08.05 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Serwatka, Dobosz, Bednarek, Gul, Turski, Świnoga, Szymański, Szczytowicz, Gorczyński, Gorczyński
Skład: Przybysławski, Chrzan, Kozaczuk, Sitek, Rzepczyński, Kot, Girulski
10' Łukasz Bednarek
14' Bartosz Gul
15' Łukasz Bednarek
24' Paweł Gorczyński
33' Daniel Szczytowicz
5' Krzysztof Rzepczyński
Zawodnik meczu: Marek Kot (Gdyby nie jego świetna postawa w bramce drużyna rywala zakończyłaby spotkanie z dwucyfrową ilością zdobytych bramek.)

Po zwycięstwach w trzech pierwszych spotkaniach w ostatniej kolejce drużyna Moico została rozbita w starciu z zespołem FC Kasztany i z pewnością gracze tego zespołu będą chcieli udowodnić, że była to jednorazowa wpadka. FC Pivosze natomiast są w zupełnie odwrotnej sytuacji. Trzy pierwsze mecze zakończyły sie ich porażkami, dopiero ostatnie spotkanie przyniosło tej ekipie pierwsze punkty. "Pivoszki" będą chcieli podtrzymać dobrą passę, jednak patrząc na tabelę to ekipa Pawła Dobosza wydaje się być faworytem dzisiejszego spotkania.

5'  (1:0)  -Krzysztof Rzepczyński otrzymuje podanie w pole karne i kieruje piłkę do bramki pomiędzy nogami Piotra Turskiego.
6' Marek Kot broni groźne uderzenie Przemysława Świnogi.
7' Turski uprzedza napastnika rywali, wychodzi z piłką z bramki,którą traci na rzecz Pawła Chrzana ten jednak nie trafia do pustej bramki!
9' Mocne uderzenie Rafała Kozaczuka przelatuje wysoko nad poprzeczką.
10'  (1:1) - Łukasz Bednarek strzałem zza pola karnego doprowadza do wyrównania.
14'  (1:2) - Daniel Szczytowicz zagrywa do Bartosza Gula, ten będąc przed polem karnym obraca się z piłką i mocnym uderzeniem zdobywa bramkę.
15'  (1:3) - Kontra w wykonaniu graczy Moico. Tym razem świetne podanie Szczytowicza na bramkę zamienia Łukasz Bednarek.
17' Znakomita szansa dla FC Pivoszy. Gracze tej drużyny wyszli w sytuacji 3 na 1 jednak Wojciech Sitek za mocno zagrywa do Roberta Girulskiego i piłka wychodzi poza boisko.
20' Strzał Pawła Gorczyńskiego szybuje wysoko nad bramką.
21' Sitek mija Gula i uderza na bramkę jednak zbyt lekko i Turski nie ma kłopotów z interwencją.
22' Świnoga schodzi z piłką do środka . Strzela jednak niecelnie.
24'  Paweł Gorczyński ukarany żółtą kartką za faul
25' Świetna indywidualna akcja Szczytowicza rozpoczęta przed własnym polem karnym. Napastnik Moico minął czterech rywali a jego mocne uderzenie na rzut rożny wybija Kot.
26' Obrońcy Moico w ostatniej chwili blokują uderzenie Rzepczyńskiego.
27' Kot po raz kolejny broni strzał Szczytowicza.
28' Serwatka do boku do Gorczyńskiego, który strzela ale Kot nie daje się zaskoczyć.
29' Kontra FC Pivoszy. Sitek uderza nad bramką.
31' Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Świnoga głową uderza niecelnie.
33'  (1:4) - Daniel Szczytowicz mocnym strzałem podwyższa prowadzenie Moico.
35' Marek Kot w świetnym stylu broni uderzenie Szczytowicza.
38' Po raz który już w tym meczu Kot ratuje swoją drużynę przed utratą bramki. Dwie znakomite interwencje bramkarza Pivoszy, pierwsza po uderzeniu Gorczyńskiego, druga po dobitce Świnogi.
39' Serwatka zza pola karnego. Kot odbija piłkę.
39' W ostatnich minutach mamy festiwal jednego aktora! Dawid Kot wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam Gorczyńskim.
40' Świnoga mija bramkarza a po jego uderzeniu piłka trafia w słupek.

Pewna i zasłużona wygrana drużyny Moico. W drugiej połowie trwało prawdziwe oblężenie bramki FC Pivoszy jednak znakomita postawa Dawida Kota uchroniła jego zespół przed bardzo wysoką porażką. Po tym zwycięstwie ekipa Pawła Dobosza awansowała na drugie miejsce w tabeli a FC Pivosze z trzema punktami na koncie nadal pzostają w strefie spadkowej. W następnej kolejce Moico zagra z Velicante a "Pivoszki" spotkają się z RedKnee.