28.03 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
M.W. Trade
5 : 1
( 3 : 1 )
Skład: Kozieł, Garbacz, Wichłacz, Grzelczak, Żuczek, Mikusz, Burzyński, Smolnik, Janczura
Skład: Bożek, Zborowski, Biegański, Borowski, Koziński, Makowczyński, Mizuro, Woźniak
13' Jakub Janczura
9' Kamil Biegański
11' Łukasz Makowczyński
17' Kamil Biegański
31' Łukasz Bożek
35' Łukasz Bożek
Zawodnik meczu: Kamil Biegański (Główny kreator gry ofensywnej, zdobył dwie bramki oraz zanotował dwie asysty.)

MW Trade choć jest debiutantem w rozgrywkach ligi trawiastej to liga Wrocbal nie jest im obca, drużyna dowodzona przez Łukasza Bożka występuje w naszych rozgrywkach na hali Redeco. Po rozstaniu się z konkurencyjną ligą postanowili podbić boisko przy ulicy Sarbinowskiej. Czy uda im się pokonać Zjednoczone Emiraty Wrocławskie ? Czas pokaże! Z.E.W również jest debiutantem choć niektóre osoby grające w tym zespole miały już okazje wystąpić w naszej lidze.

3' Michał Kozieł strzela niecelnie głową po dośrodkowaniu Tomasza Garbacza.
6' Szybka kontra drużyny Z.E.W  zatrzymana przechwytem piłki  przez jednego z obrońców M.W Trade.
7' Garbacz w ostatniej chwili blokuje strzał Kamila Biegańskiego mającego przed sobą tylko bramkarza.
8' Kozieł lobuje Łukasza Zborowskiego jednak piłka trafia w poprzeczkę !
9' (1:0) - Kamil Biegański płaskim strzałem zza pola karnego wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
11' (2:0) - Łukasz Makowczyński wykańcza dwójkową akcję. Asystę przy bramce zalicza Biegański.
13' (2:1) - Jakub Janczura otrzymuje dokładne podanie od Pawła Żuczka i w sytuacji sam na sam zdobywa bramkę kontaktową.
15' Łukasz Bożek strzela z dystansu, jednak minimalnie niecelnie.
17' (3:1) - Kolejny strzał z dystansu Kamila Biegańskiego. Piłka ponownie ląduje w siatce.
19' Bardzo aktywny w tym spotkaniu Biegański mija dwóch rywali, jednak w sytuacji sam na sam górą bramkarz Z.E.W.
23' Ponownie Biegański z dystansu. Tym razem obok bramki.
27' Dośrodkowanie w pole karne . Paweł Smolnik w doskonałej sytuacji strzela głową jednak trafia w słupek.
31' (4:1) - Łukasz Bożek mocnym strzałem po ziemi nie daje szans Pawłowi Grzelczakowi.
33' Paweł Smolnik strzela z dystansu. Mocno ale niecelnie.
35' (5:1) - Ładna akcja drużyny M.W Trade. Kamil Biegański mija obrońcę i dogrywa piłkę do Łukasza Bożka a ten nie ma problemu z pokonaniem bramkarza.
37' Tobiasz Borowski bliski pokonania.... swojego bramkarza. Słupek ratuje M.W. Trade przed utratą bramki.
39' Wojciech Burzyński strzela z dystansu jednak bardzo niecelnie.

Ekipa dowodzona przez Łukasza Bożka łatwo ograła innego debiutanta. Jeżeli M.W. Trade nadal będzie prezentować podobną formę stanie się poważnym kandydatem do awansu. W następnym meczu M.W Trade zagra z Głuchym Telefonem, natomias Z.E.W. podejmą OdraZoo.