15.04 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
1 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Cieślak, Martynowicz, Woś, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Świerkot, Chmiel
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Mytych
16' Grzegorz Krowicki
Zawodnik meczu: Grzegorz Krowicki (Strzelec zwycięskiego gola oraz autor najgroźniejszych akcji pod bramką drużyny przeciwnej.)

Pojedynek jednych z najstarszych drużyn w grupie C, 2 ligi. Oba zespoły radzą sobie na razie średnio ale w obu drzemie potencjał więc ciężko wskazać faworyta tego meczu.

1' Brak Sponsora wychodzi z aksją trzy na jeden!!! Gorazdowski podaje piłkę do Świerkota ale piłkę na rzut rożny, nogami wybija Marcin Borycewicz!!!
3' Indywidualna akcja Grzegorza Krowickiego zakończona niecelnym strzałem obok słupka.
7' Rzut wolny dla Brak Sponsora, Świerkot posyła piłkę obok okienka bramki M.Borysewicza.
8' Już jesteśmy pod drugą bramką, Mytych podaje do Oleksego a ten uderza po długim rogu ale piłka nie trafia do siatki.
11' Dwa groźne strzały Grześka Krowickiego! Pierwszy prosto w bramkarza, drugi mocno niecelny.
14' Robert Szymański ma przed sobą leżącego już bramkarza BS, strzela z bocznej linii pola karnego ale niecelnie.
 16'  (1:0) - Grzegorz Krowicki schodzi z piłką do środka i decyduje się na strzał zza pola karnego, piłka po rękawicy bramkarza wpada do bramki!!!
19' Brak Sponsora znów wychodzi z akcją trzy na jeden z bramkarzem rywala. Gorazdowski podaje do Głuszka a ten chcąc wrzucić piłkę w pole karne robi to niedokładnie.
21' Filip Borysewicz chciał zaskoczyć bramkarza rywali strzałem ze środka boiska bezpośrednio po rozpoczeciu drugiej połowy ale piłka przeleciała nad poprzeczką.
28' Kolejny groźny ale i tym razem niecelny strzał F.Borysewicza na bramkę Marka Chmiela.
30' Borysewicz znów szaleje, znów minimalnie niecelny strzał skrzydłowego Auto Trucku.
31' Krowicki dwukrotnie lobuje bramkarza BS, dwukrotnie na przeszkodzie staje mu poprzeczka!!! Jego kolejny strzał broni już Chmiel.
32' Groźna akcja Auto Trucku ale Filip Borysewicz minął się z piłką w polu karnym rywala.
34' Dokładne dośrodkowanie Krowickiego i fatalne wykończenie akcji przez Oleksego, który trafia z dwóch metrów w bramkarza!
36' Krowicki centruje piłkę z rzutu rożnego, Rafał Oleksy wyskakuje w powietrze ale jego strzał z nogi okazuje się niecelny.
37' Rafał Oleksy wychodzi sam na sam z Adamem Chmielem, górą bramkarz Braku Sponsora!
37' Ogromne zamieszanie pod bramką Braku Sponsora. Mytych trafia w obrońców, Oleksy w bramkarza, znów Mytych w obrońców i na koniec Szymański przenosi piłkę nad bramką rywali.
40' Auto Truck może mówić o sporym szczęściu! Po mocnym strzale Świerkota Borycewicz jakimś cudem, nogą przenoci piłkę nad bramką!

Auto Truck wygrywa 1:0 chociaż z przebiegu meczu, wynik powinien być zdecydowanie wyższy. Brak Sponsora miał kikla okazje lecz żadnej z nich nie wykorzystał. Najbardziej powino im być szkoda tych gdzie wychodzili trójką na bramkarza rywali.