19.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
3 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Serwatka, Dobosz, Ziętek, Gul, Gorczyński, Markiel
Skład: Kmieć, Jędrzejewski, Herman, Woźniak, Stolaś, Chmielnicki, Mąka, Stolaś
10' Remigiusz Markiel
14' Krzysztof Stolaś
15' Krzysztof Stolaś
37' Marcin Chmielnicki
Zawodnik meczu: Krzysztof Stolaś (Bardzo dobra gra w ofensywie, strzelił dwie i był najbarwniejszą postacią na boisku.)

Zawodnicy Moico po udanym początku sezonu nieco spóścili z tonu. Gra w ostatnim czasie nie układa się po myśli kapitana,szwankuje przedewszystkim nowy zaciąg zawodników. Ostatnia przegra bardzo mocno komplikuje szanse awansu do Pierwszej ligi. FC Zbieranina wciąż szuka stabilizacji i odpowiedniej formy. Być może ostatnie ligowe zwycięstwo spowoduje, że w zespole będzie nowy Duch i gra zacznie się kleić.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Moico dziś w szóstkę ! Na boisku przy ulicy Sarbinowskiej brakuje kluczowych zawodników z Piotrem Turskim na czele. Między słupkami stoi Bartosz Gul
5' Ekipa Zbieraniny mimo przewagi jednego zawodnika nie są wstanie osiągnąć optycznej przewadzi, Moico dzielnie stawia opór rywalom.
8' Kontra Moico, Serwatka zagrywa na wolne pole do Merkiela, Remigusz strzela i trafia w nogi bramkarza.
10'  (0:1) - Rzut rożny dla Moico, Paweł Dobosz dośrodkowuje w pole karne, Remigiusz Merkiel strzela z głowy i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
12' Łukasz Kmieć strzela z dystansu bramkarz wybija piłkę przed siebie, do futbolówki dochodzi Michał Mąka i strzela w poprzeczkę.
13' Ponownie Stolaś, zagywa piętą przed pole karne do Michała Hermana, niestety pomocnik Zbieraniny trafia w nogi obrońcy.
14'  (1:1) - Podanie z głębi pola do Krzysztofa Stolasia, napastnik strzela na bramkę, piłka wpad w długi róg.
15'  (2:1) - Indywidualna akcja Stolasia, Krzysiek uderza " z dużego palca" piłka wpada w sam środek bramki.
17' Zbieranina dochodzi do głosu, zawodnicy Moico są w poważnych tarapatach.
18' Poprzeczka ratuje Moico przed utratą bramki, pechowcem okazał się Marcin Chmielnicki.
19' Zmarnowana okazja Chmielnickiego, wychodzi sam na sam i strzela na bramkę, piłka przelatuje obok słupka.'
23' FC Zbieranina ciągle próbuje, niestety brakuje wykończenia w ich sytuacjach. Okazji jest sporo.
27' Jedna z nielicznych wypadów Moico na połowę Zbieraniny, Merkiel strzela z dystansu, bramkarz nie daje się zaskoczyć.
29' Rzut wolny pośredni dla Zbieraniny, Stolaś zagrywa do Mąki, piłką po strzale Michała przelatuje obok słupka.
32' Merkiel zagrywa z końcowej lini do Dobosza, Paweł strzela bardzo niecelnie.
33' Mało brakło ! Serwatka z Merkielem rozklepali obrońców Zbieraniny, w ostatniej chwili całą sytuację zażegnał powracający w pole karne Michał Mąka.
35' Mocny strzał Merkiela z dystansu, bramkarz Zbieraniny wyciągnął się jak struna i końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.
37'  (3:1) - Sędzia Rynkowski stosuje korzyść, faulowany był Herman, Michał zagrywa przed pole karne do Marcina Chmielewskiego który pewnym strzałem technicznym strzałem podwyższa prowadzenie.
38' Michał Mąka próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, piłka przeleciała obok słupka.
39' Udane wyjście z bramki Bogdana Gula, w ostatniej chwili przerwał podanie do napastnika.
39' Strzał rozpaczy Serwatki, piłka przelatuje daleko od bramki.

Zbieranina z wielkim problemami wygrali to spotkanie, Moico mimo problemów kadrowych postawiło rywalowi ciężkie zadanie. Najważniejsze są punkty, które pozwalają dać nadzieje ekipie Łukasza Kmiecia na lepszą grę w następnych spotkaniach.W następnym meczu FC Zbieranina zagra z RedKnee , Moico podejmnie Wratislavia-Bio.