tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . White Panthers 11 +15 26
2 . WrSport.pl 11 +37 25
3 . Warriors 11 +25 22
4 . Old Blue Angels 11 +23 21
5 . M.W. Trade 11 +26 18
6 . OdraZoo 11 +9 18
7 . Rewelacja Sezonu 11 -2 18
8 . Visionica Team 11 -13 13
9 . Z.E.W. 11 -16 13
10 . Zawsze Ostatni 11 -13 9
11 . Wybrańcy FC 11 -43 3
12 . Głuchy Telefon 11 -48 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
10.06 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Zawsze Ostatni
Visionica Team
7 : 2
( 3 : 2 )
Skład: Bąkowski, Stryczek, Filip, Bąk, Kopacki, Kordas, Skiba, Kowalewski, Kozaczuk, Kot, Bolesta, Bąkowski
Skład: Malec, Cyma, Moliński, Mrugacz, Asaad, Szeligowski, Syska, Pozowski, Zadorożny, Lunardi
5' Paweł Bolesta
10' Michał Bąkowski
4' Marcin Mrugacz
20' Przemysław Pozowski
20' Lech Moliński
27' Nazad Asaad
29' Nazad Asaad
36' Michał Syska
38' Nazad Asaad
Zawodnik meczu: Nazad Asaad (Bezsprzecznie najlepszy zawodnik na boisku. Był głównym kreatorem gry Visionici, uczestniczył w każdej akcji swojego zespołu a spotkanie zakończył z hattrickiem i dwoma asystami na koncie.)
    vs   

Niezwykle istotne spotkanie dla obydwu zespołów. Zarówno jedni jak i drudzy bronią się przed spadkiem. Trzy punkty zdobyte w tym spotkaniu przez graczy Visionici zagwarantują im pozostanie w drugiej lidze. Zawsze Ostatni natomiast mają do rozegrania jeszcze dwa mecze jednak tylko zdobyty w nich komplet punktów pozwoli im na zachowanie drugoligowego bytu. Obie drużyny mają o co grać w związku z czym zapowiada się ciekawe widowisko!

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2' Assad minął trzech rywali i zagrał w pole karne do niepilnowanego Mrugacza. Ten obrócił się z piłką i będąc w świetnej sytuacji oddał niecelny strzał.
4' (1:0) - Kolejna indywidualna akcja Nazada Asaada. Tym razem zawodnik Visionici w znakomity sposób minął z lewej strony dwóch przeciwników i zagrał na 5 metr a niepilnowany Marcin Mrugacz mocnym strzałem otworzył wynik spotkania.
5' (1:1) - Fatalne zagranie Mrugacza kończy się stratą bramki! Paweł Bolesta przejmuje piłkę i w sytuacji sam na sam z Malcem doprowadza do wyrównania.
8' Świetna akcja Bolesty, który minął dwóch rywali i zagrał w pole karne a zupełnie niepilnowany Krzysztof Filip fatalnie spudłował z 5 metrów.
10' (1:2) - Zawsze Ostatni wychodzą w sytuacji 3 na 2. Bolesta zagrywa do wbiegającego w pole karne Michała Bąkowskiego a ten pewnym strzałem zdobywa bramkę.
11' Przemysław Pozowski w sytuacji sam na sam z Bąkowskim nie trafia w bramkę.
14' Lunardi zagrywa z własnej połowy, piłkę przejmuje Asaad mija rywala i mocno uderza jednak Bąkowski dobrze interweniuje i wybija piłkę na rzut rożny.
15' Malec bez problemów łapie piłkę po uderzeniu Dawida Kota.
18' Przechwyt piłki i natychmiastowa kontra graczy Zawsze Ostatni. Bolesta podaje do Kordasa ten oddaje płaski strzał jednak Malec nie daje się zaskoczyć i odbija piłkę.
20' (2:2) - Syska dośrodkowuje z linii autowej, Bąkowski wyskakuje od interwencji i odbija piłkę jednak ta trafia w głowę Przemysława Pozowskiego i wpada do bramki.
20' (3:2) - Visionica Team idzie za ciosem! Bąkowski broni mocne uderzenie Asaada jednak wobec dobitki Lecha Molińskiego jest już bezradny.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Podanie Asaada do Molińskiego. Ten mija w polu karnym rywala i mocno uderza jednak Bąkowski paryje piłke na rzut rożny.
27' (4:2) - Nazad Asaad mija na 11 metrze rywala i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku podwyższa prowadzenie Visionici.
29' (5:2) - Ależ piękna bramka Asaada! Były zawodnik klubu ekstraklasy rozpoczął akcję na własnej połowie. Po minięciu trzech rywali wpadł w pole karne i świetnym strzałem nad interweniującym Bąkowskim zdobył kolejna bramkę!
31' Bąkowski dośrodkowuje z linii autowej, Bąk uderza z pierwszej piłki jednak niecelnie.
32' Tym razem Przemysław Bąk oddał bardziej precyzyjny strzał jednak zbyt lekki by zaskoczyć Marcina Malca.
33' Indywidualna akcja Lunardiego, który przedarł sie prawą stroną i uderzył po długim rogu. Piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę.
35' (6:2) - Kontra Visionici. Ponownie w roli głównej Nazad Asaad, który minął rywala i dokładnie zagrał na 6 metr a Michał Syska płaskim strzałem zdobył kolejną bramkę.
38' (7:2) - Precyzyjne uderzenie Nazada Asaada z 12 metrów. Piłka wpada do bramki tuż przy słupku. Hattrick na koncie tego zawodnika!
40' Marcin Malec fauluje Dawida Kota w polu karnym a sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny! Szansę na zmniejszenie strat marnuje jednak Michał Kordas trafiając w poprzeczkę!
40' - Koniec spotkania.

Zawsze Ostatni kontra Nazad Asaad. Tak w skrócie można podsumować to spotkanie. Zawodnik Visionici rozegrał fantastyczne zawody. Uczestniczył w każdej akcji swojego zespołu, znakomicie dogrywał piłki do partnerów a sam trzykrotnie pokonał bramkarza rywali. Dla graczy Visionica Team było to ostatnie spotkanie w obecnej edycji i dzięki temu zwycięstwu utrzymują się oni w drugiej lidze. Zawsze Ostatni natomiast mają do rozegrania jeszcze jeden mecz. Ich przeciwnikiem będzie walczący o awans Old Blue Angels jednak po porażce w dzisiejszym spotkaniu los ekipy Pawła Pieśniewskiego jest juz przesądzony i kolejną edycję rozpoczną oni w trzeciej lidze.

Zawodnik meczu :

Nazad Asaad (Visionica Team)

autor: Marcin Milczanowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: milka@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.