04.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 2 )
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Nawrocki, Jurzyk, Płachecki, August, Przedpełski
Skład: Grocki, Kolczyk, Paluchniak, Jany, Ogrodowicz, Krzyżański, Depta, Smarzoch, Słonecki, Pawlicki
10' Paweł Jurzyk
19' Krzysztof Tyszkiewicz
23' Michał Płachecki
25' Artur Nawrocki
26' Radosław Banaś
29' Marcin Przedpełski

Drużyna Los Agentes Hofses Team po dwóch pierwszych spotkaniach jest jak na razie "czerwoną latarnią" grupy C drugiej ligi a w dzisiejszym meczu przeciwko silnej drużynie Domina po raz kolejny będzie bardzo ciężko o zdobycie jakichkolwiek punktów.Jednak piłka nożna jest grą nieprzewidywalną i być może gracze Los Agentes sprawią niespodziankę w tym meczu...

2' Pierwszy strzał w meczu oddaje Michał Płachecki ale niecelnie.
4' Z rzutu wolnego na bramke przeciwnika uderza Tomasz Kolczyk a piłka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
5' Zablokowany strzał Płacheckiego.
6' Niecelne uderzenie z dystansu Radosława Banasia.
7' Jak do tej pory całkowita kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami przejęli gracze Domina.
8' Kontra Domina. Grzegorz August mija jednego obrońcę jednak w ostatniej chwili drugi z nadbiegających przeciwników wybija mu piłkę.
10'  (0:1) - Paweł Jurzyk strzałem z najbliższej odległości otwiera wynik spotkania.
12' Kolejna kontra graczy Domina. Piłka po strzale Kamila Leszczyńskiego trafia w słupek!
13' Niecelne uderzenie z dystansu Marcina Przedpełskiego.
14' Krzysztof Tyszkiewicz także oddaje niecelny strzał.
16' Fatalne wybicie piłki z autu w wykonaniu Pawlickiego.Futbolówka trafia wprost pod nogi Przedpełskiego jednak ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Zygmuntem Grockim.
17' Los Agentes nie potrafi w jakikolwiek sposób zagrozic bramce przeciwnika natomiast gracze Domina co chwilę mają okazję do podwyższenia prowadzenia.
19'  (0:2) - Krzysztof Tyszkiewicz popisuje się pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.Zawodnik Domina był kompletnie niepilnowany w tej sytuacji.
20' Kontra Domina 3 na 1. Maciorowski źle dogrywa piłkę i marnuje znakomitą okazję na zdobycie bramki.
21' Strzał Tyszkiewicza zza pola karnego nogami broni Grocki.
23'  (0:3) -  Fantastyczne uderzenie Michała Płacheckiego z dystansu.Grocki tylko odprowadził pilkę wzrokiem.
25'  (0:4) -  Artur Nawrocki po zagraniu piłki w pole karne karne zdobywa kolejną bramkę dla swojej drużyny.
26' Zygmunt Grocki wychodzi z bramki i fauluje Marcina Przedpełskiego.Rzut wolny z boku pola karnego.
27'  (0:5) - Radosław Banaś potężnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa piątą bramkę dla swojej drużyny. Jak do tej pory wszystkie bramki dla zespołu Domina zdobyli obrońcy tej drużyny.
29'  (0:6) - Marcin Przedpełski wykorzystuje świetne dogranie Maciorowskiego i strzałem glową posyła piłkę do bramki.
33' August uderza mocno ale niecelnie.
34' Gracze Los Agentes wychodzą z kontrą ale szybko tracą piłkę.
37' Maciorowski strzela zza pola karnego ale czujny w bramce jest Grocki.

Oglądaliśmy bardzo jednostronne widowisko w którym zespół Domina zasłużenie pokonał Los Agentes Hofses Team.Wynik mógł być dużo wyższy jednak w paru sytuacjach graczy Los Agentes ratował ich bramkarz Zygmunt Grocki a w paru innych gracze Domina swoją niedokładnością marnowali szanse na zdobycie kolejnych bramek.Jak widac będzie to bardzo ciężki sezon dla graczy Los Agentes którzy w trzecim meczu ponoszą trzecią porażkę.W następnej kolejce zawodnicy Tomasza Pawlickiego o pierwsze punkty powalczą z zespołem F.C Nakacu a Domino w bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu zmierzy się z Żarem Tropików.

NIETYPOWO BO W TYM MIEJSCU KILKA SŁÓW O ZAWODNIKU SPOTKANIA A WŁAŚCIWIE O JEGO BRAKU.
Bardzo ciężko było wskazać wyróżniającego się gracza w szeregach zwycięzców gdyż cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody,dlatego "graczem meczu" zostaje cała obrona zespołu Domino,po pierwsze za mecz bez straconej bramki,po drugie najważniejsze-każdy z pięciu obrońców tej drużyny wpisał się na listę strzelców.