12.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kmieć, Jędrzejewski, Herman, Woźniak, Stolaś, Chmielnicki, Mąka, Stolaś
Skład: Pacholski, Piech, Mazur, Bartosik, Gawlik, Bąbka
8' Michał Herman
14' Łukasz Woźniak
33' Marcin Chmielnicki
34' Łukasz Woźniak
34' Krzysztof Stolaś
36' Michał Herman
37' Krzysztof Stolaś
38' Michał Mąka
14' Piotr Piech (Rzut karny)
24' Damian Bąbka
Zawodnik meczu: Krzysztof Stolaś (Stwarzał największe zagrożenie pod bramką przeciwnika a swój dobry występ zakończył z dwoma golami i trzema asystami na koncie)

Mecz o przysłowiowe sześć punktów. Obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej i walczą o utrzymanie w związku z czym punkty są im bardzo potrzebne. Jak dotychczas FC Zbieranina we wszystkich spotkaniach schodziła z boiska pokonana i jest to dla nich ostatnia szansa na rozpoczęcie skutecznej walki o zachowanie drugoligowego bytu. Wratislavia Bio w trochę lepszej sytuacji z trzema punktami na koncie.

1' Wratislavia-Bio po raz kolejny w tym sezonie wystąpi w zaledwie sześcioosobowym składzie co już na początku spotkania znacznie zmniejsza szanse tej drużyny na sukces.
2' Krzysztof Stolaś uderza mocno zza pola karnego. Rafał Gawlik wybija piłkę na rzut rożny.
3' Ponownie interweniuje Gawlik tym razem po strzale Michała Hermana.
6' Marcin Chmielnicki dogrywa w pole karne a będący na trzecim metrze Michał Mąka strzałem z pierwszej piłki nie trafia w bramkę.
7' Gawlik wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z Hermanem.
8'  (0:1) - Krzysztof Stolaś zagrywa wzdłuż bramki a Michał Herman płaskim strzałem otwiera wynik spotkania.
11' Niecelne uderzenie Łukasza Kmiecia zza pola karnego.
14' Kuriozalna sytuacja. Akcja Wratislavii-Bio i niezrozumiała dla wszystkich reakcja Łukasza Woźniaka który we własnym polu karnym łapie piłkę w ręce! Rzut karny!
14'  Łukasz Woźniak ukarany żółtą kartką.
14'  (1:1) - Piotr Piech pewnym egzekutorem rzutu karnego i mamy remis.
17' Faul przed polem karnym. Z rzutu wolnego uderza Damian Bąbka a piłkę na rzut rożny wybija Maciej Jędrzejewski.
20' Kontra Wratislavii-Bio. Piech dogrywa w środek do Pacholskiego ten strzela jednak piłka ląduje wprost w rękach bramkarza.
21' Krzysztof Stolaś uderza, piłka po rękach Gawlika trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole.
24'  (2:1) - Damian Bąbka w sytuacji sam na sam pewnym strzałem daje prowadzenie Wratislavii-Bio.
27' Bartosik zagrywa do Bąbki ten strzela jednak piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
28' Ponownie akcja Bartosik-Bąbka. Ponownie uderza Bąbka a Jędrzejewski wybija piłkę na rzut rożny.
30' Daleki wyrzut Gawlika. Bąbka zgrywa piłkę głową, Bartosik wychodzi sam na sam i przerzuca piłkę nad wychodzącym Jędrzejewskim. Strzał napastnika Wratislavii-Bio z linii bramkowej wybija wracający Kmieć.
33'  (2:2) - Marcin Chmielnicki otrzymuje podanie w pole karne, obraca się z piłką i mocnym strzałem doprowadza do wyrównania.
34'  (2:3) - Łukasz Woźniak plaskim strzałem zza pola karnego daje prowadzenie FC Zbieraninie.
34'  (2:4) - Krzysztof Stolaś wpada w pole karne i zdobywa bramkę strzelając obok interweniującego bramkarza.
36'  (2:5) - Michał Herman wykorzystuje dogranie Krzysztofa Stolasia i powiększa prowadzenie Zbieraniny.
37'  (2:6) - Krzysztof Stolaś zdobywa bramkę pięknym lobem z połowy boiska.
38'  (2:7) - Michał Mąka ustala wynik spotkania.

Wratislavia-Bio grająca przez całe spotkanie w osłabieniu do 30 minuty była równorzędnym przeciwnikiem i prowadziła jednak później graczom tej drużyny zabrakło sił co w pełni wykorzystali rywale zdobywając sześc bramek w ostatnich siedmiu minutach. FC Zbieranina zdobywa cenne trzy punkty, które przedłużają ich nadzieję na pozostanie w gronie drugoligowców. W następnej kolejce ekipa Łukasza Kmiecia spotka się z Moico a Wratislavia-Bio zagra z Czarnym Bykiem.