04.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
1 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Janczyk, Turek, Kądziołka, Grzywa, Słonina, Szymański
Skład: Krzyżanowski, Krzyżanowski, Hummel, Wojewódka, Benzaouia, Kołodziejczyk, Radoń, Bieńkowski
11' Grzegorz Słonina
36' Paweł Turek
40' Wiktor Grzywa
13' Łukasz Krzyżanowski
28' Sebiastian Kołodziejczyk
33' Ryszard Radoń
40' Zouhair Benzaouia
Zawodnik meczu: Marcin Krzyżanowski (Pewny punkt w obronie drużyny OdraZoo.Kierował defensywą i kilkukrotnie przerywał groźne ataki rywala.)

Spotkanie grupy B drugiej ligi, które śmiało można uznać za hitowe. White Panthers po porażce na inaugurację ostro wziął się do pracy co zaowocowało znakomitymi wynikami, które w konsekwencji doprowadziły tą drużyne na pierwsze miejsce w tabeli. Mają oni w swoim składzie prawdziwą maszynkę do zdobywania bramek w postaci Grzegorza Słoniny. Napastnik Panter przewodzi klasyfikacji strzelców w tej grupie a ostatnie jedenaście bramek dla drużyny Pawła Turka było autorstwem właśnie popularnego " Kennego". Jeżeli obrońcom OdraZoo uda sie powstrzymać najlepszego zawodnika rywali to jest szansa na korzystny wynik. W przeciwnym wypadku festiwal strzelecki Grześka może trwac nadal....

2' Pierwszy strzał w meczu oddaje Grzegorz Słonina jednak piłka nie znajduje drogi do bramki.
3' Rzut wolny pośredni dla White Panthers. Turek zagrywa do Słoniny a ten uderza w mur.
4' Michał Mielcarski mocno uderza z 13 metra a zmierzającą pod poprzeczke piłkę na rzut rożny wybija Kamiński.
7' Benzaouia dośrodkowuje w pole karne do Łukasza Krzyżanowskiego, napastnik OdraZoo odddaje strzał jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.
9' Zouhair Benzaouia kończy indywidualną akcję strzałem zza pola karnego jednak Kamiński nie daje się zaskoczyć i pewnie łapie piłkę.
11' (0:1) - Grzegorz Słonina pakuje piłkę do bramki z 5 metrów po dobrym dograniu Piotra Szymańskiego.
13' (1:1) - Kontra zawodników OdraZoo. Benzaouia dogrywa w pole karne do Łukasza Krzyżanowskiego, który mocnym strzałem doprowadza do wyrównania.
17' Ponownie duet Benzaouia - Krzyżanowski w akcji. Tym razem sprytnie rozegrali oni rzut wolny i po strzale tego pierwszego piłka trafia w mur i wychodzi na rzut rożny.
20' Łukasz Krzyżanowski kończy strzałem akcję swojego zespołu jednak piłka szybuje wysoko nad poprzeczką bramki Panter.
25' Spokojny początek drugiej części meczu w wykonaniu obydwu zespołów. Nie oglądaliśmy jeszcze w tej połowie żadnej groźnej akcji.
27' Gracze OdraZoo szybko rozegrali rzut wolny. Benzaouia zagrał do Mielcarskiego ten uderzył z 9 metra jednak Kamiński obronił ten strzał.
28' Sebastian Kołodziejczyk wychodzi z bramki i fauluje tuż przy linii bocznej Grzegorza Słoninę za co zostaje ukarany żółtą kartką.
30' Słonina dogrywa w pole karne do Andrzeja Zygmunta, którego strzał z głowy przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
31' Minimalnie niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Krzyżanowskiego.
33' Ryszard Radoń ukarany żółtą kartką za faul.
34' Słonina w indywidualnej akcji mija obrońcę, następnie bramkarza a wracający Marcin Krzyżanowski w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg napastnika Panter.
36' Paweł Turek ukarany żółtą kartką za przeprowadzenie zmiany niezgodnie z regulaminem.
37' Grzegorz Słonina mija Marcina Krzyżanowskiego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafia w bramkę!
38' Turek przejmuje piłkę i podaje ją do wbiegającego w pole karne Słoniny. Napastnik Panter po raz kolejny staje oko w oko z bramkarzem jednak tym razem jego strzał odbija Kołodziejczyk.
39' Zygmunt dośrodkowuje z rzutu rożnego. Po małym zamieszaniu w polu karnym piłka trafia wprost pod nogi Piotra Szymańskiego, którego strzał ląduje na poprzeczce!
40' Zouhair Benzaouia i Wiktor Grzywa ukarani żółtymi kartkami za przepychanki.

Ciekawe widowisko z dużą ilością podbramkowych sytuacji. Obie drużyny miały swoje okazje na zdobycie zwycięskiej bramki jednak albo brakowało skutecznośći albo na drodze stawali dobrze dysponowani w dniu dzisiejszym obydwaj bramkarze. Remis w tym spotkaniu nie wyjaśnił nam sytuacji w tej grupie w związku z czym do ostatnich meczów będzie trwała walka o dwie czołowe lokaty. White Panthers w swoim ostatnim meczu spotkają się z Old Blue Angels. OdraZoo natomiast ma jeszcze do rozegrania dwa spotkania a w pierwszym z nich zmierzy się z również walczącym o awans WrSport.pl.