31.03 godz. 18:30, Leśnica, Sedzia: Jakub Orliński
2 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Krzyżanowski, Hummel, Wojewódka, Benzaouia, Kołodziejczyk, Kuźniewski, Zatwarnicki, Bieńkowski, Zamojski, Fojud, Grodzki, Mydler
Skład: Garbacz, Wichłacz, Grzelczak, Mikusz, Burzyński, Smolnik, Janczura, Labiś, Kozieł
17' Zouhair Benzaouia
36' Marcin Krzyżanowski
7' Michał Kozieł
14' Michał Kozieł
31' Paweł Smolnik
38' Jakub Janczura
40' Roger Mikusz
Zawodnik meczu: Michał Kozieł (Motor napędowy Zjednoczonych Emiratów Wrocławskich, po jego dwóch golach Z.E.W. odnotowali zwycięstwo nad faworyzowanym rywalem.)

Mecz, w którym faworytem jest OdraZooo. Drużyna Marcina Krzyżanowskiego ma już za sobą okazałe zwycięstwo nad Wybrańcami, Z.E.W. w swoim inauguracyjnym meczu przegrał 1:5 z M.W. Trade. Będzie to pierwsze spotkanie w huistorii rozgrywek Wrocbal, które zostanie rozegrane na boisku w Leśnicy.

2' Pierwszą groźną akcję przeprowadził Z.E.W., strzał Wichłacza z głowy okazał się niecelny.
4' Kolejna okazja dla Z.E.W., tym razem Kozieł obok słupka.
6' Indywidualna akcja Zouhaira zablokowana przez obrońców Zjednoczonych Emiratów Wrocławskich.
7' (1:0) - napór Z.E.W. zaprocentował!!! Michał Kozieł bezlitośnie wykorzystał bład bramkarza, który minął się z piłką w polu karnym i płaskim strzałem posłał piłkę do pustej bramki.
8' Z.E.W. nie zwalniają tempa, Garbacz nie trafił jednak z ostrego kąta.
9' Marcin Krzyżanowski ofiarnie blokuje strzał napastnika Zjednoczonych.
14' (2:0) - cóż za mecz w wykonaniu Z.E.W. Kozieł, fenomenalnym strzałem w samo okienko podwyższa prowadzenie!
15' Dwie świetne interwencje bramkarza OdryZoo.
18' Nieudana kontra Odry, Paweł Grzelczak był na posterunku.
22' Zawodnicy Odry ruszyli do odrabiania strat ale strzał Grodzkiego okazał się minimalnie niecelny.
23' Nieskuteczna akcja Zouhair - Grodzki.
24' Groźny strzał Zamojskiego padł łupem bramkarza Z.E.W.
26' OdraZoo wciąż w natarciu! Piłka po strzale Benzaouia trafia w słupek i wpada w ręce Grzelczaka.
30' Zouhair znów niecelnie!
31' - Paweł Smolnik za nieprzepisowo przeprowadzoną zmianę zawodników.
32' Zouhair Benzaouia z rzutu wolnego prosto... w rynnę znajdującą się na budynku szkolnym za boiskiem! Rynna nadaje się już tylko do blacharza.
36' - Marcin Krzyżanowski fauluje Kozieła, sędzia posyła go na dwie minuty kary.
38' - Gra mocno się zaostrzyła, Zouhair faulowany przez Jakuba Janczurę. Teraz to Z.E.W. przez dwie minuty zagra w osłabieniu.
40' - Roger Mikusz zagrywa piłkę ręką i słusznie zostaje ukarany żółta kartką.

Zjednoczone Emiraty Wrocławskie po fantastycznym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie ogrywają faworyzowanego rywala na boisku w Leśnicy. Wyglądan na to, że w 2 lidze nie będzie słabych drużyn.