tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Kasztany 11 +49 33
2 . Diabły 11 +13 23
3 . FC Velicante Wrocław 11 +12 22
4 . Moico 11 +27 17
5 . RedKnee 11 +4 15
6 . ACN FC 11 +1 15
7 . Azzurrobianco 11 -2 15
8 . FC Pivosze 11 +2 14
9 . Asplex 11 -3 14
10 . FC Zbieranina 11 -13 10
11 . Wratislavia-Bio 11 -35 6
12 . Czarny Byk 11 -55 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
03.06 godz. 18:30, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
Czarny Byk
FC Kasztany
8 : 0
( 6 : 0 )
Skład: Szycher, Wolan, Owczarek, Wolan, Kopeć, Jurczak, Mazurkiewicz, Barczak, Strykowski
Skład: Mamczak, Knopik, Piechocki, Krzemień, Stopa, Jakubiak, Piechocki, Balcerek, Dąbrowski, Sadliński
4' Radosław Piechocki
6' Radosław Piechocki
8' Piotr Balcerek
15' Piotr Balcerek
16' Szymon Krzemień
18' Konrad Sadliński
23' Dawid Jakubiak
26' Piotr Balcerek
Zawodnik meczu: Piotr Balcerek (Autor hattricka, jeden z najgroźniejszych zawodników pod bramką Tomka Szychera.)
    vs   
 
FC Kasztany to wciąż jedyny, niepokonany zespół w Lidze Wrocbal. Trudno było się też spodziewać aby ostatni w tabeli Czarny Byk mógł przerwać tą passę. Spodziewaliśmy się jednostronnego widowiska i tak też się stało, drużyna Przemka Mamczaka kontrolowała cały przebieg spotkania a rywale postraszyli jedynie kilkoma kontrami.

Już w pierwszej minucie Kasztany mogły wyjść na prowadzenie ale Radosława Piechockiego zatrzymał słupek. Trzy minuty później snajper Kasztanów nie pomylił się i strzałem w krótki róg pokonał Tomka Szychera. W 5 minucie, Czarny Byk przeprowadził pierwszą, groźną kontrę ale strzał Michała Strykowskiego na rzut rożny sparował bramkarz Kasztanów. Kolejna akcja przyniosła drugie trafienie dla lidera grupy A, 2 ligi. Dwójkowa akcja braci Piechockich zakończyła się celnym strzałem Radka. Po ośmiu minutach gry było już 3:0, Piotr Balcerek uderzył z ostrego kąta w krótki róg.

Czarny Byk znów szukał okazji do strzelenia gola z kontry i bliski szczęścia był w 12 minucie Mazurkiewicz ale jego strzał z głowy nie znalazł drogi do bramki Mamczaka. FC Kasztany byli skuteczniejsci i w przeciągu trzech minut kolejne trafienia zaliczali: Piotr Balcerek, Szymon Krzemień oraz Konrad Sadliński. Wynik do przerwy to 6:0 dla FC Kasztanów.

Po przerwie, już w 23 minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Jakubiak popisując się celnym strzałem z ostrego kąta. Minutę później Konrad Sadliński zaliczył słupek po strzale z linii pola karnego. Kolejny gol był autorstwa Piotra Balcerka, który wykorzystał sytuację sam na sam z Szycherem.

Honorowe trafienie dla Czarnego Byka mógł zanotować Błażej Jurczak ale jego strzał do pustej już bramki, ofiarnie zablokował Michał Stopa za co Przemek Mamczak obdarował go ojcowskim pocałunkiem w czoło ;) Mecz zakończył się wynikiem 8:0.

FC Kasztany podtrzymują świetną passę meczów bez porażki w lidze Wrocbal i jedną nogą są już w 1 lidze. Teraz czeka ich spotkanie Diabłami, które zajmują pozycję wicelidera w grupie A.


Zawodnik meczu :

Piotr Balcerek (FC Kasztany)

autor: Marcin Wiktorowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl