20.05 godz. 18:30, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 0 )
Skład: Ibowicz, Gąsowski, Gawziński, Centkowski, Kwiecień, Garbarczyk, Gmerek, Tendaj, Bida, Aguilera
Skład: Mamczak, Piechocki, Stopa, Jakubiak, Piechocki, Balcerek, Dąbrowski
16' Piotr Balcerek
18' Radosław Piechocki
34' Radosław Piechocki
38' Dawid Jakubiak
Zawodnik meczu: Radosław Piechocki (Kolejny świetny występ Radka, który bez wątpienia jest jednym z najlepszych zawodników ligi 2A. W dzisiejszym spotkaniu zanotował 2 trafienia.)

Asplex traci zaledwie trzy punkty do widelidera, zadanie mają bardzo trudne bowiem podejmują lidera tabeli. FC Kasztany w obecnych rozgrywkach zgromadzili komplet punktów. Smak porażki jest im kompletnie obcy. Jeżeli ograją swoich rywali będą jedną nogą w pierwszej lidze. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie bowiem drużyna przeciwna zawsze dodatkowio motywuje się na mecz z liderem.

1' Rozpoczynamy wtorkowe zmagania na Leśnicy. Spotkanie rozpoczyna drużyna Asplex.
2' Nieobecnego w dzisiejszym spotkaniu Mariusza Teskę zastępuje między słupkami Łukasz Centkowski.
3' Pewna interwencja Mamczaka po strzale z dystansu Tendaja.
4' Dośrodkowanie w pole karne FC Kasztany. Wszystko wyjaśnia obrońca.
6' Balcerek obraca się z piłką na wysokości pola karnego i decyduje się na strzał. To było słabe wykończenie.
8' Uderzenie Radka Piechockiego paruje na rzut rożny bramkarz.
9 Świetna interwencja Centkowskiego po strzale z najbliższej odległości.
10' Akcja po drugiej stronie boiska. Piłka przelatuje nad niepewnie interweniującym bramkarzem, jednak w porę wszystko wyjaśnia obrońca.
11' Kolejny strzał Balcerka, który daje wiele do życzenia.
12' Niecelny strzał z wysokości pola karnego Dąbrowskiego.
13' Zawodnicy FC Kasztany coraz bardziej zbliżają się pod pole karne rywala, jednak ich strzały daleko odbiegają od zamierzonego celu.
14' Piłka po strzale Radka Piechockiego odbija się od słupka i wylatuje na aut. Zabrakło naprawdę niewiele!
15' Tendaj mija obrońce i decyduje się na strzał
16'  (1:0) - FC Kasztany w końcu dopięły swego! Wynik spotkania otwiera Piotr Balcerek.
18'  (2:0) - FC Kasztany powiększają prowadzenie. Radek Piechocki mocnym strzałem z dystansu pokonuje Centkowskiego.
19' Kolejna szansa dla FC Kasztany, jednak Dąbrowski strzela wprost w bramkarza!
21' Niecelny strzał z dystansu S.Piechockiego.
22' Piłka po strzale Dąbrowskiego trafia wprost w ręce bramkarza.
24' Świetna interwencja Centkowskiego po strzale Radka Piechockiego.
25' Kontra zespołu Asplex, jednak przy decydującym podaniu zabrakło precyzji.
26' Uderzenie Radka Piechockiego w ostatniej chwili blokuje obrońca.
27' Tendaj próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z środka boiska, jednak zabrakło precyzji.
28' Radek Piechocki zagrywa w pole karne do Balcerka, jednak napastnika Fc Kasztany ubiegł obrońca.
31' Balcerek wpada w pole karne i decyduje się na strzał, który blokuje ponownie obrońca.
32' Uderzenie Gąsowskiego pewnie chwyta Mamczak.
33' Kolejna próba Gąsowskiego, jednak tym razem piłka nawet nie poleciała w kierunku bramki.
34' Kontra zespołu Asplex. Tendaj uruchamia prostopadłym podaniem Gawzińskiego, który wychodzi sam na sam z wychodzącym z bramki Mamczakiem. Piłka po jego strzale odbija się od nogi bramkarza i wypada na rzut rożny.
34'  (3:0) - Radek Piechocki po raz drugi wpisuje się na listę strzelców i tym samym studzi zapędy rywali do zdobycia kontaktowej bramki.
35' Mamczak niepewnie broni strzał Tendaja i wybija piłkę wprost pod nogi Garbarczyka, który zakręcił się w polu karnym z piłką. Zmarnowana szansa!
36' Kontra zespołu Asplex. Gmerek wykłada piłkę Gawzińskiemu, który nie strzela w jakże dogodnej sytuacji!
37' Strata Garbarczyka, Balcerek wykłada piłkę w pole karne do Dąbrowskiego, jednak napastnik FC Kasztany trafia tylko w słupek!
37' Fc Kasztany wychodzą z kontrą 3 na 1, jednak podanie Dąbrowskiego do Balcerka było zbyt niecelne aby piłka mogła wpaść do siatki.
38'  (4:0) - Niewykorzystane akcje lubią się mścić. Dawid Jakubiak mocnym strzałem pokonuje Centkowskiego.

FC Kasztany od pierwszych minut zdominowało to widowisko, nie dając żadnych szans rywalowi. Podopieczni Przemka Mamczaka pewnie dążą do wygrania ligi 2A i wydaje się, że już nikt nie ma szans aby zabrać im tytuł. W następnej kolejce FC Kasztany będą miały okazję potwierdzić swoją wyższość w starciu z Azzurobianco, natomiast Asplex podejmie FC Pivoszy.