08.05 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 2 : 0 )
Skład: Listwan, Sałapatek, Chrobot, Kurzej, Bogdziewicz
Skład: Hutyra, Knitter, Zamojski, Katyński, Orliński, Chłopaś, Pawelec, Wawrzyniak, Uchański, Mordarski, Baros, Łakomski, Garncarek, Ciesielski, Pelc
37' Karol Kurzej
1' Arkadiusz Wawrzyniak
7' Damian Garncarek
28' Michał Baros
29' Maciej Katyński
30' Arkadiusz Wawrzyniak
31' Andrzej Ciesielski
35' Jacek Orliński
38' Marcin Uchański
Zawodnik meczu: Paweł Listwan (Pomimo tego,że rywale pokonali go aż 8 razy w kilku wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach ratował swój zespół przed utratą kolejnych bramek.)

Rewelacja Sezonu znajduje się w gronie zespołów pomiędzy którymi rozstrzygnie się walka o awans do 1 ligi. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu znacznie przybliży ekipę Jacka Hadriana do osiągnięcia tego celu. Głuchy Telefon rozgrywki rozpoczął od zwycięstwa jednak w ostatnich trzech meczach doznał sromotnych porażek i z pewnością będzie chciał przerwać złą serię.

1' Głuchy Telefon przystępuje do meczu w pięcioosobowym składzie.
1'  (1:0) - Jacek Łakomski zagrywa do Arkadiusza Wawrzyniaka, który już w pierwszej akcji otwiera wynik spotkania.
2' Po strzale Łakomskiego piłka trafia w słupek.
4' Paweł Listwan broni uderzenie Marcina Hutyry.
7'  (2:0) - Damian Garncarek strzałem z pola karnego podwyższa prowadzenie "Szerszeni".
9' Minimalnie niecelne uderzenie w wykonaniu Karola Kurzeja.
10' Pawelec zagrywa w pole karne a będący na 5 metrze Wawrzyniak nie trafia w bramkę.
12' Michał Baros przegrywa pojedynek sam na sam z Pawłem Listwanem.
14' Oskar Sałapatek podaje do Cezarego Chrobota, po strzale którego piłka trafia w słupek.
15' Gracze Rewelacji Sezonu nie wykorzystują znakomitej okazji na zdobycie bramki w sytuacji 3 na 1.
17' Garncarek podaje do Barosa, który w sytuacji sam na sam trafia wprost w bramkarza.
19' Ponownie uderza Baros. Tym razem zbyt lekko i piłka ląduje w rękach Listwana.
21' Wawrzyniak zagrywa na 5 metr do Zamojskiego, ten strzela jednak Listwan nie daje się zaskoczyć.
22' Łakomski strzela zza pola karnego, piłka przelatuje minimalnie nad bramką.
23' Tomasz Bogdziewicz podaje do Oskara Sałapatka, który w sytuacji sam na sam uderza zbyt lekko i Pelc nie ma problemów z interwencją.
25' Uderzenie Kurzeja zza pola karnego. Piłka trafia w poprzeczkę!
27' Baros dośrodkowuje z rzutu rożnego, Garncarek uderza niecelnie głową.
28'  (3:0) - Michał Baros pokonuje bramkarza strzałem z pola karnego.
29'  (4:0) - Maciej Katyński otrzymuje podanie od Dawida Pawelca i zdobywa kolejną bramkę.
30'  (5:0) - Arkadiusz Wawrzyniak strzela a piłka po rękach Listwana wpada do bramki.
31'  (6:0) - Podanie Tomasza Mordarskiego na bramkę zamienia Andrzej Ciesielski.
35'  (7:0) - Tym razem Ciesielski podaje a piłkę do bramki kieruje Jacek Orliński.
36' Kontra Rewelacji Sezonu. Ciesielski w doskonałej sytuacji nie trafia w bramkę będąc na 5 metrze.
37' Kolejna świetna okazja dla "Szerszeni". W sytuacji 3 na 1 Baros trafia w bramkarza.
37'  (7:1) - Jedną z nielicznych akcji Głuchego Telefonu na bramkę zamienia Karol Kurzej.
38'  (8:1) - Marcin Uchański pewnym strzałem ustala wynik spotkania.

Pewne zwycięstwo Rewelacji Sezonu, które pozwala tej drużynie awansować na trzecie miejsce w tabeli. Gdyby gracze Jacka Hadriana wykazali się lepszą skutecznością ich dorobek bramkowy byłby dużo większy. Głuchy Telefon grający w zaledwie pięcioosobowym składzie nie był w stanie przeciwstawić sie rywalowi. Jest to czwarta z rzędu porażka drużyny Cezarego Chrobota, która stawia ich w świetle jednego z kandydatów do spadku. W następnej kolejce "Szerszenie" zagrają z ekipą Zawsze Ostatni, Głuchy telefon spotka się natomiast z White Panthers.