07.05 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 0 )
Skład: Bąkowski, Stryczek, Bąk, Kopacki, Żarczyński, Kordas, Skiba, Kowalewski, Kozaczuk, Kot, Bąkowski
Skład: Krzyżanowski, Krzyżanowski, Wojewódka, Benzaouia, Mielcarski, Kołodziejczyk, Radoń, Kuźniewski, Bieńkowski, Zamojski, Fojud, Dybaś
31' Dawid Kot
33' Grzegorz Dybaś (Gol samobójczy)
40' Michał Kordas
9' Łukasz Zamojski
13' Zouhair Benzaouia
34' Łukasz Krzyżanowski
39' Zouhair Benzaouia
Zawodnik meczu: Zouhair Benzaouia (Stwarzał największe zagrożenie pod bramką przeciwnika a swój dobry występ zakończył z dwoma bramkami na koncie)

Odra Zoo jak dotychczas odniosła trzy zwycięstwa i zanotowała jedną porażkę. Ekipa Marcina Krzyżanowskiego jest w gronie kilku drużyn pomiędzy którymi rozegra się walka o awans do 1 ligi. Zawsze Ostatni również mają o co grać gdyż w przypadku ewentualnego zwycięstwa zrównają sie punktami ze swoim dzisiejszym rywalem i włączą się do walki o awans. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Już niedługo się przekonamy...

1' Tuż po rozpoczęciu gry Łukasz Wojewódka decyduje się na strzał a piłka trafia w poprzeczkę!
2' Łukasz Krzyżanowski przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.
4' Tomasz Bąkowski broni mocne uderzenie z woleja w wykonaniu Wojewódki.
5' Piłka po strzale Filipa Kowalewskiego w nieznacznej odległości mija bramkę.
6' Zouhair Benzaouia decyduje się na strzał a piłka wpada w prost w ręce bramkarza.
7' Dobre dogranie Benzaouii do Krzyżanowskiego ten jednak nieczysto trafia w pilkę.
9'  (1:0) - Znakomite zagranie Łukasza Krzyżanowskiego do  Łukasza Zamojskiego, a ten pewnym strzałem obok wychodzącego bramkarza otwiera wynik spotkania.
11' Benzaouia minął bramkarza i będąc w znakomitej sytuacji poślizgnął się.
13'  (2:0) - Łukasz Zamojski wykłada piłkę przed pole karne do nadbiegającego Zouhaira Benzaouia, który strzela a piłka po odbiciu od słupka wpada do bramki.
17' Paweł Stryczek zagrywa z własnej połowy do niepilnowanego Michała Bąkowskiego ten jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.
19' Dawid Kot będący w polu karnym w ostatniej chwili zostaje zablokowany.
21' Bąkowski broni mocne uderzenie Benzaouia.
23' Ponownie uderza Benzaouia, ponownie górą bramkarz rywali.
25' Sebastian Kołodziejczyk wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z Filipem Kowalewskim.
26' Piotr Kozaczuk uderza płasko po ziemi, bramkarz jednak nie daje się zaskoczyć.
27' Mocne uderzenie Krzyżanowskiego broni Bąkowski.
28' Krzyżanowski wykłada piłkę przed pole karne, Benzaouia uderza niecelnie.
31'  (2:1) - Kołodziejczyk odbija piłkę po strzale Kowalewskiego a nadbiegający Dawid Kot piękną podcinką zdobywa kontaktową bramkę.
33'  (2:2) - Dawid Kot dogrywa w pole karne, Piotr Kozaczuk uderza a próbujący interweniować Grzegorz Dybaś wślizgiem pakuje piłkę do własnej bramki.
34'  (3:2) - Natychmiastowa odpowiedź OdryZoo. Łukasz Krzyżanowski mija rywala i pięknym strzałem z linii pola karnego w samo okienko bramki daje prowadzenie swojej drużynie.
36' Kołodziejczyk odbija mocne uderzenie Kowalewskiego.
38' Kordas w znakomitej sytuacji z piątego metra przenosi piłkę nad poprzeczką.
39'  (4:2) - Zouhaira Benzaouia w sytuacji sam na sam zdobywa kolejną bramkę.
40'  Michał Kordas ukarany żółtą kartką za krytykę orzeczeń sędziego.
40' Łukasz Zamojski będąc w polu karnym mija dwóch rywali jednak jego strzał jest niecelny.

Bardzo ciekawe spotkanie z dużą ilością podbramkowych sytuacji. OdraZoo odnosząc zwycięstwo wskoczyła na drugie miejsce w tabeli i zrobiła duży krok w kierunku awansu do 1 ligi. Zawsze Ostatni natomiast przegrywa trzecie spotkanie i jego szanse na awans wydają się być już tylko czysto matematyczne. W następnej kolejce OdraZoo spotka się z Visionicą a Zawsze Ostatni zagrają z Rewelacją Sezonu.