31.03 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Jakub Orliński
2 : 4
( 1 : 1 )
Skład: Wyszumirski, Pastuszek, Schroeder, Wierzchowski, Pastuszek, Moczulski, Ryng, Andrzejczak, Sobczak
Skład: Kmieć, Kaczan, Jędrzejewski, Herman, Woźniak, Kosiński, Stolaś
14' Piotr Wyszumirski
21' Dominik Sobczak
27' Maciej Moczulski
32' Dominik Sobczak
34' Łukasz Ryng (Rzut karny)
15' Łukasz Woźniak
34' Tomasz Kaczan
40' Łukasz Kmieć
Zawodnik meczu: Łukasz Ryng (Najaktywniejszy zawodnik na boisku, stwarzał największe zagrożenie dla bramki rywala. Strzelił)

Zespół Diabłów dokonał kilku wzmocnień i widać je gołym okiem, w pierwszym meczu tego sezonu drużyna Darka Pastuszka pokonała FC Velicante 3:0. FC Zbieranina od początku sezonu boryka się z problemami kadrowymi i w dużej mierze przez to przegrała pierwszy mecz. Na dzisiejszy mecz przybyło dwóch nowych zawodników, którzy mają zasilić "Topory" w tej edycji.

2' Już na początku spotkania groźny strzał oddał Moczulski, FC Zbieraninę przed utratą gola uratowała poprzeczka!
3' Rzut karny dla FC Zbieraniny!!! Michał Herman przegrywa jednak pojedynek z bramkarzem Diabłów, który w świetnym stylu broni karnego!
7' Łukasz Ryng uderza mocno na bramkę rywala, Maciek Jędrzejewski nie daje się zaskoczyć.
8' Kolejna, świetna interwencja bramkarza FC Zbieraniny!
14' (0:1) - Ależ gol! Piłka po próbie przelobowania Jędrzejewskiego przez Piotra Wyszumirskiego spada przed linią bramkową ale w czasie lotu dostała takiej rotacji, że po kontakcie z murawą wpadła do bramki!!!
15' (1:1) - Radośc Diabłów nie trwała długo! Łukasz Woźniak potężnym strzałem zza pola karnego pokonuje Artura Andrzejczaka.
16' Bramkarz Zbieraniny broni groźny strzał Moczulskiego
21' (1:2) - Dominik Sobczak pokonuje Jędrzejewskiego, Diabły znów na prowadzeniu!
23' Rzut wolny dla Diabłów tuż przed linią pola karnego Zbieraniny, Łukasz Ryng strzela jednak wysoko nad poprzeczką!
27' (1:3) - Ryng zbiega na lewą stronę pola karnego i lobuje bramkarza niemal z zerowego kąta, tuż przed linią bramkową, piłkę do pustej bramki wpucha Maciek Moczulski.
32' - siedzący na ławce rezerwowych, Dominik Sobczak podważa decyzję arbitra. Ten pokazuje mu żółty kartonik i prosi jednego z zawodników o opuszczenie boiska na dwie minuty.
34' - Tomasz Kaczan wycina wychodzącego sam na sam z bramkarzem FC Zbieraniny Wyszumirskiego, sędzia wyciąga czerwoną kartkę i wskazuje na rzut karny.
34' (1:4) - Łukasz Ryng nie zawodzi swoich kolegów i pewnie wykonuje strzał z dziewiątego metra.
38' Diabły wciąż w natarciu, Ryng przegrywa pojedynek sam na sam z Jędrzejewskim!
38' Piłka po strzale Dariusza Pastuszka trafia w słupek i po chwili wpada w ręce bramkarza Zbieraniny!
40' (2:4) - Co za trafienie!!! To chyba będzie gol kolejki!!! Łukasz Kmieć niczym Holender, Ronald Koeman (informacja dla starszych zawodników, młodszych odsyłam do Wikipedii) huknął z rzutu wolnego, wykonywanego na środku boiska tak, że bramkarz Diabłów odprowadził piłkę tylko wzrokiem.

Dibały z Ryngiem w składzie będą naprawdę mocnym rywalem dla wszystkich myślących o awansie do 1 ligi. FC Zbieranina odnotowuje drugą porażkę ale widać postęp w grze tego zespołu. Niestety w kolejnym spotkaniu nie wesprze ich ukarany dziś czerwoną kartką Tomek Kaczan.