09.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
Skład: Kmieć, Kaczan, Jędrzejewski, Gibas, Herman, Stolaś, Kropidłowski, Mąka, Stolaś
Skład: Homa, Czuczos, Adamaszek, Furmanek, Stachowski, Obremski, Tołłoczko, Miętkiewicz, Ploch, Bekała, Miętkiewicz, Buczyński, Krukowski
8' Michał Mąka
21' Michał Herman
26' Michał Herman
39' Michał Herman
40' Arkadiusz Kropidłowski
18' Mariusz Buczyński
30' Łukasz Kmieć (Gol samobójczy)
40' Dawid Tołłoczko
Zawodnik meczu: Michał Herman (Najaktywniejszy zawodnik na boisku. Spotkanie zakończył z hattrickiem na koncie.)

Kolejne spotkanie, które nie ma już wpływu na tabelę. Azzurrobianco choć mają jeszcze dwa spotkania do rozegranie stracili szansę na awans ponosząc porażkę w ostatniej kolejce. FC Zbieranina natomiast notuje kolejny spadek i następną edycję gracze Łukasza Kmiecia rozpoczną w trzeciej lidze.

2' Mocne uderzenie Kropidłowskiego z dystansu odbija Tołłoczko.
4' Po strzale Kmiecia piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
8' (0:1) - Michał Mąka otwiera wynik spotkania zdobywając bramkę z rzutu wolnego.
10' Jędrzejewski broni mocne uderzenie Stachowskiego z dystansu.
12' Michał Herman w znakomitej sytuacji do zdobycia bramki jednak z 6 metrów oddaje niecelny strzał.
15' Krzysztof Stolaś przegrywa pojedynek sam na sam z Tołłoczką.
18' Mariusz Buczyński ukarany żółtą katką za krytykę orzeczeń sędziego.
21' (0:2) - Po strzale z dystansu w wykonaniu Stolasia błąd popełnia Tołłoczko, który wypuszcza piłkę z rąk. Ta trafia pod nogi Michała Hermana, który mocnym strzałem od poprzeczki zdobywa drugą bramkę dla Zbieraniny.
24' Furmanek w znakomitej sytuacji na zmniejszenie strat jednak zawodnik Azzurrobianco przegrywa pojedynek sam na sam z Jędrzejewskim.
26' (0:3) - Precyzyjne uderzenie Michała Hermana z linii pola karnego wpada do bramki tuż przy słupku.
28' Paweł Stachowski uderza z dystansu jednak niecelnie.
29' Jędrzejewski piąstkuje piłkę po strzale Furmanka.
30' (1:3) - Tomasz Obremski będąc w polu karnym uderza na bramkę. Piłka odbija się od Łukasza Kmiecia i ląduje w siatce. Samobójcze trafienie na koncie kapitana Zbieraniny.
34' Rzut wolny z około 13 metrów. Do piłki podchodzi Krzysztof Stolaś jednak uderza nad bramką.
36' Mąka w polu karnym oddaje strzał. Piłka trafia w boczną siatkę.
39' (1:4) - Michał Herman otrzymuje podanie na 20 metr. Mija rywala i kieruje piłkę do pustej bramki, którą wcześniej opuścił Tołłoczko chcąc wspomóc partnerów z drużyny. Hattrick na koncie zawodnika Zbieraniny!
40' Dawid Tołłoczko ukarany czerwoną kartką za zatrzymanie poza polem karnym zmierzającej do bramki piłki.
40' (1:5) - Arkadiusz Kropidłowski mija rywala przed polem karnym i ładnym uderzeniem ustala wynik spotkania.

Pogodzona ze spadkiem Zbieranina znakomicie zaprezentowała sie na tle wyżej notowanego rywala i zasłużenie zgarnęła trzy oczka. Azzurrobianco natomiast zupełnie nie przypominał zespołu, który we wcześniejszych spotkaniach toczył wyrównane pojedynki z wiekszością drużyn. Dla ekipy Łukasza Kmiecia było to ostatnie spotkanie w obecnej edycji. Ragazzi natomiast w swoim ostatnim występie spotkają się z liderem tabeli FC Kasztany.