02.04 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Malec, Cyma, Kuciapiński, Moliński, Mrugacz, Rączkiewicz, Asaad, Szeligowski, Syska, Pozowski, Chrabąszcz
Skład: Kamiński, Bogdan, Bednarski, Zygmunt, Janczyk, Turek, Kądziołka, Grzywa, Słonina, Szymański
27' Marcin Malec
38' Nazad Asaad
40' Lech Moliński
9' Łukasz Janczyk
15' Grzegorz Słonina
18' Piotr Szymański
30' Piotr Szymański
40' Piotr Szymański
Zawodnik meczu: Piotr Szymański (Popularny "Szyna" zagrał bardzo dobre zawody, strzelił dwie bramki dzięki którym wprowadził w szeregi swojego zespołu duży spokój.)

Obie drużyny swoje pierwsze mecze rozegrały na boisku przy ulicy Sarbinowskiej. Niestety boisko nie przyniosło im szczęścia i swoje spotkania zakończyły porażkami. Obie ekipy przenoszą się do Leśnicy gdzie rozegrają mecz o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

3' Grzegorz Słonina oddaje pierwszy celny strzał na bramkę w tym spotkaniu.
5' Piotr Szymański strzala zza pola karnego, piłka trafia w słupek !
7' Pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu Visionica Team, niestety próba Lecha Molińskiego zakończyła się fiaskiem. Bramkarz bez problemów złapał piłkę.
9' (1:0) - Łukasz Janczyk wywalczył piłkę tuż za polem karnym przeciwnika, oddaje strzał w środek bramki i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
11' Tomasz Szeligowski centruje piłkę w pole karne z rzutu rożnego, Piotr Rączkiewicz najwyższej wyskakuje do piłki i oodaje strzał z głowy, piłka przelatuje obok słupka.
12' Rzut rożny dla White Panthers, Słonina dośrodkowuje w pole karne, z głowy uderza Grzywa, udaną interwencją popisuje się Marcin Malec.
13' Nażad Asaad podaje do Szeligowskiego, ten zagrywa do stojącego w polu karnym Pozowskiego, Przemek fatalnie pudłuje.
14' Instynktowana interwencja bramkarza White Panthers, z metra strzelał Pozowski, golkiper wybija piłkę na rzut rożny.
15' (2:0) - Grzegorz Słonina wykorzystuje dobre podanie ..........obrońcy przeciwnika i w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w siatce.
18' (3:0) - Piotr Szymański zagrywa do Pawła Turka, kolega zagrywa mu z powrotem kolanem, Piotr przyjmuje i trafia do siatki.
23' Grzegorz Słonina strzela z dystansu, piłkę na rzut rożny wybija stojący miedzy słupkami Marcin Malec.
27' - Fatalna interwencja Marcin Malca tuż za linią pola karnego, golkiper fauluje Słoninę i wylatuje z boiska.
27' - Między słupkami bramki Visionica Team staje Przemek Pozowski.
28' Grzegorz Słonina strzela zza pola karnego, bardzo niecelnie.
30' (4:0) - Rzut rożny, Grzegorz Słonina podaje do Piotra Szymańskiego, który precyzyjnym strzałem w któtki róg podwyższa prowadzenie.
35' Lech Moliński strzela z dystansu, piłka odbija się od dwóch słupków i wychodzi w pole gry, w tej akcji bramkarz White może mówić o sporym szczęściu.
38' (4:1) - Nażad Asaad uderza zza pola karnego, bramkarz bez szans na skuteczną interwencje.
39' Udana interwencja rezerwowego bramkarza, wybija piłkę na rzut rożny po strzale Andrzeja Zygmunta.
40' - Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę otrzymuje Piotr Szymański i Lech Moliński.

White Panthers zasłużenie zgarnia trzy oczka, zespół pod wodzą Piotra Szymańskiego zagrało świetne zawody. W następym meczu siłę White sprawdzi Warriors, Visionica Team zmierzy się z WrSport.pl