26.05 godz. 18:30, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 6 )
Skład: Serwatka, Dobosz, Ziętek, Bednarek, Gul, Turski, Janiak, Szczytowicz, Gorczyński, Górzyński, Gorczyński
Skład: Pacholski, Piech, Mazur, Bartosik, Bąbka
6' Łukasz Górzyński
8' Daniel Szczytowicz
12' Filip Janiak
14' Daniel Szczytowicz
18' Damian Serwatka
20' Łukasz Bednarek
22' Łukasz Górzyński
24' Damian Serwatka
26' Damian Serwatka
27' Paweł Gorczyński
28' Wojciech Gorczyński
30' Damian Serwatka
32' Filip Janiak
2' Paweł Pacholski
Zawodnik meczu: Damian Serwatka (Autor czterech goli dla Moico w tym spotkaniu. Był nie tylko aktywny w ofensywie ale i bardzo waleczny w defensywie.)

Mecz pomiędzy Moico a Wratislavią-Bio był meczem do jednej bramki co było do przewidzenia patrząc na składy obu zespołów. Piotr Piech po raz kolejny miał problem ze skompletowaniem składu przez co na boisku pojawiło się tylko pięciu zawodników Bio, po stronie Moico zobaczyliśmy natomiast aż jedenastu graczy z najmocniejszymi jej punktami na czele.

Spotkanie rozpoczęło się dość nieoczekiwanie od gola dla Wratislavii. Już w 2 minucie, Paweł Pacholski zdecydował się oddać strzał na bramkę Moico zaraz po minięciu linii środkowej co zaowocowało fantastycznym trafieniem w samo okienko. Było to jednak pierwsze a zarazem ostatnie trafienie dla zawodników w zielonych strojach. Po tym golu, Moico przejęło inicjatywę na boisku a do wyrównania, w 6 minucie doprowadził Łukasz Górzyński po podaniu Daniela Szczytowicza. Dwie minuty później Górzyński odwdzięczył się Szczytowiczowi i teraz to popularny "Kaku" asystował przy trafieniu koleki.

Moico grając w przewadze dwóch zawodników nie narzuciło wysokiego tempa i po dwóch nieudanych akcjach Szczytowicza, kolejnego gola doczekaliśmy się w 12 minucie kiedy to mocny strzał z dystansu oddał Filip Janiak. Po kolejnych, dwóch minutach gry było 4:1, Szczytowicz strzelił z lewego sektora pola karnego tuż obok bramkarza. Wratislavia-Bio po raz drugi w tej części spotkania, zaatakowała dopiero w 17 minucie ale zaskakujący strzał Bąbki z dystansu, wyłapał Piotr Turski. Tuż przed przerwą, Moico dołożyło jeszcze dwa trafienia, najpierw bramkarza rywali pokonał Damian Serwatka, który trącił piłkę tuż przed bramką po strzale Górzyńskiego a po chwili na 6:1 podwyższył Łukasz Bednarek.

Obraz gry w drugiej połowie niewiele się zmienił, zawodnicy Moico prześcigali się w marnowaniu dogodnych sytuacji i tylko dzięki przewadze dwóch zawodników, przewaga bramkowa rosła. W 22 minucie płaskim strzałem tuż przy słupku, swojego drugiego gola strzelił Górzyński, dwie minuty później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Serwatka. Za chwilę ten sam zawodnik podwyższył na 9:1. Dzielna piątka z Wratislavii z każdą, kolejną minutą opadała z sił i przyjmowała kolejne ciosy. 27 minuta i zrobiło się już 10:1 po trafieniu Pawła Gorczyńskiego. Nie minęła minuta gry a podanie Pawła Dobosza na gola zamienił Wojciech Gorczyński.

Kolejną bramkę w tym meczu zdobył Damian Serwatka a wynik na 13:1, w 32 minucie ustalił Filip Janiak. Wratislavia-Bio była bliska zmniejszenia rozmiarów porażki w 35 minucie ale strzał Pawła Bartosika o centymetry minął dalszy słupek bramki Turskiego.