tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Kasztany 11 +49 33
2 . Diabły 11 +13 23
3 . FC Velicante Wrocław 11 +12 22
4 . Moico 11 +27 17
5 . RedKnee 11 +4 15
6 . ACN FC 11 +1 15
7 . Azzurrobianco 11 -2 15
8 . FC Pivosze 11 +2 14
9 . Asplex 11 -3 14
10 . FC Zbieranina 11 -13 10
11 . Wratislavia-Bio 11 -35 6
12 . Czarny Byk 11 -55 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
13.05 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Adrian Miedziński
FC Pivosze
RedKnee
0 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Przybysławski, Chrzan, Kozaczuk, Wilkosz, Sitek, Rojek, Rzepczyński, Kot, Girulski
Skład: Paradyż, Marczak, Bednarz, Bukowski, Kaczmar, Kaczor, Leszczyński, Kamyczek, Płociniczak, Smulski, Zawadzki, Shahzad, Jastrzębski
9' Paweł Chrzan
Zawodnik meczu: Paweł Chrzan (Strzelił jedyną bramkę w meczu, To trafienie może okazać się bezcenne w końcowym rozrachunku. Na wyróżnienie zasługuje również bramkarz FC Pivosze.)
    vs   
 
Mecz o przysłowione sześć punktów, Redknee znajduje się oczko wyżej od Pivoszy, sytuacja tych drugich jest nieciekawa, przegrana może spowodowa, że spadek z drugiej ligi będzie bardzo realny. Debiutant uniesiony ostatnim zwycięstwem w Pucharze Ligi będzie próbował zmazać niechlubną serię dwóch porażek z rzędu i uzystkać bezpieczną przewagę nad grupą spadkową. 

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.

3' Fenomenalna interwencja bramkarza FC Pivosze, golkiper najpierw broni strzał Karola Zawadzkiego, a później dobitkę Marcina Kaczora.

6' Kolejny raz golkiper FC Pivoszy ratuje swój zespół przed utratą bramki, w ostatniejch chwili przerwał doskonałe podanie Kaczmara do Kaczora.

9'  (0:1) - Wojtek Sitek zagrywa długą piłkę z własnej połowy w pole karne RedKnee, do piłki wyskakuje Paweł Chrzan i głową pokonuje Jastrzębskiego.

13' Podanie z głębi pola do Krzysztofa Rzepczyńskiego, napastnik Pivoszy nie trafił czysto w piłkę i cała akcja zakończyła się fiaskiem.

15' Dominik Kaczmar miją Wojtka Sitka i wpada w pole karne, niestety strzał okazła się niecelny i od bramki zaczni Marek Kot.

16' Marcin Kaczor zagrywa do Dominika Kaczmara, pomocnik RedKnee uderza bardzo mocno, piłka przeleciała obok słupka.

17' Strata piłki w środkowej strefie przez Girulskiego, kontra RedKnee zakończyła się fiaskiem, ponieważ Marczka nie porozumiał się z Kaczorem i piłka wyszła poza pole gry.

19' Jerzy Kamyczek zagrywa piłkę wzdłuż linii bramkowej, wbiegający Kaczmar nie sięgnął piłki i wciąż w notesie sędziego widnieje tylko jedna bramka.

20' - Koniec pierwszej połowy.

24' Kozaczuk strzela na bramkę RedKnee, piłka przelatuje nad poprzeczką.

26' Kolejna okazja przed FC Pivosze, Girulski otrzymał dobre podanie od Kozaczuka, lecz zbyt długo zwlekał z oddanie strzału i obrońcy wybili mu piłkę spod nóg.

28' Udana wymiana podań miedzy Paradyżem a Kamyczkiem, ostatecznie ten drugi uderzył na bramkę a stojący między słupkami golkiper wybił futbolówkę nogami na rzut rożny.

31' Szybko rozegrany rzut wolny przez Kaczora, zagrywa do Kaczmara, Dominik strzela zza pola karnego, piłka przeleciała obok lewego słupka.

33' Udana interwencja golkipera FC Pivosze, w ostatniej chwili Kot wyszedł z bramki i przerwał groźną akcję przeprowadzoną przez Bukowskiego.

35' Dośrodkowanie Smulskiego z autu, do piłki najwyżej wyskoczył Leszczyński i uderzył z głowy, piłka poszybowała nad poprzeczką.

37' Zagranie w tempo Chrzana do Rojka, Andrzej przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.

40' - Koniec spotkania.


FC Pivosze uciekają spod topora. Trzy oczka są im bardzo potrzebne. Wygrana pozwoli zachować im szansę na utrzymanie i wniesie trochę spokoju. W następnym meczu drużyna dowodzona przez Pawła Chrzana zagra z ACN FC , RedKnee skomplikowało sobie sytuacje, teraz trzeba wygrywać bowiem rywale nie próżnują. W kolejnym spotkaniu ekipa Dominika Kaczmara zagra z FC Velicante Wrocław.

Zawodnik meczu :

Paweł Chrzan (FC Pivosze)

autor: Adrian Miedziński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czs dla drużyny/przerwa w grze.