10.06 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 0 : 2 )
Skład: Mamczak, Knopik, Piechocki, Krzemień, Jakubiak, Piechocki, Balcerek, Dąbrowski
Skład: Wyszumirski, Schmar, Pastuszek, Wierzchowski, Pastuszek, Moczulski, Andrzejczak, Ogłaza
19' Dawid Knopik
20' Mateusz Dąbrowski
25' Radosław Piechocki
28' Dawid Jakubiak
21' Marcin Pastuszek
Zawodnik meczu: Dawid Knopik (Bardzo aktywny pod bramką przeciwnika.Swój dobry występ udokumentował zdobyciem bramki. Zaliczył również asystę.)

W swoim debiutanckim sezonie w lidze WROCBAL ekipa Kasztanów kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i juz na trzy kolejki przed końcem może być prawie pewna awansu. Pierwsze punkty w rozgrywkach spróbują im dzis urwać zawodnicy Diabłów, którzy również walczą o awans. Faworytem tego spotkania jest debiutant naszej ligi jednak Dariusz Pastuszek i spółka z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny miały swoje sytuacje do zdobycia bramki. Pierwszy groźny strzał oglądalismy w 2 minucie kiedy to Radosław Piechocki uderzył z rzutu wolnego a piłka w minimalnej odległości przeleciała nad bramką. Trzy minuty później gracze Kasztanów byli bliscy strzelenia bramki..... samobójczej. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Piotra Wierzchowskiego , Przemysław Mamczak odbił piłkę i trafił w jednego z zawodników swojej drużyny. Bramkarz Kasztanów wykazał się jednak znakomitym refleksem i wybił piłkę z linii bramkowej.

W 9 minucie niewiele brakowało by bramkę samobójczą strzelił zawodnik Diabłów a konkretnie Robert Ogłaza. Wszystko zaczęło się od Sebastiana Piechockiego, który przedarł się lewą stroną i mocno dośrodkował w pole karne a wspomniany wcześniej Ogłaza wybił piłkę spod nóg rywala i trafił w poprzeczkę! Chwilę później Ogłaza był bliski trafienia już do właściwej bramki jednak jego strzał na rzut rożny wybił Mamczak. Kolejne kilka minut nie przyniosło żadnych groźnych akcji z obu stron.

Trzy minuty przed końcem pierwszej połowy przewagę uzyskali zawodnicy Kasztanów i końcówka tej części meczu zdecydowanie należała do nich. W 19 minucie dokładnym podaniem z własnej połowy popisał się Sebastian Piechocki a Dawid Knopik pięknym strzałem z pierwszej piłki otworzył wynik spotkania. Minutę później strzelec pierwszej bramki dograł w pole karne do Mateusza Dąbrowskiego a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki ustalając tym samym rezultat do przerwy.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej części meczu Diabły zdobyły bramke kontaktową. Autorem trafienia był Marcin Pastuszek, który wykorzystał dobre dogranie Piotra Wyszumirskiego. Po strzeleniu tego gola Dariusz Pastuszek i spółka ruszyli śmielej do ataku jednak nie potrafili wykorzystac dogodnych sytuacji. Losy spotkania rozstrzygnęły się pomiędzy 25 a 28 minutą. Najpierw Radosław Piechocki podwyższył prowadzenie Kasztanów zdobywając bramkę po podaniu swojego brata Sebastiana a trzy minuty później było już praktycznie po meczu kiedy to Dawid Jakubiak wykorzystał podanie Piotra Balcerka. Diabły próbowały odrabiać straty jednak ich akcje nie przyniosły żadnych efektów i spotkanie zakończyło się wygraną Kasztanów.

Ekipa Przemysława Mamczaka tym zwycięstwem przypieczętowała swój awans do 1 ligi. Diabłom natomiast brakuje trzech punktów do wywalczenia drugiego miejsca gwarantującego grę w barażach. Oba zespoły mają jeszcze do rozegrania po dwa spotkania. W przedostatniej kolejce Kasztany spotkają się z Wratislavią-Bio a Diabły zagrają z zespołem FC Pivosze.