03.06 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 1 )
Skład: Lech, Malicha, Wcisło, Krężel, Malicha, Czyżkiewicz, Dziuba, Topolnystkyy, Lewkowicz, Sadowski, Zeżuła
Skład: Greczyło, Piwowarczyk, Jacak, Szkodziński, Majak, Golonka, Madera, Trojan
17' Paweł Lech
12' Krzysztof Golonka (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Wiktor Sadowski (Gdyby nie bramkarz Warriorsów, Old Blue Angels do przerwy mogli prowadzić przynajmniej 4:1. Wiktor bronił pewnie, w końcówce spotkania włączył się też do gry ofensywnej.)

Mecz pomiędzy Old Blue Angels a Warriorsami był tym z gatunku "o sześć punktów". Jedni i drudzy walczą przecież o awans do 1 ligi ale w czołówce grupy B jest naprawdę bardzo ciasno. Patrząc na dotychczasowe poczynania obu drużyn spodziewaliśmy się wyrównanego pojedynku.

Pierwsze minuty tego pojedynku to wzajemne badanie rywala, pierwszą groźną akcję przeprowadził dopiero w 8 minucie zespół Warriors lecz strzał Dawida Krężela minął bramkę OBA. Dwie minuty później 200 % sytuację miał Old Blue Angels, w sytuacji 2 na 1 z bramkarzem Warriorsów, Majak wyłożył piłkę Trojanowi a strzał tego drugiego w ekwilibrystyczny sposób, nogą, wybronił Wiktor Sadowski.

W 12 minucie Michał Trojan padł w polu karnym Warriorsów i sędzia Michał Baraniecki nie miał wątpliwości wskazując na rzut karny, którego na gola, precyzyjnym strzałem zamienił Krzysztof Golonka. Z prowadzenia, zawodnicy OBA cieszyli się zaledwie pięć minut bowiem zespołową akcję Warriorsów strzałem od poprzeczki wykończył Paweł Lech. Trzy minuty później sędzia zakończył pierwszą połowę.

Od pierwszych minut drugiej części spotkania, Old Blue Angels odważnie ruszyli do ataku ale świetnie w bramce spisywał się bramkarz Warriorsów. W 23 minucie Sadowski wybronił mocny strzał Majaka oraz zaskakującą dobitkę Trojana. W 28 minucie zrobiło się groźnie pod bramką "Aniołów", po strzale Topolnystkiego o mały włos własnego bramkarza nie pokonał Michał Piwowarczyk. Po pół godzinie gry byliśmy świadkami świetnej gry obu bramkarzy, którzy cały czas byli mocno skoncentrowani i doskonale wywiązywali się ze swojego zadania. Zarówno OBA jak i Warriorsi mieli sporo okazji do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę ale wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem 1:1 co nie satysfakcjonuje żadnej ze stron. Walka o 1 ligę będzie pewnie jednak trwała do samego końca.