09.06 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
0 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Ibowicz, Gawziński, Centkowski, Garbarczyk, Gmerek, Sokalski, Tendaj, Aguilera
Skład: Dobosz, Ziętek, Pytel, Bednarek, Gul, Turski, Gorczyński
15' Bartosz Gul (Gol samobójczy)
21' Łukasz Centkowski
26' Patryk Gawziński
39' Rafał Sokalski
Zawodnik meczu: Patryk Gawziński (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, Brał udział w większości akcji swojej drużyny a swój dobry występ zakończył z jednym golem i dwoma asystami na koncie.)

Dla Moico ten mecz nie ma juz praktycznie większego znaczenia. Ekipa Pawła Dobosza była stawiana przed rozgrywkami w roli najwiekszego faworyta do awansu jednak zawiodła i kolejną edycję ponownie spędzi w 2 lidze. Dla nich brak awansu oznacza wielkie rozczarowanie dla Asplexu natomiast utrzymanie statusu drugoligowca będzie wielkim sukcesem. Aby tak się stało Adam Gmerek i spółka muszą zgarnąć trzy oczka w tym spotkaniu i liczyć na korzystne dla nich rezultaty w innych meczach.

2' Uderzenie Tendaja przelatuje wysoko nad bramką.
4' Tym razem niecelnie uderzał Centkowski.
8' Potężne uderzenie Bartosza Gula z 5 metrów na rzut rożny wybija Ibowicz.
10' Dośrodkowanie Dobosza z rzutu rożnego i niecelny strzał głową Gula.
13' Aguilera zagrywa do wbiegającego w pole karne Gawzińskiego, którego strzał Turski paruje na rzut rożny.
15' (0:1) - Gmerek wpada w pole karne i mocno uderza. Piłka odbija się od słupka, następnie trafia w Bartosza Gula i wpada do bramki. Zupełnie przypadkowa, samobójcza bramka obrońcy Moico.
19' Tendaj zagrywa w pole karne do niepilnowanego Aguilery. Zawodnik Asplexu za pierwszym razem nie trafia w piłkę, natomiast druga jego próba jest zbyt lekka i Turski nie ma problemów z interwencją.
21' (0:2) - Łukasz Centkowski wykorzystuje dobre dogranie Patryka Gawzińskiego i z 5 metrów kieruje piłkę do bramki.
23' Rzut wolny dla Asplexu po złym wznowieniu gry przez Turskiego. Uderza Sokalski jednak trafia w mur.
24' Dwie dobre interwencje Turskiego w przeciągu kilku sekund. Pierwsza po strzale Gmerka,druga po uderzeniu Centkowskiego.
26' (0:3) - Patryk Gawziński mija w polu karnym rywala i posyła piłkę do bramki obok interweniującego Turskiego.
27' Turski odbija mocne uderzenie Tendaja z 9 metrów.
28' Dobosz uderza z dystansu jednak zbyt lekko i piłka ląduje wprost w rękach Ibowicza.
31' Tym razem Dobosz dośrodkowuje z linii autowej wprost na głowę niepilnowanego Bednarka, ten jednak uderza bardzo niecelnie.
35' indywidualna akcja Garbarczyka, który minął w polu karnym rywala jednak jego strzał trafił w boczną siatkę.
38' Tendaj w znakomitej sytuacji z 3 metrów trafia w bramkarza.
39' (0:4) - Podanie Gawzińskiego na 5 metr. Rafał Sokalski nieatakowany przez nikogo spokojnie przyjmuje piłkę i kieruje ją do bramki.

Bardzo ważne zwycięstwo zespołu Asplex, który w przekroju całego spotkania był stroną przeważającą i stworzył dużo więcej okazji strzeleckich od przeciwnika. Tym meczem obie drużyny zakończyły zmagania w tegorocznej edycji. Moico uplasuje się w środku ligowej tabeli natomiast zawodnicy Asplexu muszą czekać na wyniki innych spotkań, gdyż one zadecydują czy drużyna Adama Gmerka pozostanie w drugiej lidze.