16.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: T.Pondel / K.Struski
( 1 : 0 )
Skład: Bąkowski, Bąk, Kopacki, Pieśniewski, Skiba, Bąkowski
Skład: Greczyło, Piwowarczyk, Jacak, Szkodziński, Majak, Golonka, Madera, Trojan
30' Michał Bąkowski
11' Michał Piwowarczyk
22' Krzysztof Golonka
28' Hubert Szkodziński
36' Krzysztof Golonka
39' Michał Trojan
39' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Trzy razy po jego podaniach koledzy zdobywali bramki a sam raz wpisał sie na listę strzelców. Na wyróźnienie zasłużył również Michał Trojan.)

Old Blue Angels przez wielu uważani byli za jednego z głównych kandydatów do awansu. Ekipa Andrzeja Madery nie sprostała jednak zadaniu a brzemienne w skutkach okazały się dla nich cztery ostatnie spotkania w których zdobyli zaledwie dwa punkty. Zawsze Ostatni natomiast od początku rozgrywek okupowali dolne rejony tabeli i było wiadomo, że czekać ich będzie ciężka walka o utrzymanie. Niestety dwie ostatnie porażki z drużynami również walczącymi o utrzymanie sprawiły, że Paweł Pieśniewski i spółka żegnają się z 2 ligą. Tym meczem obie ekipy kończą sezon i z pewnością będą chciały zaprezentować się jak najlepiej.

1' Zawsze ostatni wystąpią dziś w sześcioosobowym składzie co juz na początku znacznie zmniejsza ich szanse na zwycięstwo.
2' Po mocnym uderzeniu Krzysztofa Golonki piłka w nieznacznej odległości minęła bramkę.
4' Szkodziński strzela z 10 metrów, piłka ląduje w rekach Bąkowskiego.
6' Jacak decyduje sie na strzał a piłka po interwencji Bąkowskiego i odbiciu się od poprzeczki wychodzi na rzut rożny.
9' Bąkowski odbija mocne uderzenie Piwowarczyka z linii pola karnego.
11'  (1:0) - Michał Piwowarczyk otrzymuje podanie od Marcina Majaka i mocnym uderzeniem z narożnika pola karnego otwiera wynik spotkania.
14' Michał Trojan przejmuje piłkę na połowie rywala, wpada w pole karne i uderza jednak jego strzał nie znajduje drogi do bramki.
17' Minimalnie niecelne uderzenie Majaka z 12 metrów.
18' Pierwsza groźna akcja drużyny Zawsze Ostatni! Tomasz Bąkowski mocno uderza na bramkę Greczyły jednak bramkarz OBA paruje piłkę na rzut rożny.
19' Piwowarczyk dostaje podanie z własnej połowy, mija Bąkowskiego i trafia w słupek!
20' Rzut wolny dla OBA z odległości 10 metrów. Uderza Golonka jednak Bąkowski nie daje się zaskoczyc.
22' (2:0) - Krzysztof Golonka ruszył z akcją z własnej połowy. Obrońca OBA minął dwóch rywali i będąc przed polem karnym zagrał do Trojana, który natychmiast odegrał piłkę a wspomniany wcześniej Golonka pewnym strzałem z 6 metrów podwyższył prowadzenie Aniołów.
25' Majak mocno uderza z 12 metrów jednak piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
28' (3:0) - Majak zagrywa w pole karne do Huberta Szkodzińskiego, ten oddaje mocny strzał a piłka po ręce interweniującego Bąkowskiego wpada do bramki.
29' Bąkowski odbija piłkę po uderzeniu Piwowarczyka.
30' (3:1) - Michał Bąkowski znakomitym zwodem minął Jacaka i w sytuacji sam na sam pokonał Greczyłę.
32' Majak zagrywa do wbiegającego w pole karne Golonki, ten uderza po długim rogu jednak piłka w nieznacznej odległości mija bramkę.
34' Bąkowski podaje na 6 metr do Pawła Pieśniewskiego, który w dobrej sytuacji uderza wysoko nad bramką.
36' (4:1) - Po uderzeniu Trojana i interwencji Bąkowskiego piłka spada tuż przed bramkę do Krzysztofa Golonki, który nie ma problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce.
39' (5:1) - Marcin Majak wykorzystuje dogranie Michała Trojana i zdobywa kolejną bramkę.
39' (6:1) - Tym razem Majak asystuje a Michał Trojan strzałem z 3 metrów do pustej bramki ustala wynik spotkania.

Pewna wygrana zespołu Old Blue Angels. Zawodnicy Andrzeja Madery w przekroju całego spotkania byli zdecydowanie lepszym zespołem i w pełni wykorzystali fakt, że rywal przez cały mecz musiał grać jednego zawodnika mniej. Obu zespołom dziękujemy za walkę i emocję, którymi nas obdarzyli i zapraszamy do gry w kolejnej edycji.