Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Gołda, Kozicki, Piątkowski
Skład: Białek, Masłowski, Pudełko, Struski, Czajkowski, Magusiak, Karpiel
20' Jarosław Gołda
29' Paweł Świsulski
32' Jarosław Gołda
39' Jarosław Gołda
23' Mateusz Magusiak
38' Paweł Karpiel
39' Mirosław Białek
Zawodnik meczu: Jarosław Gołda (Kolejny, świetny mecz w wykonaniu nowego nabytku Fizjoterapeutów. Jarek strzelił trzy gole i zaliczył asystę.)

40+ nie zaznało jak dotąd porażki notując po dwa zwycięstwa i remisy. Doświadczenie w tym meczu z pewnością będzie po stronie ekipy Bogdana Masłowskiego jednak gracze Fizjoterapii łatwo skóry nie oddadzą. Czy będziemy oglądać pojedynek strzelecki w wykonaniu lidera klasyfikacji strzelców Jarosława  Gołdy i najlepszego snajpera rywali Mateusza Magusiaka? Ekipa "Czterdziestoladków" dziś bez nominalnego bramkarza, którego między słupkami zastąpi Bogdan Masłowski.

2' Okazja dla 40+, Rozpędowski broni jednak strzał Rafała Pudełko.
6' Świsulski fauluje we własnym polu karnym Mateusza Magusiaka! Sędzia nie ma wątpliwości
6' Sam poszkodowany ustawił się do wykonania rzutu karnego.... fatalne pudło!
7'  (0:1) - Niewykorzystany rzut karny zemścił się błyskawicznie!!! Sławek Kozicki huknął z prawego skrzydła, Masłowski nie miał szans!
11' Czajkowski uderzył po długim rogu, Mateusz Magusiak zamykał akcję na dalszym słupku lecz przepuścił piłkę i ta nie znalazła drogi do bramki.
13'  (0:2) - Fizjoterapia Polska podwyższa prowadzenie! Gołda wrzucił piłkę w pole karne, Paweł Nikipiło uderza z głowy i piłka w siatce!
18' Rafał Pudełko uderzył z prawego sektora pola karnego, piłka przeleciała obok słupka!
20'  (0:3) - Mocny strzał Jarka Gołdy z dystansu i 40+ przyjmuje kolejny cios!
23'  (1:3) - 40+ rusza do odrabiania strat, Mateusz Magusiak płaskim strzałem pokonuje Dominika Rozpędowskiego.
26' Rafał Pudełko trafia w słupek!!!
29'  (1:4) - Kontra Fizjoterapii, aż pięciu zawodników 40+ zostało na połowie rywala. Paweł Świsulski mocnym strzałem z dystansu podwyższa prowadzenie.
32'  (1:5) - Jarosław Gołda pozbawia zawodnikó 40+ złudzeń. Snajper VillaMedica popędził sam na sam z bramkarzem i podcinając piłkę tuż przed nim, wpakował ją do bramki.
35' - zmiana w bramce 40+, Bogdana Masłowskiego zastępuje Mirosław Białek.
37' Mateusz Magusiak strzela w krótki róg, Rozbędowski broni!
38' Fizjoterapię ratuje poprzeczka po strzale Magusiaka.
38' - Karpiel fauluje Gołdę przed polem karnym 40+. Rzut wolny wybroniony przez bramkarza "Czterdziestolatków"
39' Paweł Świsulski blokuje groźny strzał Czajkowskiego.
39'  (1:6) - Jarek Gołda wychodzi sam na sam z bramkarzem rywali, pędząc od połowy boiska. Ten próbuje interweniować ręką przed polem karnym, sędzia stosuje przywilej korzyści i piłka wpada do bramki!
39' - Mirosław Białek za tą interwencję zostaje ukarany żółtą kartką

Mecz na szczycie grupy C, 2 ligi okazał się jednostronnym widowiskiem. Fizjoterapia bardzo poważnie myśli o powrocie do wyższej klasy rozgrywkowej, 40+ wypadło chyba już z tej rywalizacji.

Jarosław Gołda (Fizjoterapia Polska - VillaMedica)

- kontuzja; - znacząca zmiana; - czs dla drużyny/przerwa w grze.