25.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 0 : 1 )
Skład: Hutyra, Knitter, Zamojski, Chłopaś, Wawrzyniak, Uchański, Mordarski, Baros, Łakomski, Hutyra, Pelc
Skład: Wichłacz, Grzelczak, Mikusz, Burzyński, Smolnik, Labiś
18' Michał Baros
24' Arkadiusz Wawrzyniak
29' Tomasz Mordarski
34' Arkadiusz Wawrzyniak
38' Arkadiusz Wawrzyniak
40' Michał Baros
37' Sebatian Wichłacz
Zawodnik meczu: Arkadiusz Wawrzyniak (Swoją dobrą postawę w tym meczu napastnik Rewelacji Sezonu udokumentował zdobyciem czterech bramek. Wykorzystał wszystkie dogodne okazje,które miał)

Spotkanie dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli grupy B drugiej ligi. Zwycięstwo Rewelacji Sezonu pozwoli dołączyć tej drużynie do czołówki walczącej o awans do 1 ligi jednak nie będzie to zadanie łatwe gdyż Z.E.W po porażce na inaugarację sezonu ostatnio notuje coraz lepsze wyniki i z pewnościa będzie chciało zgarnąć w tym meczu całą pulę.

1' Z.E.W. przybyła w sześcioosobowym składzie co juz na początek poważnie ogranicza ich szanse na zwycięstwo w dzisiejszym meczu.
2' Wawrzyniak dośrodkowuje z rzutu rożnego,Hutyra uderza głową niecelnie.
3' Baros zagrywa do Wawrzyniaka,strzał napastnika Rewelacji Sezonu odbija Grzelczak a dobitka Łakomskiego przelatuje wysoko nad poprzeczką.
4' Strzał Barosa ląduje w rękach Grzelczaka.
6' Burzyński uderza zza pola karnego jednak zbyt lekko i Pelc nie ma kłopotów z interwencją.
7' Hutyra dostaje piłkę na 3 metr od bramki jednak jego strzał przelatuje nad poprzeczką.
10' Do odbitej przed pole karne piłki dopada Wichłacz jednak uderza zbyt lekko by móć zaskoczyć Pelca.
13' Mordarski zagrywa do Wawrzyniaka a Grzelczak wychodzi z bramki i wślizgiem uprzedza kapitana Rewelacji.
14' Rewelacja Sezonu wykorzystuje grę z przewagą jednego zawodnika,nieustannie atakując jednak jak dotąd nie przynosi to efektu w postaci zdobytych bramek.
16' Chłopaś zagrywa w pole karne do Hutyry ten próbuje lobować bramkarza jednak trafia w jego ręce.
18'  (0:1) - Rzut wolny dla Rewelacji sezonu z lewej strony pola karnego.Do piłki podchodzi Michał Baros i ładnym strzałem po długim rogu otwiera wynik spotkania.
20' Hutyra zagrywa do Zamojskiego ten uderza z pierwszej piłki z powietrza jednak niecelnie.
21' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hutyra uderza głową jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.
23' Mocno niecelne uderzenie Hutyry zza pola karnego.
24'  (0:2) - Andrzej Zamojski zagrywa do Arkadiusza Wawrzyniaka,który strzela do pustej bramki.
26' Indywidualna akcja Smolnika,który wpada w pole karne.Pelc wychodzi z bramki i odbija piłkę a dobitka Burzyńskiego jest niecelna.
29'  (0:3) - Tomasz Mordarski uderza zza pola karnego,a piłka po interwencji Grzelczaka wtacza się do bramki.
34'  (0:4) - Arkadiusz Wawrzyniak zdobywa kolejną bramkę dla Rewelacji Sezonu.
35' Smolnik wpada z piłką w pole karne,jednak w ostatniej jego strzał zostaje zablokowany.
37'  (1:4) - Sebastian Wichłacz uderza mocno zza pola karnego a piłka po rękach Pelca wpada do bramki.
38'  (1:5) - Arkadiusz Wawrzyniak po raz kolejny nie daje szans bramkarzowi kompletując tym samym hat trick.
38'  (1:6)  - Arkadiuisz Wawrzyniak przejmuje piłkę w polu karnym, mija bramkarza i strzałem do pustej bramki zdobywa kolejną bramkę dla swojej drużyny.
40'  (1:7)  - Michał Baros wychodzi sam na sam z Grzelczakiem i pewnym strzałem ustala wynik spotkania.

Pewne zwycięstwo Rewelacji Sezonu.Gracze "Szerszeni" w pełni wykorzystali grę z przewagą jednego zawodnika i dołączyli do czołówki walczącej o awans. Z.E.W próbowało przeciwstawić się przeciwnikowi jednak grając w osłabieniu przez całe spotkanie nie było w stanie uzyskac korzystnego rezultatu. W nastepnej kolejce Rewelacja Sezonu zagra z Głuchym Telefonem natomiast Z.E.W z Visionica Team.