Skład: Waleszczyński, Rumin, Jała, Zając, Dudek, Gawłowski, Królikowski, Zając, Pistl
Skład: Rozpędowski, Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Witkowski, Gołda, Kozicki
7' Jarosław Gołda
11' Jarosław Gołda
14' Jarosław Gołda
40' Jarosław Gołda
Zawodnik meczu: Jarosław Gołda (Bohater drużyny Fizjoterapii.Obrona przeciwnika miała duże problemy z powstrzymaniem go.Strzelił w tym spotkaniu cztery bramki a tą najważniejszą zdobytą w ostatniej akcji meczu zapewnił swojej drużynie 3 punkty.)

Po jednosezonowej przygodzie z Superligą, Fizjoterapia powróciła na jej zaplecze jednak i tam zanotowała kolejny spadek. Zmagania w drugiej lidze ekipa Fizjoterapii rozpocznie z drużyną Fulanito, która jest z nami od początku istnienia ligi WROCBAL.

1' Marek Zając podaje do Piotra Zająca jednak w ostatniej chwili Paweł Rumin uprzedza napastnika Fizjoterapii.
2' Jarosław Gołda oddaje strzał zza pola karnego. Piłka mija lewy słupek bramki.
4' (0:1) - Marek Zając popędził lewą stroną i strzałem w długi róg bramki wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
5'  (0:2) Marek Zając dośrodkowuje z rzutu rożnego a piłkę głową do bramki kieruje Piotr Zając.
7'  (1:2) Jacek Witkowski w sytuacji sam na sam z Rafałem Gawłowskim zdobywa kontaktowa bramkę dla swojej drużyny
7'  (2:2) Drużyna Fizjoterapii bardzo szybko doprowadza do wyrównania. Tym razem Jarosław Gołda pewnym strzałem pokonuje bramkarza Fulanito.
10' Oglądamy bardzo ładne widowisko. Obie drużyny co chwilę dążą do zdobycia kolejnych bramek.
11'  (3:2) Ponownie Jarosław Gołda. Mocny strzał po ziemi zza pola karnego i Fizjoterapia na prowadzeniu.
11'  (3:3) Kolejna akcja i mamy remis! Marek Zając strzałem w długi róg bramki pokonuje Dominika Rozpędowskiego.
12' Dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Jały, Krzysztof Waleszczyński strzela głową jednak bramkarz Fizjoterapii broni ten strzał.
14'  (4:3) Jarosław Gołda  zbiegł z piłką do środka boiska i płaskim strzałem zdobywa bramkę kompletując tym samym hat tricka !
14' Alez okazja dla Fulanito ! Piotr Zając strzela z woleja ale fantastyczną interwencją popisuje się Rozpędowski.
15' Gołda pięknym podaniem obsługuje Witkowskiego jednak w sytuacji jeden na jeden lepszy bramkarz Fulanito.
17' Bardzo ładna akcja drużyny Fizjoterapii. Kozicki przejmuje piłkę na własnej połowie i od razu zagrywa ją do Gołdy.Napastnik Fizjoterapii z powrotem odgrywa ją do Kozickiego a ten natychmiast z pierwszej piłki oddaje ją Gołdzie. Tylko przytomne wyjście z bramki Gawłowskiego uratowało ekipe Fulanito przed utratą kolejnej bramki.
20' Damian Jała mocno strzela z dystansu jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.
22'  (4:4) Pierwsza akcja po przerwie drużyny Fulanito i mamy remis. Marek Zając uderza płasko po ziemi zza pola karnego kompletując tym samym hat tricka.
23' Jarosław Gołda stzrela z dystansu. Minimalnie obok bramki
24' Dośrodkowanie Witkowskiego w pole karne jednak Gołda mija się z piłką.
25' Fatalny błąd obrony Fizjoterapii. Marek Zając pozostawiony bez opieki otrzymuje podanie i wychodzi sam na sam z Rozpędowskim. Piłka po strzale napastnika Fulanito o centymetry mija dalszy słupek bramki.
27' Znakomite dogranie Marka Zająca w pole karne do Piotra Zająca jednak ten ostatni fatalnie pudłuje przenosząc piłkę nad poprzeczką.
29' Gołda zakręcił jednym z obrońców Fulanito jednak strzał napastnika Fizjoterapii zostaje zablokowany.
31' Marek Zając strzela z dystansu jednak Rozpędowski nie daje się zaskoczyć.
33' Gołda faulowany tuz przed polem karnym.Sam poszkodowany uderza z rzutu wolnego jednak nie był to udany strzał.
34' Oglądamy dziś bardzo ładne spotkanie. Obie drużyny dąża do zdobycia zwycięskiej bramki!
35' Płaski strzał z dystansu Marka Zajaca na rzut rożny wybija Rozpędowski.
37' Ależ okazja dla drużyny Fulanito ! Piotr Zając wychodzi sam na sam z Rozpędowskim jednak górą w tym pojedynku bramkarz Fizjoterapii.
38' Z rzutu wolnego strzela Marek Zając. Piłka o centymetry mija bramkę
39'  Wojciech Dudek ukarany żółtą kartką za faul.
39' Szansa na zdobycie bramki jednak gracze Fizjoterapii fatalnie rozegrali rzut wolny.
40' Rozpoczęła sie ostatnia minuta spotkania. Czy grającej z przewagą jednego zawodnika drużynie Fizjoterapii uda sie zdobyć zwycięską bramkę?
40'  (5:4) GOOOOL !  Zawodnik Fulanito traci piłkę przed własnym polem karnym, dogranie przed bramkę do Jacka Witkowskiego ten piętą odgrywa do Jarosława Gołdy a napastnik Fizjoterapii dopełnia formalności zdobywając zwycięską bramke dla swojej drużyny.

Zawodnicy obu drużyn stworzyli fantastyczne widowisko. Co chwilę akcje przenosiły się z jednego pola karnego pod drugie a wynik spotkania do końca pozostał sprawą otwartą. Ostatecznie po bardzo dobrym spotkaniu obfitującym w wiele bramek i ciekawych sytuacji podbramkowych ekipa Fizjoterapii strzelając bramkę w ostatniej akcji meczu ,pokonała drużynę Fulanito 5:4 !