład: Wilk, Petru, Skrzypek, Klimczak, Sirek, Łukowiak, Łagożny, Michalski, Barcikowski
Skład: Bzowski, Tyszkiewicz, Leszczyński, Nawrocki, Jurzyk, Kloczkowski, Tetera, August, Przedpełski
39' Kamil Łukowiak
8' Dawid Kloczkowski
16' Dawid Kloczkowski
17' Kamil Leszczyński
31' Grzegorz August
32' Dawid Kloczkowski
37' Krzysztof Tyszkiewicz
Zawodnik meczu: Dawid Kloczkowski (Świetny występ Dawida, który tym samym potwierdził swoje nieprzeciętne możliwości strzeleckie, kompletując w tym spotkaniu hat-tricka.)

Domino aby myśleć o awansie do 1 ligi musi za wszelką cenę wynieść z tego meczu komplet punktów. W innym wypadku podopieczni Radka Banasia pozostaną na następny sezon w lidze 2, co z pewnością będzie dla nich ogromnym rozczarowaniem po świetnych występach na hali.

2' Dośrodkowanie w pole karne Przedpełskego, wszystko wyjaśnia obrońca. Rzut rożny dla Domino.
3' Niecelny strzał z dystansu Michalskiego.
4' Przedpełski zatańczył z obrońcą na skrzydle i zabrał się z piłką do środka, jednak zbyt daleko sobie ją wypuścił. Wszystko wyjaśnia obrońca.
5' Niecelny strzał z dystansu Skrzypka. Zabrakło naprawdę niewiele.
6' Nawrocki nabiega przed pole karne i decyduje się na strzał z dystansu. Piłka trafia ... w rynnę.
8'  (1:0) - Nawrocki wykłada piłkę przed pole karne Kloczkowskiemu, który minął obrońcę i zdecydował się na strzał. Bramkarz nawet nie drgnął!
9' Szansa na F.C. Nakacu na doprowadzenie do remisu. Wilk mija obrońcę i decyduje się na strzał z wysokości pola karnego. Pewnie interwniuje Bzowski.
10' Rozpędzonego Wilka fauluje obrońca. Rzut wolny dla F.C. Nakacu.
11' Barcikowski podchodzi do piłki i decyduje się na bezpośredni strzał w światło bramki. Tym razem Bzowskiego wyręczył obrońca.
12' Kolejny rzut wolny dla F.C. Nakacu. Uderzenie Wilka ponownie blokują obrońcy. Mamy rzut rożny.
12' Kontra Domino. Tetera zagrywa przed pole karne do Przepełskiego, jednak ten popełnia prosty błąd. To powinna być bramka.
13' Niecelny strzał z dystansu Barckowskiego.
13' Świetna interwencja bramkarza w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim.
14' Wilk decyduje się na strzał z wysokości pola karnego, jednak zanim piłka doleciała do Bzowskiego straciła swój impet.
14' Kontra F.C. Nakacu zakończona kiksem Wilka.
15' August uderza fałszem w światło bramki Kalmana, ponownie górą bramkarz.
16'  (2:0) - Dawid Kloczkowski po raz drugi wpisuje się na listę strzelców
17'  (3:0) - Leszczyński wykorzystuje bierne zachowanie obrońców i wychodzi sam na sam z bramkarzem, którego pokonuje bez najmniejszego problemu.
18' Wrzutka w pole karne Kloczkowskiego, jednak Tyszkiewicza ubiega obrońca.
19' Dośrodkowanie w pole karne spada wprost na głowę Wilka, który był jednak zbyt odchylony aby mógł umieścić piłkę w bramce.
21' Mocne otwarcie 2 połowy przez zespół F.C. Nakacu. Łukowiak zagrywa piłkę w pole karne do Sirka, który staje oko w oko z Bzowski, który insytkownie zatrzymuje rywala. Rzut rożny.
22' Wilk wpada z piłką w pole karne, w porę wyjaśnia obrońca.
23' Wilk zatańczył z obrońcą i zbiegł do środka pola decydując się na strzał. Pewnie broni jednak Bzowski.
24' August zagrywa piłkę w pole karne z autu, która szczęśliwie spada na nogi bramkarza.
25' Leszczyński nie wykorzystuje 100% sytuacji.
26' Minimalnie niecelny strzał z dystansu Nawrockiego.
27' Rzut rożny wykonuje Łukowiak, obrońca niepewnie wybija piłkę i mamy ponownie rzut rożny.
29' Dwójkowa akcja Nawrockiego z Kloczkowskim, jednak ten pierwszy nie wykorzystuje okazji.
30' Obrońca zagrywa ręka w polu karnym. Sędzia nie miał wątpliwości, mamy rzut karny!
31'  (0:4) - August pewnie egzekwuje rzut karny.
32'  (0:5) - Dawid Kloczkowski kompletuje hat-tricka strzałem głową. Asystował Przedpełski z rzutu rożnego.
33' Rzut wolny dla F.C Nakacu. Do piłki podchodzi Kamil Łukowiak, który decyduje się na bezpośredni strzał. Futbolówka unosi się wysoko nad poprzeczką.
34' Błąd w obronie Wilka, mamy rzut rożny dla drużyny Domino.
35' Przedpełski zagrywa piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę Kloczkowskiego, jednak tym razem Dawid nie zdołał umieścić jej w siatce.
36' Wilk wykorzystuje bierne zachowanie Tetery w obronie i próbuje zaskoczyć Bzowskiego, jednak piłka trafia wprost w bramkarza.
36' Barcikowski posyła piłkę w pole karne, wszystko wyjaśnia Bzowski.
37'  (0:6) - Kontra Domino. Tyszkiewcz zagrywa piłkę do wbiegającego Kloczkowskiego, który wykłada ją Leszczyńskiemu, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku zdobywa drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu.
38' Niecelny strzał z dystansu Leszczyńskiego.
39'  (1:6) - Dośrodkowanie w pole karne spada wprost na głowę Kamila Łukowiaka, który najpierw uderza w poprzeczkę, a za drugim razem umieszcza ją w bramce, ustalając tym samym wynik spotkania.

Domino w pełni wywiązało się z zadania, jakie zostało im postawione na początku spotkania: zwycięstwo. Już od pierwszych minut podopieczni Radka Banasia zdominowali to widowisko i dopiero w ostatniej minucie pozwolili sobie na rozluźnienie, które poskutkowało utratą gola. Domino już w ten piątek zmierzy się z drużyną Fizjoterapia Polska VillaMedica, natomiast pokonany zespół F.C. Nakacu podejmie Fulanito.