05.05 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Wilk, Petru, Skrzypek, Łukowiak, Kalman, Dąbrowski, Barcikowski
Skład: Szymański, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Halek
26' Jakub Wilk
35' Rafał Oleksy
Zawodnik meczu: Adrian Kalman (Świetna dyspozycja bramkarza FC Nakacu. Kilka razy jego bardzo dobre interwencje uchroniły drużynę przed stratą bramek)

Oba zespoły nie najlepiej rozpoczęły tegoroczne rozgrywki notując jak dotychczas po jednym zwycięstwie co przekłada się na zajmowane przez nie miejsca w dolnej części tabeli. Remis z pewnością nie zadowoli żadnej z drużyn, a patrząc na postawę obydwu ekip ciężko jest wskazać faworyta dzisiejszego meczu.

1' FC Nakacu wystąpi dziś w siedmioosobowym składzie i przez całe spotkanie będzie grało bez zmienników.
2' Grzegorz Krowicki uderza zza pola karnego jednak zbyt lekko i w środek bramki.
4' Dośrodkowanie z rzutu rożnego. W zamieszaniu piłka trafia pod nogi Filipa Borysewicza, który z najbliższej odległości nie trafia w bramkę.
7' Po strzale Skrzypka dobrą interwencją popisuje się Marcin Borysewicz.
9' Tomasz Kaniecki uderza zza pola karnego jednak czujny w bramce Adrian Kalman nie daje się zaskoczyć.
11' Ponownie pewna interwencja Kalmana. Uderzał Lubczyński.
13' Kalman odbija nogami mocne uderzenie Borysewicza.
14' Do odbitej przed pole karne piłki dopada Jakub Wilk, uderza z powietrza jednak nie trafia w bramkę.
16' Radosław Plichta zagrywa w pole karne do niepilnowanego Rafała Oleksego, który będąc kilka metrów od bramki oddaje niecelny strzał.
18' Niecelne uderzenie Lubczyńskiego zza pola karnego.
21' Petru zagrywa do Wilka, który decydyje się na strzał z pierwszej piłki jednak jest to próba nieudana.
23' Zbigniew Krowicki będąc w polu karnym uderza na bramkę jednak zbyt lekko by zaskoczyć dobrze spisującego się dziś Kalmana.
26'  (0:1) - Jakub Wilk w polu karnym. Po uderzeniu napastnika FC Nakacu piłka odbija się od słupka i wpada do bramki.
28' Mocne uderzenie Krowickiego przelatuje wysoko nad bramką.
30' Dwójkowa akcja Kanieckiego z Plichtą. Po wymianie kilku podań w dobrej sytuacji znalazł się Kaniecki jednak jego uderzenie nogami odbija Kalman.
32' Indywidualna akcja Oleksego,który minął dwóch rywali a strzał napastnika Auto Truck po raz kolejny broni Kalman.
33' Obrońcy FC Nakacu w ostatniej chwili blokują uderzenie Lubczyńskiego.
34' Plichta dośrodkowuje z linii autowej. Piłka przechodzi wszystkich i trafia do zupełnie niepilnowanego Oleksego, który z najbliższej odległości fatalnie pudłuje.
35'  (1:1) - Rafał Oleksy mocnym uderzeniem z pola karnego doprowadza do remisu.
36' Potężne uderzenie z dystansu w wykonaniu Tomasza Kanieckiego. Piłka ląduje na poprzeczce!
37' Kaniecki mija rywala, dogrywa w pole karne do Oleksego, którego strzał w znakomitym stylu broni Kalman.
39' Grzegorz Krowicki urwał się prawą stroną, dograł w pole karne do niepilnowanego Kanieckiego, ten jednak będąc kilka metrów od bramki uderza niecelnie.

Auto Truck był w tym spotkaniu stroną przeważającą. Zawodnicy tego zespołu mieli dużo więcej okazji strzeleckich jednak w bramce rywala znakomite zawody rozegrał Adrian Kalman, który w paru wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach ratował swój zespól przed utratą bramek i to właśnie dzięki jego świetnej postawie FC Nakacu nie przegrał tego meczu. W następnej kolejce Auto Truck spotka się z Fizjoterapią Polska natomiast FC Nakacu powalczy z zespołem Brak Sponsora.