25.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Nikipiło, Witkowski, Gołda, Kozicki, Piątkowski, Zieliński
Skład: Grocki, Paluchniak, Jany, Ogrodowicz, Krzyżański, Słonecki, Podgórski, Pawlicki, Paluchniak, Krzyżański
1' Jarosław Gołda
4' Sławomir Kozicki
5' Jarosław Gołda
8' Michał Piątkowski
10' Jarosław Gołda
11' Jarosław Gołda
14' Michał Piątkowski
15' Jarosław Gołda
19' Wojciech Zieliński
25' Jarosław Gołda
27' Jarosław Gołda
28' Jarosław Gołda
30' Michał Piątkowski
31' Jarosław Gołda
36' Jarosław Gołda
Zawodnik meczu: Jarosław Gołda (Zdobył w tym spotkaniu 10 bramek co pozwoliło mu się wysunąć na zdecydowane prowadzenie w klasyfikacji strzelców)

Los Agentes Hofses Team z pewnością nie tak wyobrażał sobie początek debiutanckiego sezonu w rozgrywkach trawiastych ligi WROCBAL. Cztery rozegrane mecze, zero punktów na koncie i zaledwie dwie strzelone bramki nie nastrajają optymistycznie przed kolejnymi meczami. Fizjoterapia natomiast po zwycięstwach na początek w kolejnych dwóch spotkaniach zanotowała jednobramkowe porażki. Mając jednak w swoim składzie czołowego strzelca ligi Jarosława Gołdę wydaje się, że o wynik dzisiejszego spotkania gracze Roberta Witkowskiego mogą być spokojni.

1' Drużyna Fizjoterapii wystąpi dziś bez nominalnego bramkarza.Miejsce między słupkami zajmuje ich kapitan Robert Witkowski.
1'  (0:1) - Jarosław Gołda już w pierwszej akcji zdobywa bramkę.Napastnik Fizjoterapii minął rywala i płaskim strzałem pokonał bramkarza.
2' Zygmunt Grocki nogami broni strzał Sławomira Kozickiego.
4'  (0:2) - Sławomir Kozicki mija Grockiego i strzela do pustej bramki.
5'  (0:3) - Michał Piątkowski zagrywa z własnej połowy do wychodzącego na dobrą pozycję Jarosława Gołdy.Grocki wychodzi z bramki i wybija piłkę jednak robi to tak niefortunnie że ta odbija się od nogi napastnika rywali i wpada do bramki.
6' Marek Słonecki uderza z rzutu wolnego a Robert Witkowski odbija piłkę do boku.
7' Witkowski wybija piłkę na rzut rożny po uderzeniu Jakuba Krzyżańskiego.
8'  (0:4) - Kontra Fizjoterapii.Gołda zagrywa do Michała Piątkowskiego,który zdobywa kolejną bramkę.
10'  (0:5) - Wojciech Zieliński podaje do Jarosława Gołdy a napastnik Fizjoterapii strzałem piętą kompletuje hat trick!
11'  (0:6) - Jarosław Gołda zdobywa bramkę po asyście Sławomira Kozickiego.
14'  (0:7) - Michał Piątkowski strzela zza pola karnego,piłka odbija się od nogi jednego z rywali i wpada do bramki nad Zygmuntem Grockim.
15'  (0:8) - Jarosław Gołda w sytuacji sam na sam nie ma problemów z pokonaniem bramkarza.
16' Po strzale Piątkowskiego piłka trafia w słupek.
19'  (0:9) - Wojciech Zieliński zdobywa kolejną bramkę strzałem zza pola karnego.
22' Po strzale Mateusza Ogrodowicza piłka odbija się od nogi rywala i wychodzi na rzut rożny.
25'  (0:10) - Jarosław Gołda otrzymuje podanie od Kozickiego i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza. Drugi hat trick na koncie tego zawodnika!
26' Tym razem Grocki wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z Gołdą.
27'  (0:11) - Po raz kolejny Jarosław Gołda. Asystę zalicza Michał Piątkowski.
28' Grocki wybija piłkę wprost pod nogi Gołdy.Napastnik Fizjoterapii próbuje lobować bramkarza jednak trafia w jego ręce.
28'  (0:12) - Tomasz Jany traci piłkę na rzecz Kozickiego.Ten zagrywa do Jarosława Gołdy,który strzela do pustej bramki.
30'  (0:13) - Kolejna strata piłki kończy się zdobyciem bramki przez rywala.Autorem trafienia jest Michał Piątkowski, który również ma na koncie hat trick!
31'  (0:14) - Jarosław Gołda zdobywa bramkę strzałem zza pola karnego. To już trzeci hat trick tego zawodnika!
33' Artur Krzyżański uderza z rzutu wolnego.Piłka odbija się od nogi rywala i wychodzi na rzut rożny.
36'  (0:15) - Jarosław Gołda strzałem piętą ustala wynik spotkania zdobywając tym samym swoją 10 bramkę w dniu dzisiejszym!

Zawodnicy Fizjoterapii urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki.W zdobywaniu bramek prym wiódł Jarosław Gołda,który aż 10 razy pokonywał bramkarza wysuwając się tym samym na zdecydowane prowadzenie w klasyfikacji strzelców.Los Agentes Hofses Team nie miał nic do powiedzenia w tym spotkaniu i wciąż pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.W następnej kolejce ekipa Tomasza Pawlickiego zagra z Hectasem a Fizjoterapia spotka się z drużyną 40+.