03.06 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 1 )
Skład: Pacholski, Bartosik, Trochimczuk, Bąbka, Kasprowiak
Skład: Wyszumirski, Pastuszek, Schroeder, Wierzchowski, Pastuszek, Moczulski, Andrzejczak, Ogłaza
16' Damian Bąbka
14' Maciej Moczulski
24' Dariusz Pastuszek
Zawodnik meczu: Piotr Wyszumirski (Najaktywniejszy zawodnik w swoim zespole.Często nękał rywal akcjami a gdyby koledzy wykorzystali jego dobre dogrania wynik mógł być dużo wyższy.Zaliczył asystę przy zwycięskiej bramce.)

Diabły nadal mają nadzieję na zajęcie drugiego miejsca w tabeli dającego grę w barażach. Dariusz Pastuszek i spółka od czterech spotkań pozostają niepokonani i mają nadzieję, że passa będzie kontynuowana. Rywal znajduje się w strefie spadkowej i w wielu spotkaniach miał kłopoty z zebraniem meczowej siódemki co odbiło sie na ich wynikach. Faworytem wydaje się być zespół Diabłów jednak Wratislavia-Bio z pewnościa postawi trudne warunki.

1' Po raz kolejny drużyna Wratislavii-Bio ma kłopoty z zebraniem meczowej siódemki. Dziś ekipa Piotra Piecha wystąpi w zaledwie pięcioosobowym składzie, dodatkowo bez nominalnego bramkarza. Miejsce pomiędzy słupkami zajmuje Tomasz Trochimczuk.
2' Diabły bliskie objęcia prowadzenia! Maciej Moczulski zagrywa w pole karne do Piotra Wierzchowskiego po strzale którego piłka trafia w słupek!
4' Damian Bąbka dośrodkowuje z linii autowej a Paweł Pacholski strzałem głową przenosi piłkę nad poprzeczką.
7' Ładne zagranie Wyszumirskiego do będącego w polu karnym Ogłazy. Zawodnik Diabłów uderza szczupakiem a piłka po raz kolejny trafia w słupek!
10' Grające w przewadze Diabły nie schodzą z połowy rywala. Osłabiona Wratislavia nie może skonstruować żadnej akcji.
11' Pacholski przejmuje piłkę na własnej połowie i rusza do przodu. Strzał z 15 metrów jednak zbyt lekki i Andrzejak nie ma kłopotów z interwencją.
12' Kasprowiak w indywidualnej akcji. Zawodnik Wratislavii-Bio minął dwóch obrońców, następnie bramkarza i gdy wydawało się, że padnie bramka jego strzał okazał się niecelny!
14'  (1:0) - Maciej Moczulski decyduje sie na strzał z 15 metrów, piłka odbija sie od słupka i wpada do bramki.
16'  (1:1) - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i powietrznym pojedynku bramkarza Diabłów z zawodnikiem Wratislavii-Bio piłka spada pod nogi Damiana Bąbki, który z 5 metrów umieszcza ją w bramce!
19' Dośrodkowanie z linii autowej. Zupełnie niepilnowany w polu karnym Pacholski wyskakuje do strzału jednak nie trafia w piłkę głową!
22' Wyszumirski uderza z linii pola karnego i pechowo trafia w stojącego tuż przed bramką zawodnika swojej drużyny Macieja Moczulskiego. Gdyby nie to piłka z pewnością wpadłaby do bramki!
24'  (2:1) - Tym razem Wyszumirski w indywidualnej akcji mija rywala z prawej strony i zagrywa na 9 metr a Dariusz Pastuszek strzałem z pierwszej piłki wyprowadza Diabły na prowadzenie.
27' Po strzale Wierzchowskiego z narożnika pola karnego piłka trafia tylko w boczną siatkę.
29' Kolejny raz Wyszumirski dogrywa piłkę jednak tym razem dobrego podania kolegi nie wykorzystuje Wierzchowski, który zbyt lekko uderza na bramkę.
31' Marcin Pastuszek zagrywa do Roberta Ogłazy ten wpada z piłką w pole karne i oddaje strzał po długim rogu jednak futbolówka trafia w słupek!
33' Pacholski mija dwóch rywali i zagrywa w pole karne do Kasprowiaka ten natychmiast oddaje piłkę do Bąbki, którego strzał w ostatniej chwili blokuje obrońca Diabłów.
35' Ależ okazja dla Diabłów! Moczulski dostaje piłkę w pole karne i zgrywa ją piętą kompletnie myląc bramkarza. Do zagrania dopada Wierzchowski i mocno uderza jednak stojący na linii bramkowej Pacholski wybija piłkę, która trafia jeszcze w poprzeczkę i wychodzi w pole!
37' Bartosik dośrodkowuje z rzutu rożnego a niepilnowany Bąbka strzałem głową przenosi piłkę nad poprzeczką.
40' Dariusz Pastuszek uderza mocno zza pola karnego jednak piłka w znacznej odległości mija bramkę.
40' - Koniec spotkania.

Diabły kontunuują dobrą passę meczów bez porażki jednak zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu nie przyszło im łatwo. Dziwi to o tyle iż rywal przez cały mecz grał w osłabieniu. Ekipa Dariusza Pastuszka raziła jednak nieskutecznością w tym między innymi trzy razy po strzałach graczy tego zespołu piłka trafiała w słupek a raz w poprzeczkę. Ostatecznie jednak udało się im zdobyc trzy punkty i powrócic na drugie miejsce w tabeli. Wratislavia-Bio natomiast ma już tylko matematyczne szanse na utrzymanie się w gronie drugoligowców. W nastepnej kolejce Diabły spotkają się z liderem FC Kasztany a Wratislavia-Bio zagra z RedKnee.

Piotr Wyszumirski (Diabły)

autor: Marcin Milczanowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: milka@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.