08.04 godz. 18:30, Leśnica, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
40+
F.C. Nakacu
2 : 3
( 2 : 2 )
Skład: Białek, Masłowski, Zawodny, Kurzeja, Głowik, Struski, Odemski, Czajkowski, Karpiel
Skład: Swakoń, Wilk, Petru, Klimczak, Kalman, Łagożny, Mróz, Michalski, Barcikowski
7' Łukasz Czajkowski
15' Paweł Karpiel
39' Piotr Zawodny
8' Jakub Wilk
13' Jerzy Petru
Zawodnik meczu: Piotr Zawodny (Bohater ostatnich minut w tym spotkaniu. To właśnie jego trafienie zapewniło drużynie 40+ jakże cenny komplet punktów.)

40+ po zwycięstwie w poprzedniej kolejce w optymistycznych nastrojach podejmie zespół z doła tabeli, drużynę F.C. Nakacu. Podopieczni Tomka Michalskiego z pewnością postarają się zmazać plamę po słabych występach w dwóch pierwszych spotkaniach. Czy Mateusz Magusiak ponownie poprawdzi swój zespół do zwycięstwa? Czy F.C. Nakacu zanotuje pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach? Na rozpoczęciu wtorkowych zmagań możemy się spodziewać wielu emocji!

3' Pewna interwencja Odemskiego po strzale z głowy Klmczaka.
7' (0:1) - Błąd obrońców wykorzystuje Czajkowski, który mocnym strzałem pokonuje Swakonia.
8'  (1:1) - Natychamiastowa odpowiedź przeciwników! Wilk decyduje się na indywidualną akcję którą wykańcza świetnym strzałem.
9' Niecelny strzał z dystansu Kurzeji.
10' Kolejna indywidualna akcja Wilka. Tym razem zabrakło precyzyji.
11' Czajkowski mija 2 obrońców i rozciąga akcję na skrzydło do Kurzawy, który posyła mocno bitą piłkę w pole karne. To podanie było zbyt mocne, żeby któs mógł do niej dopaść.
13'  (2:1) - Petru obrócił się z obrońcą na plecach i pewnym strzałem pokonuje Odemskiego.
15'  (2:2) - F.C. Nakacu nie wraca do obrony co bezlitośnie wykorzystują rywale. Do wyrównania doprowadza Karpiel.
17' Niecelny strzał z dystansu Kurzeji.
22' F.C. Nakacu nie wykorzystuje szansy ponownie na wyjście na prowadzenie. Autorem zagrania był Dawid Mróz.
24' Kolejna akcja F.C. Nakacu. Tym razem niecelny uderza Wilk.
25' Wilk znalazł się twarzą w twarz w polu karnym z Odemski, jednak jego uderzenie było ponownie nieudane.
26' Akcja po drugiej stronie boiska, gdzie równie nieskutecznie jak przeciwnicy uderza Artur Głowik.
28' Karpiel decyduje się na strzał z wysokości pola karnego. Zabrakło niewiele!
29' Wilk wykłada piłkę Klimczakowi, który nie zdołał jednak pokonać Odemskiego.
30' Czajkowski zbiega z piłką do środka i decyduje się na strzał ... który szerokim łukiem mija bramkę.
31' Świetne wyjście Swakonia, który ratuje swój zespół przed utratą bramki.
32' Piłka po strzale Głowika trafia w poprzeczkę!
33' Kontra 40+. Karpiel posyła piłkę w pole karne do Kurzeji, jednak jego strzał w porę blokują obrońcy. Niebezpieczeństwo zażegnane.
34' Niecelny strzał z dystansu Głowika. Lepiej było przyjąć tą piłkę.
36' Piłka po strzale Petru ląduje na ... dachu.
37' Kontra F.C. Nakacu. Wilk przegrywa z Odemskim w sytuacji sam na sam.
38' Świetna parada Odemskiego przy strzale Barcikowskiego.
39'  (2:3) - 40+ wychodzi na prowadzenie minutę przed końcem spotkania! Piłka po strzale z najbliższej odległości Kurzeji trafia w słupek i szczęśliwie trafia pod nogi Zawodnego. Za drugim razem futbolówkę udało się umieścić w bramce!

Bardzo wyrównane spotkanie, w którym podział punktów rozstrzygnał się w ostatnich minutach spotkania. Po wspaniałym widowisku to właśnie drużynie 40+ dopisujemy kolejne 3 punkty, co pozwoli im w tej chwili wskoczyć na premiowane awansem miejsce. F.C. Nakacu odnosi już trzecią porażkę w lidze i aby podnieść się z dna muszą powalczyć w następnym spotkaniu z Los Agentes Hofses Team, natomiast 40+ podejmie Domino.