28.03 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 0 : 1 )
Skład: Kulesza, Żal, Skowyra, Maślak, Maślak, Andrzejewski, Zaborski
Skład: Swakoń, Wilk, Petru, Kubów, Skrzypek, Klimczak, Łukowiak, Kalman, Łagożny, Długozima, Mróz, Michalski
9' Adam Skowyra
25' Patryk Andrzejewski
31' Tomasz Maślak
36' Tomasz Maślak
Zawodnik meczu: Tomasz Maślak (Kilkakrotnie pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelił dwie bramki dzięki którym potwierdził że jest dla Hectasu wartościowym zawodnikiem.)

Hectas po spadku z pierwszej ligi będzie jednym z kandydatów do awansu, cel jest jasny i dla wszystkich zrozumiałym. Patrząc na listę drużyn występujących w grupe C kandydatów do awansu będzie kilku, FC Nakacu po wzmocnieniach z rozpadajacej się drużyny Prosiaków będzie również groźna. Wszystkie ten czynnik sprawią że sezon będzie bardzo emocjonujący a kibice będą świadkami wielu świetnych akcji i wspaniałych goli.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Hectas gra gołą siódemką bez Dudka i pierwszego bramkarza Przybylskiego.
3' Groźny strzał Tomasza Maślaka zza pola karnego, bramkarz FC Nakacu ze sporymi problemami chwyta futbolówkę.
6' Klasyczna kontra w wykonaniu zawodników Hectasu, Andrzej Maślak zagrywa to Tomasza Maślaka, ten drugi mając przed sobą tylko bramkarza fatalnie pudłuje.
9' (0:1) - Rzut wolny dla Hectasu, Andrzejewski strzela na bramkę, golkiper odbija piłkę,lecz robi to tak niefortunnie że ta spada prosto pod nogi Adama Skowyry, obrońca bez problemów trafia do siatki.
13' Okazja do wyrównania dla FC Nakacu, strzał z głowy Dawida Mroza przelatuje obok słupka.
16' Tomasz Maślak strzela zza pola karnego, golkiper ma dziś patoent na tego zawodnika bowiem po raz kolejny broni jego strzał.
23' Zawodnicy FC Nakacu nie mają pomysłu na rozpracowanie dobrze spisującej się defensywy rywali, debiutujący bramkarz Hectasu jest bezrobotny.
25' (0:2) - strzał Piotra Andrzejewskiego zza pola karnego, piłka wpada do siatki.
28' Rodzinna akcja braci Maślaków, niestety Tomasz po raz kolejny marnuje wyśmienite podanie Andrzeja.
29' Andrzej Maślak wyśmienicie dostrzegł właczającego się do akcji ofensywnej Adama Skowyry, obrońca Hectasu oddał fatalny strzał i na boisku wciąż dwubramkowe prowadzenie spadkowicza z pierwszej ligi.
31' (0:3) - błąd w obronie Adriana Kalmana, Tomasz Maślak pewnym strzałem pokonuje bramkarza.
33' Gołym okiem widać, że piłka szuka Tomka Maślaka w polu karnym, napastnik po raz kolejny marnuje znakominą okazję.
36' (0:4) - Tomasz Maślak w końcu trafia do siatki rywala, tym razem pewnie wykorzystuje dobre podanie brata Andrzeja.
38' Jedna z nielicznych akcji FC Nakcu, strzał Marka Klimczaka przelatuje nad poprzeczką.

Hectas przybył na to spotkanie gołą siódemką, rywal mając bardzo szeroką kadrę nie potrafił tego wykorzystać. Komplet punktów powędrował na konto drużyny Marcina Żala. W następnym spotkaniu Hectas zagra z Fulanito, FC Nakacu podejmie IBM Blue.