05.06 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Serwatka, Dobosz, Bednarek, Gul, Turski, Szymański, Antoszewski, Gorczyński, Gorczyński
Skład: Sudnik, Hebbechi, Mazurek, Lawless, Góreczny, Murach, Leal Felix, Ferrari, Ferros
3' Bartosz Gul
24' Damian Serwatka
25' Paweł Gorczyński
40' Damian Serwatka
11' Stafano Ferrari
13' Jose Manuel Leal Felix
31' Stafano Ferrari
40' Jose Manuel Leal Felix
Zawodnik meczu: Jose Manuel Leal Felix (Najaktywniejszy zawodnik w swoim zespole.Po jego indywidualnej akcji padła pierwsza bramka dla ACN a chwilę później sam zdobył bramkę popisując się pięknym strzałem z dystansu.)

Wciąż niepewne swojego bytu w drugiej lidze ACN FC spotka się z typowanym przed sezonem do awansu Moico. Peter Lawless i spółka wygrali dwa ostatnie spotkania czym znacznie poprawili swoją sytuację w tabeli. Moico natomiast tracąc punkty w meczach z niżej notowanymi rywalami straciło szansę na zajęcie jednej z dwóch pierwszych pozycji i pozostaje im już tylko walka o miejsca w środkowej strefie.

2' Pierwszy strzał w meczu oddaje Peter Lawless jednak jest to zbyt lekkie uderzenie i Piotr Turski nie ma kłopotów z interwencja.
3'  (0:1) - Bartosz Gul otrzymuje podanie w pole karne i mocnym strzałem otwiera wynik spotkania.
5' Po uderzeniu Dario Ferrosa nogami interweniuje Piotr Turski.
7' Znakomite zagranie Felixa do wbiegającego w pole karne Ferrosa a ten w sytuacji sam na sam trafia tylko w boczną siatkę.
11'  (1:1) - Felix minął dwóch rywali i zagrał w pole karne do Ferrosa, ten natychmiast odegrał na 5 metr do Stefano Ferrariego a zawodnik ACN strzałem z pierwszej piłki doprowadził do wyrównania.
13'  (2:1) - Jose Manuel Leal Felix popisuje się pięknym strzałem z 13 metrów a piłka tuż przy słupku wpada do bramki.
15' Znakomita okazja dla Moico na wyrównanie jednak Łukasz Bednarek będąc na 7 metrze posłał piłkę obok bramki.
19' Bednarek schodzi z lewej strony do środka i uderza z linii pola karnego jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.
21' Turski odbija na rzut rożny mocne uderzenie Felixa.
24'  Damian Serwatka ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
25'  (2:2) - Sebastian Antoszewski mija rywala i zagrywa w pole karne do Pawła Gorczyńskiego, mocny strzał napastnika Moico a piłka po rękach interweniującego Sudnika wpada do bramki.
25' Po kontrze w wykonaniu ACN Rafał Góreczny znalazł się sam przed Turskim i oddał strzał jednak bramkarz Moico nie dał się zaskoczyć i obronił to uderzenie.
29' Dwie znakomite interwencje Marka Sudnika ratują ACN przed utratą bramki. Pierwsza po strzale Antoszewskiego druga po dobitce Bednarka.
31' Rzut wolny dla Moico z odległości 16 metrów. Sebastian Antoszewski mocno uderza jednak Felix wybija piłkę z linii bramkowej.
31'  Stefano Ferrari ukarany żółtą kartką za faul.
33' Kontra ACN. Felix uderza zza pola karnego jednak wysoko nad bramką.
36' Mezri Hebbechi przejmuje piłkę na własnej połowie i rusza z akcją. Zagranie w pole karne do Ferrosa a ten z 7 metrów nie trafia w bramkę.
39' Felix faulowany 15 metrów od bramki. Z rzutu wolnego uderza Peter Lawless jednak piłka przelatuje wysoko nad bramką.
40'   Jose Manuel Leal Felix i Damian Serwatka ukarani żółtymi kartkami za utarczki słowne.
40'  Dla Damiana Serwatki jest to druga żółta kartka w tym spotkaniu.

Bardzo wyrównane spotkanie zakończone sprawiedliwym podziałem punktów. ACN  z pewnością wolałby zgarnąć trzy oczka, które znacznie przybliżyły ich do utrzymania w gronie drugoligowców jednak jeden punkt w ich sytuacji jest równiez dobrym wynikem. W swoich ostatnich meczach w obecnej edycji ACN spotka się z RedKnee a Moico zagra z Asplexem.